Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 23 paź 2017, o 05:02

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
[21.09.2014] Święto Czekolady 
Autor Wiadomość
Administrator

Obrazki: 192
Obrazek

20 wrz 2014, o 08:15
Zobacz profil WWW
Było spoko, masakrycznie dużo ludzi.

22 wrz 2014, o 20:34
Było spoko, masakrycznie dużo ludzi.

22 wrz 2014, o 20:34
Super zorganizowane święto. Brawo dla pomysłodawców i organizatorów. Wreszcie coś się dzieje. Masa darmowych atrakcji i mnóstwo zabawy. Raj dla dzieci i dorosłych. :)))

23 wrz 2014, o 10:47
Podczas tego swięta było więcej ludzi niż na Dniach Świebodzic, tam było zdecydowanie więcej atrakcji.
Takich imprez powinno być więcej i wlaśnie w tym miejscu, super lokalizacja, na zumbie się wybawiłąm.

23 wrz 2014, o 14:15
Super impreza, tak wlaśnie park powinien być wykorzystywany, jestem za. Byłam zdziwiona tym, że masa rzeczy była za darmo, moja JUlcia zrobiła sobie piękny obrazek decupage i śliczne koraliki, czy wiecie jak nazywa się ta Pani co prowadzi zumbę? extra prowadziła, ona ma jakieś zajęcia gdzieś w szkole?

23 wrz 2014, o 16:34
Teraz podobno szkoły szykuja fajna imprezkę z okazji dnia ziemnika, ktos był już? warto iść, będa ziemniaki?

23 wrz 2014, o 17:47
Gość napisał(a):
Super impreza, tak wlaśnie park powinien być wykorzystywany, jestem za. Byłam zdziwiona tym, że masa rzeczy była za darmo, moja JUlcia zrobiła sobie piękny obrazek decupage i śliczne koraliki, czy wiecie jak nazywa się ta Pani co prowadzi zumbę? extra prowadziła, ona ma jakieś zajęcia gdzieś w szkole?

Pani od zumby to MARTA JASIŃSKA

5 paź 2014, o 09:58
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ]