Niech nam żyje telewizja NARODOWA

O poglądach, polityce, świecie, kulturze, filozofii i wszystkim co nadaje się na poważniejszą rozmowę.
Normalny

Niech nam żyje telewizja NARODOWA

Post autor: Normalny » 25 sty 2016, o 12:23

Znalazłem fajny dowcip dla rozumnych:
Juliusz Cezar, Hannibal i Napoleon oglądają defiladę wojskową w Warszawie.
Lecą myśliwce. Juliusz Cezar mówi: "Gdybym miał takie orły, podbiłbym Galię w rok"
Jadą czołgi. Hannibal mówi: "Gdybym miał takie słonie, pokonałbym Rzym w pół roku"
A Napoleon pokazuje na budynek TVP Kurskiego: "Gdybym miał takie media, do dziś nikt by się nie dowiedział, że przegrałem pod Waterloo!" :lol:
P.S. PISlamistów upraszam o niekomentowanie bo tego dowcipu i tak nie zrozumieli. Zajmowanie się zaś moją skromną osobą nie powinno przecież marnować ich cennego czasu.

Gość

Re: Niech nam żyje telewizja NARODOWA

Post autor: Gość » 25 sty 2016, o 14:52

Znowu debil o własnym marnym jestestwie w 3 osobie. Żeeeen.

Normalny

Post autor: Normalny » 25 sty 2016, o 15:04

Gość pisze:Znowu debil o własnym marnym jestestwie w 3 osobie. Żeeeen.
Spada ped.le - PISałem wyraźnie na wstępie że to nie jest dowcip dla przygłupów twego pokroju to po coś tu wlazł i komentujesz? :-? Jak już się upewnię że sama moja obecność na forum tak cię rajcuje fredomarszczycielu to będę ci codziennie newsy serwował żeby ci żyłka pękła... :lol:

Gość

Post autor: Gość » 25 sty 2016, o 20:26

Jemu? On? Mi?
Całe forum z ciebie ma "polewkę" popaprańcu :lol: :lol:

Normalny

Post autor: Normalny » 25 sty 2016, o 21:14

Gość pisze:Jemu? On? Mi?
Całe forum? Nie przeceniaj swojej siły perswazji PISlamski cieciu. Wy rżycie nawet z własnej matki jak wywinie kozła na śliskiej, brudnej ścierce. I ja mam się tym przejmować? Ja tylko muszę codziennie uważać na chodniku żeby w któregoś z was nie wdepnąć...
Aha: Nie zapomniałeś zapytać co na to Petru? To u was typowy problem egzystencjalny ... 8)

Gość

Post autor: Gość » 25 sty 2016, o 21:19

Gość pisze:Jemu? On? Mi?
Zapomniałem spytać: Dowcip się wam podoba? Zapytaliście kogoś czy jest śmieszny i o co w nim chodzi? :roll:

Gość

Post autor: Gość » 26 sty 2016, o 12:11

To raczej nie jego perswazja. Na pewno nie. Nikt nie musi innym perswadować. Sam "normalny" ciężko pracuje na to, by uznać go za skończonego "dekla". Nawet gdy się pisiorów nie znosi - jego sposób wypowiedzi świadczy, że kilka miesięcy w zamkniętej placówce psychiatrycznej mogłoby pomóc. Trudno się z nim identyfikować. Być może spoglądając na zachowanie takich dekli - pogubieni ludzie oddali głos na pis. Innymi słowy - pis powinien dokarmiać takich idiotów - bo dzięki nim ma szansę istnieć. Dla pisiorów - taki "normalny" to zupełnie użyteczny idiota. Pozwala obrzydzić druga stronę......

Gość

Post autor: Gość » 26 sty 2016, o 12:47

Gość pisze:To raczej nie jego perswazja. Na pewno nie. Nikt nie musi innym perswadować. Sam "normalny" ciężko pracuje na to, by uznać go za skończonego "dekla". Nawet gdy się pisiorów nie znosi - jego sposób wypowiedzi świadczy, że kilka miesięcy w zamkniętej placówce psychiatrycznej mogłoby pomóc. Trudno się z nim identyfikować. Być może spoglądając na zachowanie takich dekli - pogubieni ludzie oddali głos na pis. Innymi słowy - pis powinien dokarmiać takich idiotów - bo dzięki nim ma szansę istnieć. Dla pisiorów - taki "normalny" to zupełnie użyteczny idiota. Pozwala obrzydzić druga stronę......
A to ciekawa strategia. Teraz psi c.uju będziesz udawał NIE-PISlamistę, który zatroskany o kraj uważa że krytykowanie was-jełopów nieopacznie pozwala was umacniać bo "obrzydza opozycję"... Każdy sposób jest dobry tyle że od razu widać że jesteś z "tamtej strony mocy". Ja mam was nieustannie w głebokiej dup.e i to się nie zmieni. Ty zresztą - poczekamy- za 4 lata będziesz się wystydził łeb z nory wyściubić i oczywiście będziesz opowiadał jak to "zawsze byłeś przeciw PISlamizmowi"...
P.S. Może rzeczywiście czas zacząć was chwalić - takiej kumulacji skretynienia nie było nawet za rządów soliduraków. Jesteście WYJĄTKOWI.
A tak przy okazji BO TO WIDAĆ nawet przez wasz tępy łeb: Od samego początku każdej wypowiedzi w ripoście na moje otwarte tematy zamiast się do nich ustosunkować i wykazać że się mylę :roll: , bohatersko ujadacie przeciwko mnie: To u was normalne? :x

Gość

Post autor: Gość » 26 sty 2016, o 17:07

Po co wy z tym młotem nienormalnym w ogóle wdajecie się w dysputy. Z kretynem się nie gada. Sprowadzi was do swojego poziomu (bardzo niskiego) i pokona doświadczeniem.

Normalny

Post autor: Normalny » 26 sty 2016, o 20:11

Gość pisze:Po co wy z tym młotem nienormalnym w ogóle wdajecie się w dysputy. Z kretynem się nie gada. Sprowadzi was do swojego poziomu (bardzo niskiego) i pokona doświadczeniem.
Już ci odpowiadam (żebyś sam sobie nie musiał znowu "nabijać" poparcia):
Jak długo będziesz jako jeden cymbał na tym forum mi odPISywał rzekomo jako jeden z kilku/wielu PISlamistów zaniepokojonych tym że ktoś wam słusznie wytyka ciemnotę, tak długo będziesz musiał "skarżyć się" że tak wielu was mi odpowiada. Tyle że takie postępowanie rodzi podejrzenie że masz facet problem z rozdwojeniem jaźni.
Zdecyduj się więc :
1. Jesteś jeden i musisz się z tym pogodzić ale pozytyw jest dla ciebie taki że tylko jeden PISlamista dostaje w du.ę :lol:
2. Piszesz jako rzekomo kilka osób i potem musisz się WAM wszystkim żalić jak WAS :cry: wszystkich :lol: traktuję
Tradycyjnie nie mogę na koniec dopisać pozdrowień z wiadomych powodów :-P
Oby was wszystkich/ciebie jednego (ilu was tam w końcu jest) pos.ało

ODPOWIEDZ