Dobrze wiedzieć kto naprawdę wspiera ruski przemysł...

O poglądach, polityce, świecie, kulturze, filozofii i wszystkim co nadaje się na poważniejszą rozmowę.
Gość

Re: Dobrze wiedzieć kto naprawdę wspiera ruski przemysł...

Post autor: Gość » 12 sty 2016, o 10:58

Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:Wania....

Stawiasz daleko idące tezy i tym samym zawijasz się co najmniej o dwie cech mentalności polskiej, które ograniczają potencjał narodu, czyli :

1. Polska to ja, ale nie my. Jesteśmy społeczeństwem indywidualnie grających zawodników, którzy w swoim egocentryzmie zapominają, że chodzi o zwycięstwo całej drużyny. Ci zawodnicy chcą być pojedynczymi gwiazdami, co nie zawsze prowadzi do wygrania przez wszystkich. To cecha którą uwidaczniasz na tym forum. Poznaje twój styl po dziecinnych em-ikonkach.
2. Efekt debila. Jedzie Polak samochodem, ktoś zajeżdża mu drogę. Polak myśli: „Ale debil!”. I przyspiesza, by sprawdzić. Podjeżdża, patrzy się cynicznie przez okno na drugiego kierowcę i sprawdza. Faktycznie, debil! Myśli i zwycięsko odjeżdża. W psychologii ten mechanizm nazywa się samospełniającym się proroctwem. Polega na tym, że człowiek, który w coś uwierzył, wybiera z rzeczywistości te jej fragmenty, które pozwalają własną tezę udowodnić. Czy ten kierowca o tym wie? Nie, jego samoświadomość emocji i mechanizmów myślenia jest na bardzo niskim poziomie. Czy to przeszkadza temu Polakowi być przekonanym, że ma rację? Również nie – ma on bowiem iluzoryczne przekonanie, że zna się na wszystkim. Popełnia największy grzech ignorancji: odrzuca to, o czym nie ma żadnego pojęcia. W Polsce łatwo zostać debilem. Wystarczy źle zaparkować samochód, nieprawidłowo odmienić jakiś wyraz, popełnić literówkę w tekście. Nie wybaczamy błędów, bo poczucie własnej wartości budujemy na teoretycznej wiedzy (intelekcie).

Dlatego kolejne dyskursy są bezcelowe. Zmień podejście, zaczynasz dyskusję która ma na celu nawrzucanie PiS i jej poplecznikom. A jak ktoś próbuje podjąć merytorycznie temat i tak mu nawrzucasz, ale nie od PiS-owców, a innych - tym razem komuchów. Po co?! Nie wiem, może onanizm intelektualny.

Dodam, odnosząc się do Twojego posta. Naród i kraj się wykrwawiał przez wieki, dziś należy robić politykę, a nie składać ofiarę. Mówiąc o ofierze mam na myśli również ofiarę, posłuszeństwa polityczno-gospodarczego. Róbmy politykę zagraniczną, budujmy portfel zaufania i stawiajmy wymagania sojusznikom.

Na koniec mojego wywodu cytat:

Mój kraj idzie w przód, ale z małą obsuwą…
A my nie chcemy już spuszczać głów, jak o nas mówią
Polska mentalność
Za nią by nie umarł Jezus, umarł za to
Papież i pewnie miał ubaw z pogrzebu
Tu już nie jest śmiesznie, nie teraz, bo to pokolenie wielbi
Regres segregując go w genach!
Ustrój dąży do Londynu Orwella, niebawem walutą tu
Będzie funt – wróć za parę lat
Mam znajomych z wyrokami, gdzieś zbiegli
Mają więcej w głowach niż ci studenci z uczelni
I to wcale nie jest powód do dumy
Bo Ci dumni zostają, cofając się i tworząc mury
Otwarty umysł opanuj strach i panikę... Chcesz?
Możesz ćpać lub zostać alkoholikiem
Stań na głowie, powiedz jestem z Indonezji
Albo dbaj o kraj, ale z mianem
Innowiercy…

Abel
Ostatni Sarmata

Żyj w spokoju ducha i ciała.
Po tym co przeczytałem powyżej jestem tak zdruzgotany, że odechciało mi się dalszej polemiki
Jeszcze opuść to forum i będzie git! ;-( ;-( 8) ;-( 8) 8) 8-) :lol: :oops: :cry: :geek: ^_^ ^_^ 8) ;-(
Niestety koniosraju: po pierwsze nie będzą mi pustodekle twego pokroju dyktować co mam robić, po drugie jeszcze wasze ziobro nie rozpoczęło na całego gnębienia ludzi myślących rozumnie, więc poczekam aż się zacznie :evil:
Inteligencją nie grzeszysz, zostań sobie zakompleksiony Polaczku tu. ;-( :shock: 8-) :lol: :x :P :oops: :geek: :ugeek: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :( ;) :) :D :wub: :? :-P :-) :-( :[ :o

Gość

Post autor: Gość » 12 sty 2016, o 11:05

Dobra spadam z tego forum. Takiego padołu umysłowego i zapaści patologicznej już dawno nie widziałem.

Do Konusa, wiesz, że to o tobie: nie onanizuj się intelektualnie, bo żaden z Ciebie intelektualista.

Nara smrody

Gość

Post autor: Gość » 12 sty 2016, o 12:54

Gość pisze: Inteligencją nie grzeszysz, zostań sobie zakompleksiony Polaczku tu. ;-( :shock: 8-) :lol: :x :P :oops: :geek: :ugeek: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :( ;) :) :D :wub: :? :-P :-) :-( :[ :o
A więc dobrze podejrzewałem: Mamy do czynienia z KACAPEM :!:

Gość

Post autor: Gość » 12 sty 2016, o 13:00

Gość pisze:Dobra spadam z tego forum. Takiego padołu umysłowego i zapaści patologicznej już dawno nie widziałem.

Do Konusa, wiesz, że to o tobie: nie onanizuj się intelektualnie, bo żaden z Ciebie intelektualista.

Nara smrody
Zdaje się że pomyliłeś lokalizację: Pożegnałeś się słowami jakimi żegna się codziennie rano twój Tatuś wychodząc na poszukiwanie złomu i innych surowców wtórnych. Tutaj, na naszym forum takie okreslenia sa delikatnie mówiąc nie na miejscu i jednoznacznie identyfikują PISLamski motłoch. Nie wolałbyś raczej pozostać w cieniu?

Gość

Post autor: Gość » 12 sty 2016, o 13:32

Gość pisze:
Gość pisze:ooo - i kolejny typowy przykład oświeconego entelygenta co choćby bu na łeb narobili - zagłosuje na kolesiostwo z peło....
I słownictwo, i nieskładny sposób i ogólnie żenujący poziom wypowiedzi. Ten kiep nad nim podobnie.
Oświeceni, inteligentni z jasnogrodu. Pacynki.
Gdyby nie ci - oświeceni, inteligentni to byś do dzisiaj s.ał za stodołą i czekał aż ci ktoś koło wymysli żebyś miał czym złom zawieźć do skupu. Bolszewiku - to właśnie dzięki inteligencji - inżynierom, wynalazcom itp. ten świat idzie do przodu. Kundle twego pokroju tylko korzystają z ich osiągnięć. Siedź więc cicho i nie szczekaj. Twoją rolą jest być baranem i dać się strzyc - między innymi twoim PISlamskim wodzom.
zięki nim, ale na pewni nie dzieki bezwolnym wyborcom peło jedzącym kupę z popularnym mediów.
PS - skąd w wypowiedziach tego typka tak gigantyczne pokłady chamstwa i prostactwa. Pisze o postępie a cham jak cap pańszczyźnianego chłopa.

Gość

Post autor: Gość » 12 sty 2016, o 15:24

Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:ooo - i kolejny typowy przykład oświeconego entelygenta co choćby bu na łeb narobili - zagłosuje na kolesiostwo z peło....
I słownictwo, i nieskładny sposób i ogólnie żenujący poziom wypowiedzi. Ten kiep nad nim podobnie.
Oświeceni, inteligentni z jasnogrodu. Pacynki.
Gdyby nie ci - oświeceni, inteligentni to byś do dzisiaj s.ał za stodołą i czekał aż ci ktoś koło wymysli żebyś miał czym złom zawieźć do skupu. Bolszewiku - to właśnie dzięki inteligencji - inżynierom, wynalazcom itp. ten świat idzie do przodu. Kundle twego pokroju tylko korzystają z ich osiągnięć. Siedź więc cicho i nie szczekaj. Twoją rolą jest być baranem i dać się strzyc - między innymi twoim PISlamskim wodzom.
zięki nim, ale na pewni nie dzieki bezwolnym wyborcom peło jedzącym kupę z popularnym mediów.
PS - skąd w wypowiedziach tego typka tak gigantyczne pokłady chamstwa i prostactwa. Pisze o postępie a cham jak cap pańszczyźnianego chłopa.
A na to pytanie akurat odpowiedź jest prosta: Ciule nie rozumieją języka literackiego.
Czy gdyby strażnicy w pierdlu zwracali się do swych "podopiecznych" słowami: "azaliż raczyłby Pan udać się na posiłek..." to te paprochy doceniłyby to? Nie, za to jak usłyszą: "Wypierd. na stołówkę" to łapią to w mig i za 5 minut są na obiadku.
Myślę że skumałeś kozi bobku? Nie zadawj więc głupich pytań nibyretorycznych (ach - zapomniałem że to nie jest słownictwo zrozumiałe dla takich jak ty - sam widzisz... ;-(

Gość

Post autor: Gość » 12 sty 2016, o 16:51

ja wiem, że między sobą tak rozmawiacie, ale głupotą jest (skądinąd - to chyba jasne) zakładać, że inni to taki sam margines jak wy i takim chamskim językiem posługują się na co dzień. Wiem, że nie skumasz psia kupo, ale tak to wygląda………..
Przeciętny człowiek nie schyla się do twojego poziomu. Musi spaść w przepaść by być w stanie znaleźć się w twojej okolicy. Przestań więc kalać to forum nie-normalny.

ODPOWIEDZ