[16.10.2010] Otwarcie galerii "Victoria" w Wałbrzychu

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

[16.10.2010] Otwarcie galerii "Victoria" w Wałbrzychu

Post autor: Adrian » 17 paź 2010, o 22:33

W sobotę została otwarta galeria "Victoria". Ludzi było bardzo dużo, pomimo podziemnego garażu (1390 miejsc łącznie z tymi na powierzchni) był problem z zaparkowaniem. Kolejka samochodów do galerii ciągnęła się już od ulicy Sikorskiego. Przez dwa dni niektóre sklepy oferowały swoje artykuły z rabatami. Można też było zwiedzić nieczynne jeszcze kino (pierwsze seanse od 22 października). Można powiedzieć, że jednym z największych atutów jest właśnie dobre kino, czego w okolicy naprawdę brakowało. Wśród różnych atrakcji największą były koncerty Katerine i Patrycji Markowskiej, które wcześniej zostały wyłonione w konkursie smsowym.

Nie obyło się też bez incydentów, między innymi po godzinie 20 włączył się... alarm przeciwpożarowy i nakazano ewakuację ludzi. Po kilkunastu minutach okazało się, że była to pomyłka systemu i przeproszono klientów. Podczas koncertu Patrycji Markowskiej doszło także do akcji - kilkunastu policjantów + ochroniarze gonili "uciekiniera", po chwili łapiąc go, skuwając w kajdanki i zamykając w radiowozie. W tym czasie wiele ludzi spod sceny pobiegło zobaczyć, co się dzieje.

Na zakończenie odbył się pokaz sztucznych ogni.

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
tola
Bywalec

Re: [16.10.2010] Otwarcie galerii "Victoria" w Wałbrzychu

Post autor: tola » 18 paź 2010, o 17:32

Byłam tam w niedziele, jechałam 1 godz... masakra, ale galeria całkiem ok. Tylko drogo. Nie wiem czy to z racji otwarcia- choć ponoć miały być PROMOCJE.... oczywiście na papierze były obniżone %, ale ceny jak we wrocku.

Ciekawa jestem czy zrobią od nas jakiś 31 do Viktorii? Mogły by być jakieś 3 kursy rano- popołudnie- wieczór... i tak 31 zajeżdża na pl. Grunwaldzki, a to tylko ciut dalej. Wiem, ze to 31 bis do tesco nie zdało rezultatów, ale może chętnych było by więcej jeżdżących do galerii. Nie zawsze ma się auto pod ręką.

Awatar użytkownika
beton
Bywalec

Post autor: beton » 20 paź 2010, o 12:53

tym bardziej że nie jest to tak wcale daleko dla busa, 5 minut straci, nic więcej.

widziałem Victorię w neidzielny poranek(ok 8:00)... dlaczego miałem wrażenie że jest to plan z filmu rodem Resident Evil? wszędzie pobite szkło na parkingu, tony smieci do okoła... i zero ludzkiej duszy, cisza.
dla mnie kino i nic więcej, jakoś sklepy z wyższych półek mnie nie interesują.
"Człowiek ma wrodzoną zdolność do autodestrukcji"
Terminator

Marekg
Początkujący

Post autor: Marekg » 26 cze 2011, o 19:53

Odgrzebuję trochę temat, ale nie chcę zakładać nowego.
Jakie macie wrażenia z victorii, ja dzisiaj byłem tam dopiero pierwszy raz od otwarcia, i szczerze mówiąc trochę się zawiodłem.
Plusem jest, że w ogóle takie coś powstało - wiadomo dużo sklepów w jednym miejscu; w sklepach duży wybór rozmiarówki ubrań, ale jeśli chodzi o czystość w sklepach ( przebieralnie) czy sprzedawczynie to żenada. NY to już przegięcie na całego, normalnie się kołtuny kurzu walały po podłodze o innych paprochach nie wspominając, a dziewczyny ( sprzedawczynie) i ich gadki między sobą - to by chyba chciały by im płacono za siedzenie, a klienci to im tylko bajzel robią.

Czy ja mam tylko takie spostrzeżenia??

Basia
Zaglądacz

Post autor: Basia » 29 cze 2011, o 21:11

Jest dokładnie tak jak napisałeś, a takie kołtuny kurzu widziałam jeszcze w Reserved w Tesco w Szczawnie Zdroju.

ODPOWIEDZ