[28.02.2009 - ?] Śnieżka do likwidacji?

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Re: [28.02.2009 - ?] Śnieżka do likwidacji?

Post autor: Adrian » 2 mar 2009, o 17:34

fanatyk pisze:przejecie zakladu wydaje sie juz byc przesadzone, pracownicy zostali wyslani na tygodniowe urlopy, w poniedzialek maja sie stawic normalnie od pracy tyle ze pod kierownictwem nowego zarzadu ktory dzisiaj zostal przedstawiony pracownikom
Ale prokuratura pracuje, jeszcze może się coś zmieni? Nic nie jest przesądzone...

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Post autor: Adrian » 2 mar 2009, o 17:58

Właśnie w tvp3 Wrocław będą mówić o Śnieżce i walce o władzę

edit:

W TV były zdjęcia z pierwszej strony tematu i adres forum jako źródło :)

Awatar użytkownika
tola
Bywalec

Post autor: tola » 2 mar 2009, o 20:18

"Pani prezes" z siemianowic wygryza swojego wybawce

W GŁOWIE MI SIĘ NIE MIEŚCI! POMOGLI IM , A ONI ICH ZNISZCZYLI!
Ostatnio zmieniony 3 mar 2009, o 20:35 przez tola, łącznie zmieniany 1 raz.

FAKTY

Post autor: FAKTY » 2 mar 2009, o 20:41

fakty z materiałem o Śnieżce można obejrzeć tu: http://ww6.tvp.pl/18090%2c20090302887719.strona

JA

Post autor: JA » 3 mar 2009, o 10:04

Najgorsze to ze przez takich deb.....i moze sie skonczyc tak jak z silena

sniezka

Post autor: sniezka » 3 mar 2009, o 14:14

Jak nie wiadomo o co chodzi ,to chodzi o pieniądze i to pewnie nie małe. Bezprawia nie ma są jeszcze sądy i prawo. Nowy zarząd musi coś mieć na ten stary gdyż nikt przy zdrowych zmysłach nie wszedł by nielegalnie na zakład w asyście ochrony... Tylko oni wiedzą o co chodzi ,,nam pozostaje jedynie się domyślać albo słuchać bajeczek jednej i drugiej strony....Moje zdanie jest takie ..jakby wszystko było legalne i zgodne z prawem to napewno nie byłoby takich cyrków.A TO JEST TYLKO KOLEJNY PRZYKŁAD NA TO ,ŻE NIGDY NIE WCHODZI SIĘ W ŻADNE SPÓŁKI Z NIKIM. Niewiem kto myśli w śnieżce ale z punktu widzenia zwykłego człowieka to wszystko od samego początku nie trzyma się ładu i składu.. Pani dyrektor zostaje teraz współwłaścicielem zakładu no super brawo .....do celu po trupach.Jeszcze kiedyś wy niebędziecie mieli co do gara włożyć. A pani Renia kim będzie?????Panią dyrektor czy panią prezes..świetnie to rozegrali ..

Mario
Początkujący
Kontakt:

Post autor: Mario » 4 mar 2009, o 01:58

Gość

Post autor: Gość » 4 mar 2009, o 10:43

ci ludzie ktorzy tam "protestowali" to banda buraków widzialem to wszystko wiadomo bylo od poczatku ze zmienia sie zarząd oraz ochrona.. pracownicy zostaja aby ciągnac dalej produkcje ! po 2 kto widzial ze ochrona w plecakach segregatory wynosi ?? ludzie !! smiech na sali to wy ! dziwicie sie ze zarząd wzioł ochrone uzbrojoną ? a co sami mieli wejsc na obiekt ? po co zebyscie samosądem połamali ich ?> kpina ! zal mi tego kraju.. przez takich ludzi ktorzy stali pod śnieżką i takich co tu wypisują bzdury na ktore nie maja ŻADNEGO DOWODU powiem wiecej.. to oszczerstwa a jak wiadomo są takowe karane w naszym kraju .. ludzie zastanowcie sie... a jak nie bedzie poprawy to na drzewo do małp !

obserwator

Post autor: obserwator » 4 mar 2009, o 10:50

Jestem od lat świebodzianinem mieszkam tu i tu pracuje nie przypominam sobie aby " ŚNIEZKA " kiedykolwiek produkowała MICHAŁKI Z HANKI jest to stek bzdur wysanych z palca po to aby zrobic afere i zadyme .Dajcie ludziom pracować i zarabiac na utrzymanie rodzin .I nie piszcie bzdur i nie obrażajcie ludzi którzy coś dla ŚWIEBODZIC CHCA ZROBIC . Pozdrawiam i jestem z ludzmi którzy podjeli prace bo są rozsądni i trzezwo myśla...

ODPOWIEDZ