Gdzie kupujecie ubrania na narty?

O poglądach, polityce, świecie, kulturze, filozofii i wszystkim co nadaje się na poważniejszą rozmowę.
alicjamope
Obserwator

Gdzie kupujecie ubrania na narty?

Post autor: alicjamope » 14 sty 2016, o 12:05

W tym roku jadę po raz pierwszy na narty. Chciałam kupić ciepłą kurtkę i buty, ale w stacjonarnych sklepach odzież sportowa jest bardzo droga. Poszukałam w internecie i znalazłam dużo ubrań narciarskich na [ciach]. Zapisałam się ostatnio do klubu zakupowego i teraz mam dostęp do wszystkich promocji, jakie są na stronie.

Gość

Re: Gdzie kupujecie ubrania na narty?

Post autor: Gość » 14 sty 2016, o 12:32

Wsadź sobie te reklamę w kieszeń na duuuupsku Alicjo.

Gość

Re: Gdzie kupujecie ubrania na narty?

Post autor: Gość » 14 sty 2016, o 14:07

alicjamope pisze:W tym roku jadę po raz pierwszy na narty. Chciałam kupić ciepłą kurtkę i buty, ale w stacjonarnych sklepach odzież sportowa jest bardzo droga. Poszukałam w internecie i znalazłam dużo ubrań narciarskich na https://www.limango.pl/. Zapisałam się ostatnio do klubu zakupowego i teraz mam dostęp do wszystkich promocji, jakie są na stronie.
My jeździmy na narty już od wielu lat dlatego co roku kupujemy odzież narciarską w Biedronce. Jest tam bardzo tanio a ubrania narciarskie są w dużym wyborze i znakomitej jakości. Nie szukamy w internecie bo tam tylko oszuści się reklamują albo zaśmiecają fora głupawymi i nachalnymi reklamami. Chcemy cię więc przed tym uchronić dlatego sugerujemy: Olej to :roll:

ODPOWIEDZ