Wycieczki Rowerowe

Sport w mieście i regionie. Atrakcje turystyczne w naszych okolicach.
Jacek

Wycieczki Rowerowe

Post autor: Jacek » 12 sie 2017, o 17:50

Witam! Mam pomysł na fajną wycieczkę rowerową wraz z miłośnikami Świebodzic. Trasa o długości 37 km biegnie wokół Świebodzic ścieżkami Książańskiego Parku Krajoznawczego. Na początek zrobimy sobie fajne fotki w ruinach zamku Cisy, potem pomkniemy na lody pod zamkiem Książ a na koniec przykucniemy nad pięknym malowniczym jeziorkiem Daisy a wszystko to pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora turystyki rowerowej. Trasa w 99 % przebiega drogami leśnymi i polnymi. Czas przejazdu to ok 3 godziny ale ze względu na ciekawe miejsca przy trasie może się wydłużyć. Startujemy 19 sierpnia o godz 10.00 na parkingu koło basenu krytego w Świebodzicach i kończymy w tym samym miejscu. Zapraszam wszystkich do miłego spędzenia czasu na rowerze. Pozdrawiam Jacek.

maxx

Re: Wycieczki Rowerowe

Post autor: maxx » 14 sie 2017, o 15:47

:P wspaniała inicjatywa.

Alinak

Post autor: Alinak » 14 sie 2017, o 18:11

No nic tylko smarować rower i na wycieczkę :-) :-) :-)

Ciekawa

Post autor: Ciekawa » 5 wrz 2017, o 08:05

Kto był? Jak się udała ta inicjatywa? Mnie się bardzo spodobała i chętnie byśmy z rodzinką wzięli udział, ale niestety w tym dniu nam zupełnie nie pasowało ze względu na rodzinną uroczystość. Jednak mam nadzieję, że frekwencja dopisała i jeszcze to kiedyś będzie powtórzone i będziemy mogli dołączyć ;) Podzielcie się wrażeniami proszę :)

ODPOWIEDZ