[22.11.2010] Wyniki wyborów samorządowych

Gość

Re: [22.11.2010] Wyniki wyborów samorządowych

Post autor: Gość » 22 lis 2010, o 18:25

Rozczarowany pisze:Niestety Nie ma kandydatów którzy mogliby zaproponować coś co mogło by wpłynąć na rozwój miasta.
A jeśli są to nie są w odpwiedniej klice - towarzystwie wzajemnej adoracji czy "klanie nauczycieli" ktych popierają księża!

Tak jest od lat i tak pozostanie!
To może zacznijmy coś sami robić. Do następnych wyborów zostały niecałe cztery lata. To miasto zasługuje na więcej.

Gość

Post autor: Gość » 22 lis 2010, o 18:29

Adrian pisze:Ponieważ 3/4 mieszkańców ma sprawy miasta gdzieś? :P mowa oczywiście o tych, którzy nie poszli na głosowanie.
Ponieważ 3/4 mieszkańców uważa, że każda władza to nieroby i złodzieje?! ;P
Przy całym szacunku dla Kożuchowicza, to nie udało mu się tego wizerunku zmienić...

Gość

Post autor: Gość » 22 lis 2010, o 18:40

To może zacznijmy coś sami robić. Do następnych wyborów zostały niecałe cztery lata. To miasto zasługuje na więcej.
Popieram! 8-)
Bardzo dużo miast podobnej wielkości do Świebodzić działa dużo prężniej -mając dużo gorsze położenie geograficzne.

Potrzeba nam menedżerów z jajami a nie nauczycieli wszelkiej maści którzy przez całe życie nauczyli się jedynie gadać! :evil:

Wyborca

Post autor: Wyborca » 22 lis 2010, o 18:53

Spokojnie nie denerwuj się i nie przebieraj nóżkami ze złości.

legal

Post autor: legal » 22 lis 2010, o 19:04

hehe ladnie powiedziane:
"Zwolennicy "Ozgi-Wyoczańskiego", są skupieni na krytyce nic nie potrafią zaproponować.
PO - ktoś wie co proponuje w Świebodzicach PO?
Ewa Dziwosz - )))) "

ja glosowalem na E.Dziwosz bo lepszy usmiechniety burmistrz niz KATOL w wasach xD
pozdro dla wszystkich pozytywnie zakreconych :)

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Post autor: Adrian » 22 lis 2010, o 19:11

Szkoda, że nie wypada mi komentować wyników, ale jedno napiszę... Kolego legal i inni, zastanówcie się czasem nad tym, co piszecie, bo sami siebie i swoich kandydatów kompromitujecie :) Katol w wąsach? No argument pierwsza klasa, tak, to wąsy decydują o tym jak będzie w mieście, lub uśmiech innej kandydatki :)

Gość

Post autor: Gość » 22 lis 2010, o 21:41

Tak fałszywego usmieszku jak u pani Dziwosz próżno szukac - nie ma takiego drugiego. Czasem widze tez w tym uśmiechu zupełny brak zrozumienia prostych zdań. Wąs Kozuchowiczowi tu w niczym nie przeszkadza, a fałszywo/nierozumny uśmieszek w niczym by nie pomógł. Katol? Lepszy katol niz np osioł. Msze w mieście były za Ozge i JAsiowe forum - za Kozuchowicza katola nie widziałem.
A ktoś piszący o poparciu jedynie 25% wyborców - nie ma pojcia o mechanozmach demokracji. JA mam w d.... te osob, które nie głosowały. To ignoranci, makontenci i czesto tępole. Nie ma sie co zastanawiac nad ich motywami 0- tyle teraz proponuję twarze na kłódke - nie głosowali, ne wybierali - nie maja żadnego prawa wymagac i krytykować.

Gość

Post autor: Gość » 22 lis 2010, o 23:14

Po pierwsze, mówiąc, że masz w dupie 75% mieszkańców naszego miasta sam wystawiasz sobie świadectwo. Po drugie, jako osoba doskonale rozumiejąca demokrację powinieneś choć słyszeć o głosowaniu nogami. Z tego co mówisz jasno wynika, że sam masz niewielkie pojęcie o demokracji i jej mechanizmach. Zanim podzielisz się swoimi kolejnymi błyskotliwymi przemyśleniami, uzupełnij elementarne braki w wykształceniu.

Gość

Post autor: Gość » 22 lis 2010, o 23:45

No i pokazałes umiejetności - przeca pisał, że ma w Duu,,, niegłosujacych. Ja tez ich tam mam. Niegłosujacych nie było 75%. Zastanów sie zanim cos niemadrego znowu napiszesz. MAm taki sam szacunek do głosujacych na najlepszego jak i do głosujacych na kontrkandydatów. Obywatelami biernymi=miernymi sa wcale nie głosujacy. tym bardziej, ze jestem pewien, że 99% tych co nieposzli głosowaniem nogami tłumaczy zwykle lenistwo.
Tzw gosowanie nogami - to kretyński sposób na tlumaczenie ignorancji niegłosujacych.

Tak na marginesie - do rady Powiatu z naszego miasta dostał się
Janusz Zieliński - Wspólnoty Samorzadowa
Wojciech Latuszek- SLD
Piotr O Boże Fedorowicz PO
Piotr zalewski PIS

Wybory do rady wygrała oczywoście Wspólnota, a patałachy nicnierozumiejące z PO doprowadziły do sytuacji, że ich miejsce zajęli tzw czerwoni.

Gość

Post autor: Gość » 23 lis 2010, o 00:27

Gość pisze:Niegłosujacych nie było 75%.
Masz rację, na wybory nie poszło ok. 60%. Nie zmienia to jednak faktu, że na Kożuchowicza nie głosowało 75%. Możesz mówić, że masz realia w d... Tylko, że ty nawet d... nie masz w realiach.

Można nazwać niegłosujących miernymi tępakami. Można też zadać sobie odrobinę trudu (co robią całe sztaby politologów i socjologów) i spróbować znaleźć odpowiedź, dlaczego ci ludzie nie poszli. Gwarantuję ci, że tylko twoim i garstki twoich kolegów zdaniem powodem absencji wyborczej jest lenistwo.

EOT.

ODPOWIEDZ