Wstęp - warto przeczytać.

Awatar użytkownika
holek
Administrator

Wstęp - warto przeczytać.

Post autor: holek » 4 kwie 2008, o 15:13

Prosimy nie zakładać tu tematów, ale będziemy wdzięczni za komentarze.
Miejsce to jest poświęcone wydarzeniom z naszych okolic, które będą opisywane w miarę naszych sił.
Jak na razie zajmuje się tym Adrian, ale jeżeli ktoś jest chętny do napisania jakiejś notki i posiada ciekawe informacje lub nowinki, prosimy pisać.
Obrazek

Awatar użytkownika
seba123
Bywalec

Re: Wstęp - warto przeczytać.

Post autor: seba123 » 21 cze 2009, o 11:09

Moim zdaniem ten dział powinien byc dostępny dla forumowiczów, takie artykuły są tendencyjne (już na pewno „podwieszenie”). Ja chcę opisac wydarzenie istotne dla mnie! Mam je umieścic w dziale „ogólne” między ludzkimi żalami i pretensjami. Moderatorze daj szanse forumowiczom, jest regulamin i narzędzia do jego egzekwowania!
Dla jednego „wydarzeniem” jest procesja, dla innego pochód. Uznawanie jedynego słusznego kierunku coś przypomina...
nowy serwis informacyjno-reklamowy: http://swiebodzice.info/

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Re: Wstęp - warto przeczytać.

Post autor: Adrian » 21 cze 2009, o 11:26

seba123 pisze:Moim zdaniem ten dział powinien byc dostępny dla forumowiczów, takie artykuły są tendencyjne (już na pewno „podwieszenie”). Ja chcę opisac wydarzenie istotne dla mnie! Mam je umieścic w dziale „ogólne” między ludzkimi żalami i pretensjami. Moderatorze daj szanse forumowiczom, jest regulamin i narzędzia do jego egzekwowania!
Dla jednego „wydarzeniem” jest procesja, dla innego pochód. Uznawanie jedynego słusznego kierunku coś przypomina...
Ale czy ktoś Ci broni coś napisać? Opisz, wartościowe tematy na temat wydarzeń w mieście lub okolic i niepowielające się zawsze przyklejam. Przez "podwieszanie" nie ma bałaganu w tym dziale.

ODPOWIEDZ