[lipiec - sierpień 2008] FILMY W KSIĄŻU!!!

Awatar użytkownika
Krakonos
Bywalec

Re: FILMY W KSIĄŻU!!!

Post autor: Krakonos » 27 lip 2008, o 06:36

proszę mnie tu nie obrażać! mtv śmierdzi prawie tak samo jak woodstock!

zarzuty? proszę bardzo... jeden wielki zlot pancurów i ćpunów (synonimy),zero zasad moralnych!
Obrazek
Uderzaj siłą mocy duchowej i wyższości moralnej!

Awatar użytkownika
beton
Bywalec

Post autor: beton » 27 lip 2008, o 07:25

osobiście nie lubię woodstocku, chlanie i słabe zespoły, nie przyciągające moją osobę wcale...
po rozmowie z koleżanka która na woodstock jeździ co rok stałem się do tej imprezy neutralny. dla niej jest to wspaniały wyjazd na którym spotyka masę pozytywnych i interesujących osób, z którymi można porozmawiać na bardzo szerokie tematy.cały ten klimat nie związany z nowymi ludźmi(sama studiuje kulturoznactwo)... widać można"inaczej" ;) choć pewnie wiekszy procent jak się spodziewam to zapijacze pał...ktoś był na woodstocku z obecnie tutaj zgromadzonych?
"Człowiek ma wrodzoną zdolność do autodestrukcji"
Terminator

Awatar użytkownika
snajp3rka
Początkujący

Post autor: snajp3rka » 27 lip 2008, o 13:18

Krakonos pisze: zarzuty? proszę bardzo... jeden wielki zlot pancurów i ćpunów (synonimy),zero zasad moralnych!
napisz jeszcze że to zlot metali czyli satanistów :D ...

wiesz twoje wypowiedzi mogę tłumaczyć jedynie zupełnym brakiem wiedzy w temacie... ale to obecnie powszechne zjawisko że ludzie opluwają coś czego nie znają

po pierwsze nie wszystkie punki to ćpuny, ale ty widocznie wielu z nich znasz skoro takie sądy tu głosisz... ja znam kilku punków i to nie tylko 19 letnich ale też takich po trzydziestce. Co prawda niektórzy z nich nie widzą nic złego w trawce, za to są też tacy dla których narkotyki pod każda postacią to świństwo. Tobie przydało by się odwiedzenie paru różnych festiwali i porozmawianie z ludźmi może wtedy przestał byś gadać takie głupoty.
A to "zero zasad moralnych" to sobie też pewnie z rękawa wytrzasnełeś... duża większość woodstockowiczów to ludzie którzy by ci pomogli gdyby ci się coś stało, naprawdę mało jest osób które spotkałam na wood o których mogła bym powiedzieć "zero zasad" ... ale nie mogę powiedzieć że się też oszołomy nie trafiają... ale przy takiej liczbie osób które tam są to normalne. Na pewno prawdopodobieństwo tego, że spotkasz osobę niesymapatyczną, która szuka zaczepki, itp na wood jest znacznie niższe niż nawet na takich Dniach Świebodzic. Nie należy zapominać że na woodstocku przewijają się też ludzie z okolicznych miejscowości (np. Kostrzyn, czy swego czasu Żary) i co można zauważyć to właśnie one najczęściej szukają zaczepki lub chcą coś ukraść. Nie raz widzi się stadko "dresów" przemykające między namiotami w poszukiwaniu fantów... ale wg ciebie to pewnie oni trzymają się zasad moralnych
beton pisze: słabe zespoły
a jakie zespoły ciebie przyciągnęły by na wood? wymień kilka lecz weź pod uwagę że wstęp na przystanek jest darmowy

Ja jeżdże na wood już dobrych parę lat i mogę powiedzieć, że jeździć tam będę jeszcze długo. Przystanek woodstock z miejsca gdzie można było tylko zobaczyć pełnych radości kolorowych ludzi, gdzie można było posłuchać muzyki, spokojnie się pobawić i nawiązać znajomości z ludźmi z różnych części kraju. Powoli przeistacza się w coś więcej, miejsce gdzie można się czegoś nauczyć, poznać różne kultury, posłuchać ciekawych ludzi. Akademia Sztuk Przepięknych daje możliwość nauczenia się nowych rzeczy, tegoroczna Olimpiada pewnie będzie okazją do pokazania, że sport zamiast dzielić może łączyć.

Jestem zdania że jeśli się tam nie było, jeśli jest się za wygodnym na mieszkanie przez kilka dni w namiocie, mycie się w zimnej wodzie nie można osądzać tej imprezy. Jeśli się nie lubi ludzi to nawet na wood nie będzie się człowiekowi podobać. Proszę więc o nie wypowiadanie się o miejscu które dla mnie jest coroczną odskocznią od pracy, zupełnie inną Polską niż znam z ulicy, że jest to wszystko co najgorsze.
"Płoną ognie, płoną ognie, jest bezpiecznie jest spokojnie..." Blade Loki

Awatar użytkownika
Krakonos
Bywalec

Post autor: Krakonos » 27 lip 2008, o 15:16

snajp3rka pisze:ale ty widocznie wielu z nich znasz skoro takie sądy tu głosisz...
Takie teksty mnie rozwalają. Nie znasz mnie więc nie pisz takich głupot.

Znam zachowania, sposób życia punków, nie raz to widziałem, gdy pracowałem w ochronie na różnych "festiwalach". Polecam dokument o festiwalu w Jarocinie (o ile się nie mylę). Tam doskonale widać punkowy styl życia.

Poza tym jakiś gówniarz z bogatego domku, który ubierze na siebie podarte jeansy, obwiesi się łańcuchami i obetnie na irokeza albo dredziarza nie jest punkiem. Tylko zwykłym smarkiem, który chce żeby go zauważano.

Sama nazwa punk mówi sama za siebie: "punk" - z angielskiego "śmieć".
Obrazek

Awatar użytkownika
snajp3rka
Początkujący

Post autor: snajp3rka » 27 lip 2008, o 15:42

dzięki za lekcje angielskiego... nie wiedziałam co znaczy punk...lol

poza tym, że mnie rozbawiasz do łez swoimi tekstami nadal twierdze że nie masz pojęcia o tym kto jeździ na woodstock... ta większość te "punki z Jarocina" (który tak na marginesie skończył się blisko 15 lat temu więc sobie przelicz ile mają teraz lat) stanowi na woodstocku mały %. Ale ok ty wiesz lepiej kto tam jeździ, wiesz bo WIDZIAŁEŚ, znasz zachowania. Nic tylko się śmiać.
Jedź na zlot militarny, kup bombę i zrzuć ją na to gniazdo zepsucia i zgnilizny - woodstock :D

PEACE!

na tym już zakończmy tego offtopa bo z filmami w książu ma to mało wspólnego

Awatar użytkownika
Krakonos
Bywalec

Post autor: Krakonos » 27 lip 2008, o 17:05

Wiem kto jeździ na woodstock. Znam ludzi którzy tam byli. I to nie punków. Wiadomo, że wszyscy tam nie ćpają. Ale wszyscy wiemy, że woodstock kojarzony jest z narkotykami, alkoholem. Nie jest to mit, tylko fakt. A jeśli są narkotyki i młodzież (zafascynowana otoczeniem) to i dochodzi do brania narkotyków i zachęcania do tego innych. Przecież chodzi o to żeby się bawić na całego? Nieprawdaż?

To mój ostatni post o woodstocku, bo na samą myśl o tej zbieraninie chce mi się pawiować.

ahh, zapomniałbym!
Peace? To dlaczego jako nicka używasz nazwy rodzaju broni, od której ginie wiele niewinnych osób na całym świecie? Np. w Palestynie.
Obrazek

Awatar użytkownika
snajp3rka
Początkujący

Post autor: snajp3rka » 27 lip 2008, o 19:27

Przecież chodzi o to żeby się bawić na całego? Nieprawdaż?
Zupełnie nie pojmujesz idei woodstocku. Ja przez kilka pierwszych przystanków (dodam że byłam już wtedy pełnoletnia) bawiłam się świetnie bez kropli alkoholu. Jakoś nikt ze znajomych i nieznajomych mnie nie namawiał. Kurde może byłam na jakimś innym woodstocku? O ile się orientuję ty chyba abstynentem nie jesteś, więc dziwię Ci się że czepiasz się całej imprezy, która w większości składa się z pijących kulturalnie piwo. Ale każdy widzi to co chce. A ty jesteś kolejnym niereformowalnym człowiekiem myślącym stereotypowo? Dobrze, że cały świat nie składa się z takich ludzi bo wychodziło by na to, że skoro jestem Polką to nałogowo piję wódkę i kradnę samochody. :D

Peace!

i druga sprawa...jeśli kiedykolwiek uprawiałeś jakiś sport to wiesz że snajper to osoba która trafia z dużych odległości... ja kiedyś często grałam kosza i dlatego taki nick... i o ile piłka może być bronią to przyznaję się bez bicia często jej używałam... jaka mnie za to czeka kara? może zamknięcie w więzieniu po silenie ;)

Awatar użytkownika
beton
Bywalec

Post autor: beton » 27 lip 2008, o 22:31

do sileny musisz złozyc podanie, nie ma tak łatwo :mrgreen:
a jeśli chodzi o muzykę, takie imprezy to dla mnie tylko i wyłącznie muzyka ;) jeśłi na liście nie znajde nic dla siebie,. nie jadę tam. wiem że zespoły darmocha, rozumiem,ale głównie one by mnie przyciągneły.

stereotyp woodsock:maxi chlanie i ćpanie.nic na to nie poradzisz.Krakonos, nie kieruj się tymi filmidłami bo jeden taki widziałem w wykonaniu telewizji TRWAM...ubawił mnie do łez:D Punkowy styl zycia nigdy nie poznasz, jesli się w tym toarzystwie nie bedziesz obracał.bo wg telewizji TRWAM(tutaj reportaż o muzyce rockowej i metalowej) powinni mnie zamknąć i wychłostać...
nie ufaj telewizji :geek:
Terminator

Awatar użytkownika
Krakonos
Bywalec

Post autor: Krakonos » 28 lip 2008, o 06:18

Nie ufam własnej rodzinie, a telewizji mam ufać?
Obrazek

Awatar użytkownika
beton
Bywalec

Post autor: beton » 28 lip 2008, o 08:27

stawiając rodzine w takim świetle musisz wiedzieć co mówisz, jesteś pewien takich ostrych słów?
Terminator

ODPOWIEDZ