[22.11.2010] Wyniki wyborów samorządowych

LUPO

Re: [22.11.2010] Wyniki wyborów samorządowych

Post autor: LUPO » 27 lis 2010, o 17:09

Spokojnie. Apel do przeciwników Kożuchowicza. Stopy wam spuchły od tupania nóżkami, paznokcie poobgryzane zezłości? Nic wam już nie pomoże.Musicie się pogodzić z porażką.

Gość

Post autor: Gość » 27 lis 2010, o 17:27

Ha ha ha. Referendum zawsze można zrobić, wybory przedterminowe to żaden problem.

LUPO

Post autor: LUPO » 27 lis 2010, o 17:36

Już była pewna grupa w Świebodzicach, która odważyła się zrobić referendum. Dzisiaj wstydza się do tego przyznać.

Gość

Post autor: Gość » 27 lis 2010, o 17:43

Gość pisze:"Nie no ja nie rozumiem. I co to oznacza? Wg mnie jedynie tyle, że Kozuchowicz nie jest msciwą mendą, a człowiekiem któremu nmie zalezy na finansowym dokopaniu komuś, a jedynie nie pozwoleniu na bezkarne obrzucanie błotem.
To, że zawarł ugode to był niejako akt miłosierdzia wobec Tomaszka ;) i mozna to zaliczyć Kozuchowiczowi jedynie na plus."

Nie,nie jest wcale,he,he,he,to dlaczego zwalnia ludzi,za to że startowali w wyborach z innych komitetów???????Ludzie,otwórzcie w końcu oczy,i uszy.....Nie jestem za nikim,wszyscy mają i tak nas w nosie,żaden nie będzie pomagał jednostce,ale żeby zwalniać ludzi z pracy?????To ma być demokratyczna Polska?Demokratyczne wybory???Demokracja w Świebodzicach jest dziwnie postrzegana.......
a jakie to osoby zostały zwolnione?

Gość

Post autor: Gość » 27 lis 2010, o 18:17

Kożuchowicz był tak słabym kandydatem, że przegrałby z kretesem gdyby na jego drodze stanął chociażby Zyska czy Kwadrans. Gdyby Jaś mógł startować to mogłoby być podobnie. A że kontrkandydatów miał już całkiem beznadziejnych to wygrał. Gazetę dziś też czytałem. Rzeczywiście nie ma co komentować. Posłowie powinni zmienić wprowadzić taką ustawę, która nakazywałaby gazetom i innym mediom finansowanym przez miasto używać nazewnictwa BIULETYN MIEJSKI a nie gazeta, bo ta gazetka wydawana przez niejaką Bielawską gazetą nie jest.

LUPO

Post autor: LUPO » 27 lis 2010, o 20:08

A dlaczego biedny Jaś nie mógł startować? Taki dobry gospodarz, no dopowiedz kto mu zakazał i dlaczego? Co się tyczy gazety to chyba jesteś czytelnikiem Gońca.

Gość

Post autor: Gość » 28 lis 2010, o 21:08

Gość pisze:"Nie no ja nie rozumiem. I co to oznacza? Wg mnie jedynie tyle, że Kozuchowicz nie jest msciwą mendą, a człowiekiem któremu nmie zalezy na finansowym dokopaniu komuś, a jedynie nie pozwoleniu na bezkarne obrzucanie błotem.
To, że zawarł ugode to był niejako akt miłosierdzia wobec Tomaszka ;) i mozna to zaliczyć Kozuchowiczowi jedynie na plus."

Nie,nie jest wcale,he,he,he,to dlaczego zwalnia ludzi,za to że startowali w wyborach z innych komitetów???????Ludzie,otwórzcie w końcu oczy,i uszy.....Nie jestem za nikim,wszyscy mają i tak nas w nosie,żaden nie będzie pomagał jednostce,ale żeby zwalniać ludzi z pracy?????To ma być demokratyczna Polska?Demokratyczne wybory???Demokracja w Świebodzicach jest dziwnie postrzegana.......

Taaaaa. A kogo zwolnił? Konkrety - albo nie chrzań głupot. CO poszedł mit o Dziwoszcze? Sam ago rozpuszcza a nadal jest i pewnie będzie nieudolnym pracownikiem MOPsu.

Gość

Post autor: Gość » 29 lis 2010, o 12:37

Gość pisze:[quote="Gość]
A szacunek do wyborców przeciwników politycznych najlepiej wyrazić poprzez wysokich lotów epitety wartościujące...
A to że w booszurce słuzącej do obszczekiwania zwanej Goniec co rusz obdarzano epitetemi Kozuchowicza, a to, że w śmietnikówce Platformy również, a to, że radni opozycyjnie donosili (za kazdym razem niesłusznie) do prokuratury, że nazywano Kozuchowicza przestępcą - potem Tomaszek musiał przepraszac. - to jak to wszystko nazwiesz? I robili to nie forumowicze - anonimowi - tylko oficjalnie ludzie z krwi i kości - a wiadomo, że w realu mozna mniej. To nic nowego.
Jakoś głosików potepiających nie słyszałem, ale wiem - prosta zasada - jak kali kradnie........ ale Kalemu nie wolno.[/quote][/quote]
Nie porównywałbym "Gońca" do "Biuletynu" Platformy, dodatkowo nazywając go "śmietnikówką"...

Gość

Post autor: Gość » 29 lis 2010, o 13:08

To niech będzie podwycieraczkówka - kilka razy miałem rzuconą pod drzwi/wycieraczkę. Momentalnie trafiała do śmietnika, więc i ta pierwsza nazwa jest nie od rzeczy. :lol:
"publicystyka" w tym pisemku nie odstawała od sposobu kolportażu. Goniec różni sie objetością i cywilizowanym sposobem dystrybucji (chociaż jeden stary/nowy radny pod kościołem rozdawał) - treść jest na równie niskim poziomie co te cudo Platformy. Świebodzicka po odcedzeniu lukru (każda gminna gazeta jaką widziałem lukruje swojemu wydawcy - reprezentującemu władzę) jest zupełnie przyzwoita. Nie ma tyle złości, jadu i plytkiej krytyki wobec przeciwników.

Gość

Post autor: Gość » 29 lis 2010, o 14:13

Gość pisze:To niech będzie podwycieraczkówka - kilka razy miałem rzuconą pod drzwi/wycieraczkę. Momentalnie trafiała do śmietnika, więc i ta pierwsza nazwa jest nie od rzeczy. :lol:
"publicystyka" w tym pisemku nie odstawała od sposobu kolportażu. Goniec różni sie objetością i cywilizowanym sposobem dystrybucji (chociaż jeden stary/nowy radny pod kościołem rozdawał) - treść jest na równie niskim poziomie co te cudo Platformy. Świebodzicka po odcedzeniu lukru (każda gminna gazeta jaką widziałem lukruje swojemu wydawcy - reprezentującemu władzę) jest zupełnie przyzwoita. Nie ma tyle złości, jadu i plytkiej krytyki wobec przeciwników.
Na bank ostatni numer gazety miejskiej jest potwierdzeniem twojej tezy, dobre :D. Gadanie, że lukrowanie jest normalne jest nienormalne, bo gazeta nie jest od lukrowania i ma zachowywać w miarę normalną obiektywność. Od lukrowania jest biuletyn informacyjny i tam niech sobie ta redaktorka lukruje. W Św2iebodzicach tak pokrótce to nie ma żadnej gazety, bo albo biuletynki partyjno/stowarzyszeniowe albo biuletyn wydawany za naszą kasę.

ODPOWIEDZ