"Dobra Zmiana" :(

O poglądach, polityce, świecie, kulturze, filozofii i wszystkim co nadaje się na poważniejszą rozmowę.
Normalny

"Dobra Zmiana" :(

Post autor: Normalny » 15 sty 2016, o 20:13

No, to drodzy (tfu) PISlamiści, właśnie zaczęła się "dobra zmiana" w waszych kieszeniach (niestety bardziej w naszych też bo wasze raczej zbyt pojemne nie są). Nie łapcie więc teraz piany że wkrótce wszystko zdrożeje (skutki np. taniej ropy szybko zostaną zdeprecjonowane) bo kurs polskiej waluty właśnie gwałtownie i znacznie się osłabił. To że jest gorzej "zauważycie" oczywiście dopiero gdy wasi sPISiali wodzowie wam powiedzą bo sami nie jesteście w stanie tego pojąć, bo niby czym?... Całą sPISIałą hołotę powinno się dawno wywieźć na Madagaskar żebyście tam sobie państewko wybudowali według swoich zasad i reguł. Byłby to niezły cyrk i chyba dobrze byłoby to oglądać z daleka poprzez kamerki online. Niestety brzytwa dostała się w ręce małp i teraz już tylko gorzej będzie. Wstyd informacyjny poszedł już w świat. Fioletowa teczka sterowanej z tylnego siedzenia mitomanki w buraczkowym garniturku która miała być pełna gotowych ustaw okazała się plikiem pustych kartek. Nie będzie obniżki VAT, obniżki wieku emerytalnego, wkrótce zawyją tysiące rodziców 3-latków które nie dostana się do przedszkoli, Unia zakręci źródełko z kasą, frankowicze nabici w butelkę, gimnazja zostają, rozszerzy się inwigilacja w internecie :!: , policją rządzi jakiś cudak który dzisiaj we wiadomościach pokazał że ma poważne problemy z samym sobą itp itd. ... Tego syfu po was, pokolenia chyba nie dadzą rady posprzątać :cry:

Gość

Re: "Dobra Zmiana" :(

Post autor: Gość » 15 sty 2016, o 22:50

No. Jasne. Ale miałeś się wynieść z forum.

Normalny

Post autor: Normalny » 15 sty 2016, o 23:11

Gość pisze:No. Jasne. Ale miałeś się wynieść z forum.
Co znaczy: miałeś? Ty wy: Wynocha z tego kraju zakały

Gość

Post autor: Gość » 16 sty 2016, o 12:35

Normalny. Popieram Cię w całej rozciągłości! Ci, którzy jeszcze nie widzą co się dzieje, obudzą się kiedy dostaną po kieszeni - innej opcji nie ma. Najtrudniej zerwać klapki z oczu, ale uderzenia po "zasobach finansowych" pomogą w tym. Poczekajmy jeszcze trochę, a później Normalny, też napiszesz z satysfakcją (może gorzką, ale jednak) - spadajcie z forum.

Gość

Post autor: Gość » 16 sty 2016, o 13:41

Gość pisze:Normalny. Popieram Cię w całej rozciągłości! Ci, którzy jeszcze nie widzą co się dzieje, obudzą się kiedy dostaną po kieszeni - innej opcji nie ma. Najtrudniej zerwać klapki z oczu, ale uderzenia po "zasobach finansowych" pomogą w tym. Poczekajmy jeszcze trochę, a później Normalny, też napiszesz z satysfakcją (może gorzką, ale jednak) - spadajcie z forum.
Dzięki za poparcie. Niestety, gdyby nie to że PISlamizm zatruwa życie wszystkich dałbym sobie spokój z tym komentowaniem. Niestety gdy staram się dawać odpór co poniektórym bezmozgom muszę nie przebierać w słowach. Wiem że to na tych wieśniaków działa jak płachta na byka tym bardziej że robią sobie wzajemnie "poparcie" nakręcając się przy okazji wzajemnie. Z mojego jednakże punktu widzenia wszystko to ma trochę oparcie w słowach z jednego ze starych kultowych seriali: "...Jak się ma taką sztukę przed sobą to trudno zachować kulturę." Mam nadzieję że myślących podobnie jak my jest jeszcze trochę w naszym mieście tyle nie zabierają oni głosu na tym forum w myśl zasady, że kopanie z koniem nie ma sensu. Nie mam o to do nikogo żalu. Ja w każdym razie hołocie nigdy nie odpuszcze. Pozdrawiam myślących ;)
P.S. Ja nie będę domagał się jako pierwszy aby "spadali z forum" bo jest to z zasady miejsce publicznej wymiany mysli. To że oni chcą z siebie publicznie robić idiotów to ich problem a to że głosy takich jak ja strasznie ich irytują i domagają się abyśmy zamilkli - coż uswiadamiają sobie że stoją w hierarchii społecznej kilka szczebli niżej i czymś musza nadrobić najlepiej "wyeliminować" oponentów :lol:

Gość

Post autor: Gość » 17 sty 2016, o 02:47

Prezes zapoznał się z "mądrościami" "normalnego" zaprezentowanymi na tym forum
https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvide ... e=569B28DA

Gość

Post autor: Gość » 17 sty 2016, o 12:12

Gościu. Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd? Chociaż podany link nie działa, ale można się domyślić, że chodzi o śmiech prezesa. Otóż, z miarodajnych źródeł zbliżonych do prezesa wiem, że pokazano mu ilu jeszcze naiwniaków wierzy w pisowską propagandę.
To, że Ty jeszcze wierzysz, świadczy godzina zamieszczenia przez Ciebie opinii - 2.47. Wiadomo, kogo naśladujesz.
Gościu. Nie musisz odpisywać, poczekaj jeszcze trochę, aż Ci się oczy otworzą, a wtedy podejmiemy dyskusję.

Gość

Post autor: Gość » 17 sty 2016, o 14:20

Gość pisze:Prezes zapoznał się z "mądrościami" "normalnego" zaprezentowanymi na tym forum
https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvide ... e=569B28DA
Błaźnie, nawet gdyby ten link działał to co by to miało oznaczać? Jakiś rechoczący psychopata nie mający konta w banku rżący jak pijany ćpun pod budka z piwem to ma być jakaś wyrocznia? Chyba dla takich tuzów intelektu jakim bez wątpienia jesteś. Interes jest pełen filmików z jakimiś patologicznymi rechoczącymi ryjami które możnaby wkleić jako odpowiedź na twoje bździny tyle, że ja nie jestem pracownikiem MOPSu mającym w zakresie obowiązków zapewnianie rozrywki notorycznym cymbałom. Pomyliłeś fora koniosraju !
P.S. Pracujesz na nocnej zmianie? Czy może jesteś "świeżym" nabytkiem jakiegoś komisariatu? Patrząc kogo zrobiono komendantem głównym to by nawet pasowało... Skoro nie umiecie wklejać "bizantyjskich linków" to może i warto wrócić do pracy z ołówkiem kopiowym i kalką. Wkrótce przetargi na ten "sprzęt" zostaną ogłoszone... :o

Gość

Post autor: Gość » 18 sty 2016, o 22:56

spadaj pryszczaty prosiaku…..

Normalny

Post autor: Normalny » 20 sty 2016, o 08:20

Gość pisze:spadaj pryszczaty prosiaku…..
Cerę mam gładką jak przystało na człowieka kulturalnego, wykształconego i majętnego. To o czym wspominasz zalega zdaje się na tępych ryjach marginesu społecznego czyli najogólniej sfery w jakiej ty się urodziłeś, żyjesz i zdechniesz...

ODPOWIEDZ