Sport w naszym mieście

Sport w mieście i regionie. Atrakcje turystyczne w naszych okolicach.
MarekMarek

Sport w naszym mieście

Post autor: MarekMarek » 20 lis 2012, o 10:53

Witam serdecznie , należę do osób w które regularnie od bardzo wielu lat uczęszczają na mecze piłki nożnej w naszym mieście.
To co się dzieje w obecnym czasie jest bardzo dla mnie niezrozumiałe , mam wrażenie że miasto zupełnie przestało się angażować i przyglądać tym co się dzieje . Dla widza który szuka rozrywki poczynania w naszym klubie prowadza do zażenowania . Ilość osób chcących oglądać to wszystko jest coraz mniej , po co wychodzić z domu przestańmy mieć przyjemności .

krzysztoff
Nowicjusz

Re: Sport w naszym mieście

Post autor: krzysztoff » 21 lut 2013, o 13:41

No właśnie. Sport w naszym mieście? Co się zmieniło w ciągu ostatnich lat poza wybudowaniem budynku i boiska dla naszej lokalnej szmacianki? (nie chce urazic zagorzałych kibiców - ale poziom piłki w naszym mieście, tej kopanej zawsze był na poziomie stepowych rozgrywek mieszkańców jurt poza czasem wypasu i dojenia jaków) Dawniej ręczna coś działała, kręgle (ładne dziewczyny ;) )- teraz kręgielnia ponoć nie działa, o ręcznej też nie słyszę a gdzie nie spojrzę boisko. Coś o dzielnych pływakach czytałem. Niestety mam wrazenie, ża nasza dzisiejsza młodziesz, nadająca się do sportu (gimnazjaliści, licealiści) to blade eteryczne flusie siedzące przed komputerem i załatwiające sobie zwolnienia z wuefu. A tych boisk pełno, hala niczego sobie, basen na wypasie, ponoc ścieżki rowerowe- - co się dzieje?

ODPOWIEDZ