[24.06.2009] Likwidacja "Gazety Świebodzickiej"

Awatar użytkownika
VirgoCe
Zaglądacz

Re: [24.06.2009] Likwidacja "Gazety Świebodzickiej"

Post autor: VirgoCe » 26 cze 2009, o 12:31

btfm pisze:A niby taka demokracja...
W najczystszej postaci
Obrazek

@napola
To od piwa się życie marnuje ? :shock:
Nocny pociąg,
pociąg nocny,
do kobiet trudnych,
do trunków mocnych.

Awatar użytkownika
pawel
Moderator

Post autor: pawel » 26 cze 2009, o 19:28

A propos piwa: http://pokazywarka.pl/sens_zycia/ :mrgreen:
btfm pisze:Ciekawie będzie jak zniknie strona czy forum ^^
O forum bym się raczej nie martwił. Zresztą, skoro burmistrz napisał w oświadczeniu, że zrobi wszystko, żeby dać mieszkańcom jakieś alternatywne, papierowe źródło informacji to myślę, że tak zrobi. Nie mamy powodu, żeby mu nie wierzyć. ;)

Gość

Post autor: Gość » 26 cze 2009, o 21:44

Kurzawa się za bardzo panoszy w Świebodzicach razem z pachołkami z "GOŃCA" tymi co przesiadują w jednym ze Świebodzickich sklepów.

Jolanta

Post autor: Jolanta » 27 cze 2009, o 20:51

Przeczytałam na portalu internetowym swidnica.blisko-daleko.pl artykuł Pana Marka Wiśniewskiego "Dwa klapsy dla władzy" ,ale moim zdaniem PO i nowo powstała koalicja zbierze ich znacznie więcej. Taka taktyka nie przysporzy im zwolenników, a wręcz przeciwnie. Myślę, że działania na szkodę mieszkańców nie przyniosą im chwały (chociaż sławę na pewno!). Nie rozumiem też ich radości i zadowolenia spowodanej tym, iż zwyciężyli i osiągneli swój cel. Osoby publiczne muszą mieć świadomość, że za swoją działalność zbierają nie tylko profity i pochwały, ale też czasem trzeba wysłuchać słowa krytyki pod swoim adresem. Jestem za tym, aby głosowania jawne były upubliczniane, a wyborcy będą wiedzieć, czy dokonali właściwego wyboru głosując na nich. Mam nadzieję, że GŚ choć może zmieni swoją nazwę, to reszta pozostanie w niezmienionej formie.

Powodzenia

Gość

Post autor: Gość » 28 cze 2009, o 10:41

Czytają również artykuł o wymierzonych klapsach dla władzy nasunęło mi się skojarzenie o Rodzicu i krnąbrnym dziecku. Tylko Rodzic nie mający merytorycznych argumentów ,chcący , aby dziecko okazywało mu posłuszeństwo wymierza mu karę najczęściej w postaci klapsów. Ale to złe wyjście do niczego nie prowadzące, bo dziecko może jeszcze bardziej stać się butne.
Tak samo z naszymi Radnymi, którzy nie mając żadnych konkretnych argumentów aby obronić swoje stanowisko, a przecież napisano tylko to jak głosowali, użyli swojej siły. Siłą niczego się nie zwycięży. Pozornie wygrana bitwa może okazać się przegraną wojną.Bo jak długo będzie można wszystko blokować tylko dla zasady?
Panie i Panowie Radni - Prawdziwa cnota krytyki sie nie boi! A czego wy się obawiacie??

Mieszkanka Świebodzic

Gość

Post autor: Gość » 28 cze 2009, o 18:34

No właśnie Szanowni Radni, zwracam się szczególnie do Panów Fedorowicza, Sudora i Walczaka.
Czy wy wierzycie , że jak będzie źle to Pan Kurzawa wam pomoże? Przecież macie wolna wolę, swój własny rozum, dlaczego w imię tego Pana dajecie się tak ośmieszać i wykorzystywać?
Dlaczego on tak Wami manipuluje? Nic dobrego z tego nie będzie a naraża Was to tylko na dalszą utratę szacunku i tak już mocno naderwanego.
Pan Kurzawa miesza wszędzie, w Powiecie, wałbrzyskiej koksowni i teraz w naszym mieście. Nie można na to pozwolić. Niech członkowie świebodzickiej PO się zastanowią , w którym kierunku idą!

napola
Obserwator

Post autor: napola » 28 cze 2009, o 20:39

Brawo Gościu, brawo !to prawda ludzie Kurzawy to takie chłopy bez ja..... Dostali się do rady gminyy i myąlą, że Pana Boga za nogi złapali i na dodatek amnezja ich dosięgnęła i zapomnieli chłopcy o wyborcach, pamietają natomiast tylko to, co im guru Kurzawa "ekonomista roku" powiedział, hi hi

napola
Obserwator

Post autor: napola » 28 cze 2009, o 20:43

Rzecznik prasowy Urzędu powinien ujawnić nazawiska wszystich radnych, kórzy głooswali za likwidacją gazety, ja chce znac wszystkie nazwiska. Już ja im zrobię czarny PR, tym pseudopolitykom!

Ramirez

Post autor: Ramirez » 29 cze 2009, o 09:13

Zastanawia mnie, ale i cieszy brak głosów próbujących jednoznacznie brać w obrone poczynania bezwolnych radny PO. I zgadzam sie z wypowiedziamii wyzej - jak długo Fedorowicz, Sudor i Walczak pozwola się osmieszac w imię Kurzawy. Każdy kto go choc troche zna wie, że w razie problemów - wypnie sie na nich.

Gość

Post autor: Gość » 29 cze 2009, o 10:37

Jedno jest pewne to są ich ostatnie podrygi więcej ich we władzach nie zobaczymy. Chcą abyśmy ich zapamiętali ???
Nie tędy droga - polityczne małomiasteczkowe marionetki feeeeeeee :( :o
Kurzawa pewnie jeszcze nie raz wypłynie - taki typ :|

ODPOWIEDZ