Strona 1 z 1

[25.12.2016] Tragedia na ul. Strzeleckiej,jedna osoba zmarła

: 26 gru 2016, o 14:22
autor: Adrian
doba.pl pisze:Do tragicznego zdarzenia doszło w Świebodzicach 25 grudnia około godziny 23 w budynku wielorodzinnym przy ulicy Strzeleckiej.

Jak wynika z naszych informacji dwóch mężczyzn weszło do mieszkania trzeciego. W trakcie kłótni 24-letni mieszkaniec broniąc się, zadał kilkanaście ciosów nożem 32-latkowi (m.in. w klatkę piersiową, brzuch) i ranił 42-letniego mężczyznę. W lokalu znajdowała się też kobieta z małym dzieckiem, prawdopodobnie konkubina 24-latka.

Starszy z napastników został znaleziony przez zespół pogotowia na ulicy, i przetransportowano go do szpitala w Wałbrzychu gdzie walczy o życie. Drugi z mężczyzn prawdopodobnie o własnych siłach doszedł do placówki medycznej, jednak na ratunek było już za późno i zmarł. Tego na chwilę obecną nie potwierdza rzecznik policji.

Intensywne czynności mające na celu wyjaśnienie zdarzenia prowadzi prokuratura rejonowa oraz policja.

- Zatrzymane do wyjaśnienia zostały dwie osoby: 25-letni mężczyzna oraz 24-letnia kobieta. Mężczyzna zostanie przesłuchany dopiero jak wytrzeźwieje. Stan 42-latka jest ciężki, w nocy przeszedł operację. W szpitalu, w skutek odniesionych ran zmarł drugi z mężczyzn - mówi Doba.pl, asp.sztab. Łukasz Dutkowiak, oficer prasowy KWP Wrocław.
Źródło: Portal doba.pl http://dsw.doba.pl/artykul/tragedia-w-s ... e/13188/15