Dobrze wiedzieć kto naprawdę wspiera ruski przemysł...

O poglądach, polityce, świecie, kulturze, filozofii i wszystkim co nadaje się na poważniejszą rozmowę.
Gość

Re: Dobrze wiedzieć kto naprawdę wspiera ruski przemysł...

Post autor: Gość » 12 sty 2016, o 20:06

Gość pisze:ja wiem, że między sobą tak rozmawiacie, ale głupotą jest (skądinąd - to chyba jasne) zakładać, że inni to taki sam margines jak wy i takim chamskim językiem posługują się na co dzień. Wiem, że nie skumasz psia kupo, ale tak to wygląda………..
Przeciętny człowiek nie schyla się do twojego poziomu. Musi spaść w przepaść by być w stanie znaleźć się w twojej okolicy. Przestań więc kalać to forum nie-normalny.
Wal się

Gość

Post autor: Gość » 13 sty 2016, o 09:53

no - rzeczywiście as merytorycznych i kulturalnych wypowiedzi. Poza tym dupek - już tyle razy "opuszczał
forum - a smrodzi bez przerwy. Nie - normalny.
Socjopata z deficytem intelektualnym.
Zapewne coś napisze zaraz bo tego typu stwory muszą mieć ostatnie zdanie :mrgreen: :mrgreen:

Gość

Post autor: Gość » 13 sty 2016, o 11:02

Jaką trzeba mieć papkę między uszami, aby głosować na pis ? No matoły i ciulasy komentować :D :D :D

Normalny

Post autor: Normalny » 13 sty 2016, o 11:49

Gość pisze:no - rzeczywiście as merytorycznych i kulturalnych wypowiedzi. Poza tym dupek - już tyle razy "opuszczał
forum - a smrodzi bez przerwy. Nie - normalny.
Socjopata z deficytem intelektualnym.
Zapewne coś napisze zaraz bo tego typu stwory muszą mieć ostatnie zdanie :mrgreen: :mrgreen:
Zgodnie z twoją zapowiedzią (czując się wywołany i żeby cię nie zmartwić) przyznaję że "mam ostatnie zdanie..." (dziwnie zabrzmiało to sformułowanie ale może teraz w szkołach tak óczom) i zabieram głos :lol:
P.S. Rozbawiasz wszytkich tą swoją merytorycznościom i kulturom

ODPOWIEDZ