[22.11.2010] Wyniki wyborów samorządowych

Gość

Re: [22.11.2010] Wyniki wyborów samorządowych

Post autor: Gość » 23 lis 2010, o 11:20

ja zas gwarantuje, ze wszyscy moi koledz glosowali. Widoczni mamy inne "towarzycho"' a te 60% to nic nie wnoszace spoleczne trutnie. Rowniez eod

Gość

Post autor: Gość » 23 lis 2010, o 13:47

Gość pisze:No i pokazałes umiejetności - przeca pisał, że ma w Duu,,, niegłosujacych. Ja tez ich tam mam. Niegłosujacych nie było 75%. Zastanów sie zanim cos niemadrego znowu napiszesz. MAm taki sam szacunek do głosujacych na najlepszego jak i do głosujacych na kontrkandydatów. Obywatelami biernymi=miernymi sa wcale nie głosujacy. tym bardziej, ze jestem pewien, że 99% tych co nieposzli głosowaniem nogami tłumaczy zwykle lenistwo.
Tzw gosowanie nogami - to kretyński sposób na tlumaczenie ignorancji niegłosujacych.

Tak na marginesie - do rady Powiatu z naszego miasta dostał się
Janusz Zieliński - Wspólnoty Samorzadowa
Wojciech Latuszek- SLD
Piotr O Boże Fedorowicz PO
Piotr zalewski PIS

Wybory do rady wygrała oczywoście Wspólnota, a patałachy nicnierozumiejące z PO doprowadziły do sytuacji, że ich miejsce zajęli tzw czerwoni.
Czcze gadanie. W poprzednich wyborach w powiecie wygrał u nas PiS, bo Zalewska zdobyła bardzo dobry wynik. Wspólnota miała wtedy mniej od PO. Teraz jest lekka zmiana, tyle że mandatów jest 5 z naszego okręgu, więc kto dostał się jeszcze? Jeśli te wyniki to prawda to super że Kurzawa się nie dostał. Mamy co świętować. Latuszek był wcześniej radnym z SLD po co więc pisać bzdury o czerwoni mają więcej? Mają tyle samo co wcześniej. Szkoda, że Zalewski wszedł. Było na liście PiSu więcej bardziej wartościowych ludzi od niego.

Gość

Post autor: Gość » 23 lis 2010, o 13:53

Chodziło o stosunek sił w radzie. SlD zajęło miejsce PO. Choc w przypadku naszego - specyficznego PO to może nie taka tragedia :)

Gość

Post autor: Gość » 23 lis 2010, o 14:43

Nie ma Kurzawy? Świetnie! To jest święto lokalnej demokracji

Gość

Post autor: Gość » 23 lis 2010, o 15:36

Liczba radnych PO jest taka sama jak w poprzedniej kadencji, wiec o sile nie ma co rozmawiać... No i nastąpiły czasy gdy zadłużenie wzrośnie i przekroczy 25 mln PLN oraz zamiast darmowego internetu dla miasta wyremontują kolejne kilka mieszkań osobą, którzy będą się starać o jak najszybsze zdewastowanie go ponownie (nowe hobby?? oO)

Gość

Post autor: Gość » 23 lis 2010, o 16:28

Gość pisze:No i pokazałes umiejetności - przeca pisał, że ma w Duu,,, niegłosujacych. Ja tez ich tam mam. Niegłosujacych nie było 75%. Zastanów sie zanim cos niemadrego znowu napiszesz. MAm taki sam szacunek do głosujacych na najlepszego jak i do głosujacych na kontrkandydatów. Obywatelami biernymi=miernymi sa wcale nie głosujacy. tym bardziej, ze jestem pewien, że 99% tych co nieposzli głosowaniem nogami tłumaczy zwykle lenistwo.
Tzw gosowanie nogami - to kretyński sposób na tlumaczenie ignorancji niegłosujacych.

Tak na marginesie - do rady Powiatu z naszego miasta dostał się
Janusz Zieliński - Wspólnoty Samorzadowa
Wojciech Latuszek- SLD
Piotr O Boże Fedorowicz PO
Piotr zalewski PIS

Wybory do rady wygrała oczywoście Wspólnota, a patałachy nicnierozumiejące z PO doprowadziły do sytuacji, że ich miejsce zajęli tzw czerwoni.
A szacunek do wyborców przeciwników politycznych najlepiej wyrazić poprzez wysokich lotów epitety wartościujące...

zdezorientowany

Post autor: zdezorientowany » 23 lis 2010, o 18:59

odnośnie wyborów - czy Fedorowicz Jacek i Piotr to różne osoby? Spotykam oba imiona w Świebodzicach jak również w radzie powiatu świdnickiego.
Szczere gratulacje dla Pana Kożuchowicza!!!

Gość

Post autor: Gość » 23 lis 2010, o 20:04

zdezorientowany pisze:odnośnie wyborów - czy Fedorowicz Jacek i Piotr to różne osoby? Spotykam oba imiona w Świebodzicach jak również w radzie powiatu świdnickiego.
Szczere gratulacje dla Pana Kożuchowicza!!!
Tak, dwie różne. Są braćmi.

Gość

Post autor: Gość » 24 lis 2010, o 13:01

po ilu dniach po wyborach wybiera się zastępców burmistrza i przewodniczących rady...??? 8-)

Gość

Post autor: Gość » 25 lis 2010, o 10:38

[quote="Gość]
A szacunek do wyborców przeciwników politycznych najlepiej wyrazić poprzez wysokich lotów epitety wartościujące...[/quote]

A to że w booszurce słuzącej do obszczekiwania zwanej Goniec co rusz obdarzano epitetemi Kozuchowicza, a to, że w śmietnikówce Platformy również, a to, że radni opozycyjnie donosili (za kazdym razem niesłusznie) do prokuratury, że nazywano Kozuchowicza przestępcą - potem Tomaszek musiał przepraszac. - to jak to wszystko nazwiesz? I robili to nie forumowicze - anonimowi - tylko oficjalnie ludzie z krwi i kości - a wiadomo, że w realu mozna mniej. To nic nowego.
Jakoś głosików potepiających nie słyszałem, ale wiem - prosta zasada - jak kali kradnie........ ale Kalemu nie wolno.

ODPOWIEDZ