Festiwale

Trochę o nas. Poznajmy się lepiej. ;)
Awatar użytkownika
snajp3rka
Początkujący

Festiwale

Post autor: snajp3rka » 20 lip 2008, o 08:33

Lato w pełni, a co za tym idzie czas najróżniejszych festiwali. Większość festiwali muzycznych,filmowych odbywa się w czasie wakacji.
Moje pytanie do was, czy uczestniczycie w jakiś tego typu imprezach, bywaliście, planujecie bywać?
Jaki jest wg. was poziom, atmosfera czy organizacja festiwali, przeglądów itp w naszym kraju?

Liczę na odważną wymianę poglądów. :)
"Płoną ognie, płoną ognie, jest bezpiecznie jest spokojnie..." Blade Loki

Awatar użytkownika
Krakonos
Bywalec

Re: Festiwale

Post autor: Krakonos » 20 lip 2008, o 16:32

Wiele festiwali to po prostu zlot ćpunów i anarchistów, satanistów z bożej łaski.

Jak dla mnie czymś wspaniałym są zloty militarne, pojazdów militarnych, festiwal Słowian i Wikingów na Wolinie.
Obrazek
Uderzaj siłą mocy duchowej i wyższości moralnej!

Awatar użytkownika
snajp3rka
Początkujący

Post autor: snajp3rka » 20 lip 2008, o 20:02

Krakonos pisze:ćpunów i anarchistów, satanistów z bożej łaski.
Dziwne słowa jak na osobę która słucha rocka czy metalu, muzyki z lat 60-tych i 70-tych ... zakładam, że twoi idole całe życie grali w kościołach i raczyli się sokiem pomarańczowym :D

Awatar użytkownika
katizo
Początkujący

Post autor: katizo » 21 lip 2008, o 02:41

Zarąbisty był festival Heineken Opener. Na 1 dzień był Jay-Z, a później niewiem co, ale Chemical Brothers fajne efekty mieli... Nie byłem tam bo ze Świebodzic do Gdyni jest... Kawałek? :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 9 sie 2009, o 22:36 przez katizo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Krakonos
Bywalec

Post autor: Krakonos » 21 lip 2008, o 12:25

snajp3rka pisze:Dziwne słowa jak na osobę która słucha rocka czy metalu, muzyki z lat 60-tych i 70-tych ... zakładam, że twoi idole całe życie grali w kościołach i raczyli się sokiem pomarańczowym :D
A co ma wspólnego rock z ćpaniem i anarchizmem? Nie słucham cuchnącego punkrocka. Lata '60 i '70 zamykają się w muzyce z wojny w Wietnamie i też jest to rock.

Moi idole potępiali i potępiają kościół (cytat: "a przed kościołem się płaszczysz jak pies") i narkotyki.
Na temat alkoholu nic nie pisałem... Piwo dobre jest...
Obrazek
Uderzaj siłą mocy duchowej i wyższości moralnej!

Awatar użytkownika
snajp3rka
Początkujący

Post autor: snajp3rka » 22 lip 2008, o 06:59

Krakonos a co myślisz o ruchu straight edge? czy jest ci w jakimkolwiek aspekcie bliski?

Awatar użytkownika
Courtney
Zaglądacz

Post autor: Courtney » 13 sie 2009, o 12:23

Ja wiele razy byłam na majówkach we Wrocku, bardzo fajne koncerty, w tym roku drugi raz odwiedziłam Woodstock i powiem wam, że mimo deszczu na Guano Apes bawiłam się niesamowicie, ogólnie całość w tym roku pod względem koncertów mi się bardzo podobała. Po raz drugi bardzo fajne prezeżycie. :)
Dobra muzyka nie jest kanonem dwóch głosów. Muzyka to cała orkiestra i jest w niej miejsce także na ciemne, mroczne tony. Niekiedy to one decydują o jej wielkości, o tym, że muzykę przeżywa się i pamięta, że się ją czuje...

Awatar użytkownika
pawel
Moderator

Post autor: pawel » 13 sie 2009, o 23:34

Krakonos pisze:Wiele festiwali to po prostu zlot ćpunów i anarchistów, satanistów z bożej łaski.

Jak dla mnie czymś wspaniałym są zloty militarne, pojazdów militarnych, festiwal Słowian i Wikingów na Wolinie.
Festiwal Słowian i Wikingów na Wolinie to wspaniała impreza, ale jak dla mnie kręci się tam za dużo łysych gości w glanach, którzy najwyraźniej spali na historii. Lepiej nie rzucać się w oczy, bo bywają agresywni.

A Open'er? Nie byłem, ale z każdym rokiem coraz bardziej uświadamiam sobie, że przecież powinienem. I wreszcie tam pojadę. Jak nie za rok, to za dwa.

Awatar użytkownika
Courtney
Zaglądacz

Post autor: Courtney » 14 sie 2009, o 00:02

O tak, w przyszłym roku Heineken Open'er zaliczam obowiązkowo.
Dobra muzyka nie jest kanonem dwóch głosów. Muzyka to cała orkiestra i jest w niej miejsce także na ciemne, mroczne tony. Niekiedy to one decydują o jej wielkości, o tym, że muzykę przeżywa się i pamięta, że się ją czuje...

Awatar użytkownika
VirgoCe
Zaglądacz

Post autor: VirgoCe » 17 sie 2009, o 19:49

Openera rozważe jak się dowiem kto będzie grał, za to za rok obowiązkowo zaliczam OFF Festiwal. Już w tym roku miałem jechać (Marrisa Nadler, Final Fantasy, George Dorn Scream, Hatifnats, Miłość i jeszcze długo bym mógł wymieniać kogo tam chciałem zobaczyć), ale za późno się zacząłem interesować karnetami (czerwiec) :(
Nocny pociąg,
pociąg nocny,
do kobiet trudnych,
do trunków mocnych.

ODPOWIEDZ