[03-04.12.2011]50 Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CWC)

Dorotka2
Obserwator

[03-04.12.2011]50 Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CWC)

Post autor: Dorotka2 » 19 lis 2011, o 18:22

Hala Sportowo-Widowiskowa OSIR, ul. Mieszka Starego 6, Świebodzice
Jeszcze takiej wystawy w mieście Świebodzice nie było,przeważnie odbywały się w Nowej Rudzie Słupiec.Dlaczego przeniesiono tą wystawę psów do OSIR-u?
Wyczytałam na forum Nowej Rudy.
http://www.forum.nowaruda.info/index.ph ... 53&st=1125
pozdrawia. :)
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Dorotka2
Obserwator

Re: 50 Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CWC) 3-4.12.2011r. w Ś

Post autor: Dorotka2 » 19 lis 2011, o 18:42

Dorotka2 pisze:Hala Sportowo-Widowiskowa OSIR, ul. Mieszka Starego 6, Świebodzice
Jeszcze takiej wystawy w mieście Świebodzice nie było,przeważnie odbywały się w Nowej Rudzie Słupiec.Dlaczego przeniesiono tą wystawę psów do OSIR-u?
Wyczytałam na forum Nowej Rudy.
http://www.forum.nowaruda.info/index.ph ... 53&st=1125
pozdrawia. :)
Ciekawe czy właściciele psów przybywających na wystawę będą sprzątać po swoich pupilach.
Proszę o komentarze dotyczące tej wystawy.

czester

Re: [03-04.12.2011]50 Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CWC)

Post autor: czester » 23 lis 2011, o 08:24

Właściciele psów rasowych to w zdecydowanej wiekszości ludzie, którzy są miłośnikami psów - choć często przy okazji robiący na tym interes. Jednak w ich najlepiej rozumianym interesie jest to, by posiadanie psa było przyjemne i nieuciążliwe, także dla otoczenia.
Oni na pewno sprzątają po swoich psach. Natomiast ci, którzy tego nie robią to rzadko bywalcy wystaw, a już na pewno nie miłośnicy psów tylko zwykłe chamstwo. Tylko skończony prostak i człowiek, którego inteligencja nie przekracza poziomu tej u przeciętnego szympansa nie zbiera tego co narobi jego pies. A wiemy, że to większość. Niestety.

czester

Post autor: czester » 23 lis 2011, o 08:31

Jako niezarejstrowany nie mogę edytować - więc zadam pytanie Dorotko. Na forum Nowej Rudy to Ty dumnie obwiściłaś koniec "obszczywania i obsrywania" obiektów sportowych w tym mieście.
Na wystawie pewnie nie byłaś - szkód raczej nie ma, a dzięki tej wystawie kawał Polski uzyskało świadomość, że taka dziura jak Nowa Ruda istnieje. Moim zdaniem to dla tego miasteczka, marniejącego po likwidacji kopalni - ogromna strata.
I technicznie - po kiego diabła Dorotko cytujesz własny post? Odpowiadasz na niego?

Dorotka2
Obserwator

Post autor: Dorotka2 » 29 lis 2011, o 01:42

Oni na pewno sprzątają po swoich psach.
jeśli będziesz na wystawie to się przekonasz jak właściciele sprzątają po swoich pupilach,ja byłam świadkiem kilka wystaw które odbywały się z Nowej Rudzie i stwierdzam stanowczo ze tym ludziom brak kultury osobistej,bo jak pupil napaskudzi w domu to to szybki jest posprzątane ale na wystawie to można udawać ze się nie widzi.Sama byłam świadkiem ja właściciel pozwala swojemu pupilowi załatwić się pod kwiatem który stał na korytarzu.BRAK KULTURY OSOBISTEJ !
Na wystawie pewnie nie byłaś - szkód raczej nie ma, a dzięki tej wystawie kawał Polski uzyskało świadomość, że taka dziura jak Nowa Ruda istnieje.
czester- i tu się mylisz byłam na wszystkich i stad ta moja opinia o tych właścicielach psów.
To teraz ŚWIEBODZICE kolejna dziura będzie miała okazje by kawał Polski uzyska świadomość że istnieje taka ona koło Wałbrzycha

Wojtas

Post autor: Wojtas » 8 gru 2011, o 12:38

Byłem na tej wystawie żadna rewelacja ,okropny smród jak w oborze po kontach odchody psie!
Więcej na tego typu wystawę się nie wybiorę. :[

ODPOWIEDZ