pytanie - do pań

Tematy, które straciły swoją ważność lub po prostu nie nadają się do ogólnych.
Gość

pytanie - do pań

Post autor: Gość » 1 wrz 2009, o 21:26

Mam małe pytanie, głównie do pań i dziewczyn mam znajomą myśli o otwarciu sklepu gdzieś w okolicy Świebodzice, Świnica sama nie wie. Sklep miałby być z kosmetykami pudry, podkłady, tusz do rzęs cienie, palety z cieniami ale wszystko w takich cenach no 5 - 10 zł wiecie nie "najwyższej" jakości ale tanio i miło. Myślicie że takie coś ma racje bytu czy jednak wolicie pudry czy podkłady za 40 - 50 zł i tusz za 20 czy 30 ?? czekam na odpowiedź jak Wy to widzicie dziewczyny. Anna

Gość

Re: pytanie - do pań

Post autor: Gość » 1 wrz 2009, o 23:08

ja rozumiem że przeczytać i w ogóle to fajnie tak przeczytać i już bo strach coś napisać ale mi naprawdę zależy na odpowiedziach. Pozdrawiam Anna

Gość

Post autor: Gość » 2 wrz 2009, o 11:35

żeby wyjśc na swoje (a zarobek gdzie?)z takim gównianym towarem trzeba tego sprzedac minimum 1000 szt. miesięcznie czyli 50 szt. dziennie (przez 20 dni roboczych)
za mały rynek - niewykonalne

ona32

Post autor: ona32 » 7 wrz 2009, o 18:29

mysle ze da rade......
swiebodzice nie naleza do najbogatszych miast, a z tego co widze to w sklepach, drogeriach pomimo drogich kosmetykow króluja te tansze- basic, misssporty..... takie 10-20 zł co mozna kupic.
jak nei bedzi esprzedawac totalego bubla jak w sklepikach po 5 zł to bedzie ok. ja sam lubie np ziaje- tania, polska i bdb firma!!!
radze sprobowac

Eliana

Post autor: Eliana » 6 paź 2009, o 11:27

Zgadzam się z moją poprzedniczką - tanie produkty (o ile nie będzie to totalna tandeta) mają sporą szansę się sprzedać. Jednak wiadomo jak jest - czasem wolimy troszkę dopłacić, aniżeli kupić badziewie :| ... Myślę, że w sklepach, gdzie są kosmetyki od najtańszych do najdroższych najczęściej schodzą te w średnich cenach - na drogie wiele z nas nie stać, ale też te najtańsze budzą często niepewność, czy to jest wogóle warte tych paru zł...

ODPOWIEDZ