[01.08.2009] Druga Świebodzicka Giełda Staroci +FOTO +ART

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

[01.08.2009] Druga Świebodzicka Giełda Staroci +FOTO +ART

Post autor: Adrian » 29 lip 2009, o 21:00

II Świebodzicka Giełda Staroci i Różności, która odbyła się w sobotę 1 sierpnia również należała do udanych. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała. Wiele osób przyszło na świebodzicki Rynek, żeby zobaczyć i kupić wystawione antyki, zegary, porcelanę, książki, monety oraz wiele innych rzeczy. Kolekcjonerzy szukali konkretnych okazów i unikatów. Dużym zainteresowaniem cieszyło się też stoisko z miodami pszczelimi, których różne rodzaje można było spróbować na miejscu. Niektórzy zbieracze umawiali się z wystawcami na kolejną giełdę.

Lokalizacja giełdy ma również duże znaczenie na atmosferę panującą podczas wydarzenia. Takie targi są też okazją, żeby mieszkańcy mogli się spotkać i porozmawiać ze sobą. O atmosferę i porządek na targach dbały również osoby z Wydziału Promocji i Współpracy Zagranicznej - Marzena Korona-Kruk, Ilona Szczygielska i Maciej Mikołajczyk.

Jedyną niedogodność w tym dniu miały młode pary, które zawierały związek małżeński w świebodzickim USC, ponieważ Rynek i okolice były tak obstawione autami, że nie można było znaleźć miejsca do zaparkowania.

Nieoficjalnie mogę napisać, iż zainteresowanie giełdą jest na tyle duże, że kolejna powinna odbyć się w pierwszą sobotę przyszłego miesiąca - 5 września. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

32 Zdjęcia do obejrzenia w galerii: http://dzieje-miasta.dyndns.org/galeria ... p?album=32

---

Od godziny 8 do 14 w Rynku odbędzie się II Giełda Staroci w Świebodzicach. Pierwsza odniosła spory sukces - viewtopic.php?f=9&t=245 - myślę, że i ta będzie udana :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Re: [01.08.2009] Druga Świebodzicka Giełda Staroci +FOTO +ART

Post autor: Adrian » 2 sie 2009, o 23:01

Dodany artykuł oraz galeria zdjęć.

Gość

Post autor: Gość » 3 sie 2009, o 09:24

Fajne fotki Adrian robisz, pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Krakonos
Bywalec

Post autor: Krakonos » 3 sie 2009, o 19:17

Byłem, widziałem i... wróciłem zadowolony. Mam nadzieję że giełda na stałe wejdzie do świebodzickiego życia!

Tak przy okazji poszukuję teleobiektywu do Zenita. Z chęcią kupię od posiadacza takiego sprzętu.
Obrazek
Uderzaj siłą mocy duchowej i wyższości moralnej!

Awatar użytkownika
VirgoCe
Zaglądacz

Post autor: VirgoCe » 4 sie 2009, o 20:11

O proszę, na pierwszej fotce ojca wyczaiłem :D
Nocny pociąg,
pociąg nocny,
do kobiet trudnych,
do trunków mocnych.

Gość

Post autor: Gość » 9 sie 2009, o 13:00

Krakonos mam i chętnie sprzedam telemegora 400/5,5 jak widzisz bardzo jasne i raczej nie spotykane monstrum ma m42
gg 6289641

ODPOWIEDZ