[01.05.2009] Pierwsza Świebodzicka Giełda Staroci +FOTO +ART

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

[01.05.2009] Pierwsza Świebodzicka Giełda Staroci +FOTO +ART

Post autor: Adrian » 30 kwie 2009, o 12:45

Galeria zdjęć: LINK

Giełda Staroci i Różności, która odbyła się 1 maja była dla wielu osób na pewno miłym sposobem na spędzenie wolnego czasu jak również możliwością zakupienia przez kolekcjonerów wyszukanej pamiątki. Pogoda dopisała i w miarę upływu czasu przybywało osób na świebodzickim rynku. Pomimo, że giełda była szeroko rozreklamowana spotkałem kilka znajomych osób, które nic o tym nie wiedziały i znalazły się tam zupełnie przypadkiem. Na stoiskach można było ujrzeć wiele różnych rzeczy - takich jak obrazy, monety, pocztówki, książki, płyty - a nawet zegary Beckera oraz wiele, wiele innych różności.

Większość osób które spotkałem nabyły od sprzedających przynajmniej jakiś drobiazg. Ja sam kupiłem kasetę zespołu Enigma z 1993 roku za 2 zł, oryginał :D

Atmosfera panująca na rynku sprawiła, że spędziłem tam ponad 2 godziny, spotykając znajomych, oglądając różne stoiska a nawet nawiązałem nowe znajomości :) .
Wiele osób wspominało także, że taka giełda mogłaby się odbywać częściej - oczywiście nie kolidując z giełdą w Świdnicy.

Ogólnie rzecz biorąc - giełda się udała, i po bardzo udanej wystawie zegarów Gustava Beckera jest to kolejna impreza, która zyskała aprobatę i przyciągnęła tak wielu mieszkańców.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
---

Od godziny 8 do 14 w Rynku odbędzie się Pierwsza Giełda Staroci w Świebodzicach.

Obrazek

Awatar użytkownika
Krakonos
Bywalec

Re: [01.05.2009] Pierwsza Świebodzicka Giełda Staroci

Post autor: Krakonos » 30 kwie 2009, o 13:10

Oby wypaliła!
Obrazek
Uderzaj siłą mocy duchowej i wyższości moralnej!

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Re: [01.05.2009] Pierwsza Świebodzicka Giełda Staroci

Post autor: Adrian » 30 kwie 2009, o 13:17

Krakonos pisze:Oby wypaliła!
Również mam taką nadzieję :)

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt: