61 km

Stare fotografie, pocztówki, różne historie i artykuły... Rozmowy o historii miasta i regionu.
Awatar użytkownika
Kris
Zaglądacz

Re: 61 km

Post autor: Kris » 5 wrz 2015, o 11:43

Zdjęcia z georadaru opublikowano na oficjalnej(?) stronie odkrywców pociągu: http://xyz-spolkacywilna.pl/
Znalazł się już ekspert, który twierdzi, że dowód na złoty pociąg to fotomontaż!

Nie mam oczywiście pojęcia jaka jest prawda, ale wiem jedno - za taką kampanię reklamową firmy ("Nasza spółka cywilna XYZ zajmuje się badaniami gruntowymi pod względem poszukiwania tuneli, piwnic, metali oraz innych obiektów znajdujących się pod ziemią") to normalnie zapłacić by trzeba miliony...

8)

trotyl
Zaglądacz

Post autor: trotyl » 14 wrz 2015, o 04:01

Ktoś zna to miejsce ? Jest tam sztuczna ściana, która ma przypominać skałę - jest dopełnieniem reszty naturalnej ściany, być może maskuje jaskinię.
Celowo nie podaję lokalizacji ale to nasze tereny.
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

TROTYL®

Gość

Post autor: Gość » 14 wrz 2015, o 12:47

A ja widziałem inżyniera mamonia w białym kasku jak rozkopywał pobocze na drodze do Wałbrzycha :lol: Jak to trzeba być.... :lol: :o

Gość

Post autor: Gość » 30 wrz 2015, o 10:51

Nie rozumiem jednego, jeżeli ten tunel jest wjazdem pod Książ to dlaczego jest po lewej stronie, a Książ po prawej?

Gość

Post autor: Gość » 30 wrz 2015, o 19:13

Gość pisze:Nie rozumiem jednego, jeżeli ten tunel jest wjazdem pod Książ to dlaczego jest po lewej stronie, a Książ po prawej?
Sa takie paradoksy: Np. naukowcy radzieccy do dzisiaj prowadza badania żeby ustalić dlaczego od niedzieli do wtorku są dwa dni a od wtorku do niedzieli aż pięć? :P

Gość

Post autor: Gość » 30 wrz 2015, o 22:02

Gość pisze:
Gość pisze:Nie rozumiem jednego, jeżeli ten tunel jest wjazdem pod Książ to dlaczego jest po lewej stronie, a Książ po prawej?
Sa takie paradoksy: Np. naukowcy radzieccy do dzisiaj prowadza badania żeby ustalić dlaczego od niedzieli do wtorku są dwa dni a od wtorku do niedzieli aż pięć? :P
To chyba nie jest paradoks. A na pytanie nie odpowiedziano.

Jadąc od Świebodzic, Książ jest po prawej stronie, a tunel po lewej. Tak więc?

Gość

Post autor: Gość » 30 wrz 2015, o 22:20

To nie jest tunel do Książa. Obecnie prowadzone są prace na 65km, gdzie pociąg jest na "zasypanej bocznicy"

ODPOWIEDZ