OSIR&MKS

Sport w mieście i regionie. Atrakcje turystyczne w naszych okolicach.
kIBIC

OSIR&MKS

Post autor: kIBIC » 15 kwie 2015, o 15:36

Trzeba było zrobić zebranie na ulicy przed stadionem, zaprosić prezesa (który potrafi tylko w niewybrednych słowach wykrzykiwać dookoła, że na nic nie ma pieniędzy), szanownego pana burmistrza (bo nie do końca prawdą jest, że OSIR to państwo w państwie, na które władze miasta nie mają żadnego wpływu) i wszystkie lokalne i regionalne media, żeby pokazać cyrk, w jakim wszyscy bierzemy udział. Osobiście widziałem pismo podpisane przez niejakiego Janusza Zielińskiego z ultimatum dotyczącym zapłaty za wynajem sali, która na co dzień stoi pusta. Himalaje absurdu!!!! Idąc tym tokiem rozumowania: Klub powinien płacić 50 zł za wynajem sali przy okazji każdego meczu rozgrywanego na "własnym" boisku, bo prawie dwie godziny spiker zajmuje salę komentując mecz i puszczając muzykę! Panie Zieliński, do dzieła!!! Stówa miesięcznie piechotą nie chodzi, a i nadarzy się kolejna okazja dowalić klubowi i Mazurkiewiczowi osobiście też!!!!! Za co Klub płaci 60000 zł rocznie OSRowi??? Za samo użytkowanie rzekomo "własnego" boiska??? To może za wynajen szatni też powinniśmy płacić osobno??? No, panie Zieliński, to dopiero będzie kasa! Pięć dni w tygodniu treningi plus mecze w weekendy - prościutka droga do wykończenia Klubu. Klubu, który już i tak ledwie zipie! Klubu, do którego Sekretarz dokłada z własnej kieszeni, kierownicy drużyn młodzieżowych z własnych pieniędzy kupują wodę na mecze, czy pompki do piłki. Klubu, w którym młodzi chłopcy grają w dziurawych getrach, a co niektórzy trenerzy za własne środki organizują młodzieży zakończenie sezonu z pizzą i sokiem w podziękowaniu za zaangażowanie. Gratuluję podejścia do kultury fizycznej w naszym mieście! Jak tak dalej pójdzie, to zaoramy stadion i zasiejemy na nim buraki. To roślinki najbardziej pasujące do tej sytuacji!!!!!

Gość

Re: OSIR&MKS

Post autor: Gość » 24 kwie 2015, o 08:18

A od kiedy to jest "własne" boisko? To stadion miejski. Zarządzany przez OSiR.
Abstrahuję od opłaty czy jej wysokości - ale trzymajmy się faktów.
A fakty są takie, że klub ten w zakresie kopanej piłki nie odniósł jak do tej pory żadnego sukcesu. Nie ma chętnych na oglądanie i płacenie za wasze występy. Gdyby było odwrotnie, nie rozmawialibyśmy o 50 zł.

Gość

Re: OSIR&MKS

Post autor: Gość » 10 maja 2015, o 16:19

Victoria Świebodzice to nie biuro podróży. Klub nie jest przecież organizatorem obozu sportowego, dlatego nie ma się co dziwić, że OSiR wystąpił o uiszczenie opłaty. Najpierw trzeba się zapoznać z faktami...

Gość

Re: OSIR&MKS

Post autor: Gość » 30 cze 2015, o 15:41

A na stowarzyskiej stronie to nadal temat nr 1. No ale zadziałają jak wybory będą - tacy wspierający sport - mogli Victorii te 50 dych ofiarować…..

ewa78
Obserwator
Posty: 3
Rejestracja: 23 lut 2016, o 23:34
Lokalizacja: Kraków- studia
Kontakt:

Re: OSIR&MKS

Post autor: ewa78 » 23 lut 2016, o 23:42

Wskazane takie coś.

Gość

Re: OSIR&MKS

Post autor: Gość » 27 lut 2016, o 12:09

Poziom sportowy - 0, kondycja kopaczy - 0, sukcesy - 0

Po co to komu ? Nie wiem czy to prawda ale na ten twór zostało przeznaczone coś koło 330 000,00 zł ? :o

john21wall
Obserwator
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2016, o 14:13
Kontakt:

Re: OSIR&MKS

Post autor: john21wall » 30 maja 2017, o 11:18

Po to aby ktoś z rodziny mógł zarobić, jakiś szwagier czy coś koło tego!

ODPOWIEDZ