"Dobra Zmiana" :(

O poglądach, polityce, świecie, kulturze, filozofii i wszystkim co nadaje się na poważniejszą rozmowę.
Gość

Re: "Dobra Zmiana" :(

Post autor: Gość » 23 sty 2016, o 17:19

Marny jesteś, oj marny. Ale zostań. Błazen musi być :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Gość

Post autor: Gość » 23 sty 2016, o 21:38

Normalny. Nie kop się z końmi (a może koniem) i przede wszystkim, nie używaj wyzwisk. Szkoda Twoich nerwów, choć masz 100% racji i kto nie widzi tego, co się dzieje obecnie w kraju, przekona się o "dobrych zmianach" po pewnym czasie, kiedy odczuje to na własnej skórze. Głowa do góry i bądź dobrej myśli. Zauroczenie tymi zmianami przez niektórych - trzeba przeczekać.

Normalny

Post autor: Normalny » 24 sty 2016, o 11:26

Gość pisze:Normalny. Nie kop się z końmi (a może koniem) i przede wszystkim, nie używaj wyzwisk. Szkoda Twoich nerwów, choć masz 100% racji i kto nie widzi tego, co się dzieje obecnie w kraju, przekona się o "dobrych zmianach" po pewnym czasie, kiedy odczuje to na własnej skórze. Głowa do góry i bądź dobrej myśli. Zauroczenie tymi zmianami przez niektórych - trzeba przeczekać.
Znajomi też mi tak mówią ale ja wcale nie "tracę nerwów" :-) . "Nakręcanie" tych bawolich tępaków zajmuje mi tylko chwilkę i poprawia humor a ich wściekłe ujadanie pokazuje że mają z tym poważny problem. :D . Czują że jedyne co mogą to sobie poszczekać. Swój język dopasowuję do adwersarzy. Oni tylko taki rozumieją choć rozumienie ich jest samo w sobie bardzo ograniczone - nic dziwnego jak się nie ma czym.
P.S. W starym kawale sugerowano Jasiowi żeby nie odpowiadał na zaczepki kolegów i pokazał "że jest mądrzejszy". Na to Jasio odpowiedział: "Ja nie jestem taki głupi żeby zawsze być mądrzejszy" :lol:
Nie możemy dać się zdominować przez pełzające tępactwo. Pozdrawiam

Gość

Post autor: Gość » 24 sty 2016, o 21:39

Błazen. Tani.

I żartowniś..... :| :mrgreen:
Przecież takie bydło nie ma znajomych.
:mrgreen: :mrgreen:

Gość

Post autor: Gość » 24 sty 2016, o 22:38

Wiemy, że musisz tu być sierot ko. W realu tak smutno. I możesz nazwać się normalnym. Tak na przekór. :x :x :lol:

Gość

Post autor: Gość » 25 sty 2016, o 08:06

Dobry żart z rana.... "Znajomi" mu mówią - buchchachacha :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Misiu puszysty - przecież wszyscy tu wiedzą, że tacy frustraci żyją tylko dzięki trollowaniu - ty masz takich samych znajomych jak pozycję społeczną, wykształcenie etc. Wyimaginowanych. :lol: :lol:
Baw nas dalej - choć przyznam, że polewka z niepełnosprawnego intelektualnie nie jest zbyt chlubna - ale co tam - aż się prosisz..... :mrgreen:

taki

Post autor: taki » 3 lut 2016, o 19:37

Specjalnie dla wszystkich, u których ból dupy wyczuwam :-)

Obrazek

ODPOWIEDZ