Narzekania na cenzurę i propagandę wszelaką ;)

Wszystko co ma związek z tym forum. Zamieszczajcie tu wasze uwagi oraz ewentualne prośby.
Awatar użytkownika
Ganesia
Bywalec

Re: III Spotkanie Sympatyków Janusza Palikota !!!

Post autor: Ganesia » 8 gru 2010, o 02:11

[z tematu: III Spotkanie Sympatyków Janusza Palikota !!!]

W przeciwieństwie do Ciebie nie :P
Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
Stanisław Lem

http://www.kosciol-spaghetti.pl/

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Post autor: Adrian » 8 gru 2010, o 02:29

No jak już mówisz, że jestem, to z dowodami proszę. :P Bo w swoim wpisie sugerujesz, że forum ma jakąś obowiązującą opcję polityczną. Po ponad tygodniowej nagonce na ludzi z urzędu na pewno nie powiesz, że chodzi o obecną władzę... :)

Awatar użytkownika
Ganesia
Bywalec

Post autor: Ganesia » 8 gru 2010, o 02:32

Całe to forum i sposób jego prowadzenia są dowodami w sprawie. Kiedy Ci to na rękę goście piszą do woli, kiedy nie, przestają mieć taką możliwość... :P

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Post autor: Adrian » 8 gru 2010, o 04:15

Widzę, że jednak zmieniłeś swoją poprzednią wypowiedź. Tak, gdybyś ty był tu moderatorem, wszystko wyglądałoby tak pięknie :( ludzie mogliby się obrażać do woli, bo w końcu wolność słowa, bo co cię obchodzą inni, ja postoję z boku, napisik mi wystarczy... I tak, na rękę jest mi pisanie czegokolwiek na tym czacie. Tylko ciekawe, co mi to daje :shock:

Tak tylko przypomnę, że to nie jest temat o 'opcjach politycznych' na forum...

Awatar użytkownika
Ganesia
Bywalec

Post autor: Ganesia » 14 gru 2010, o 01:01

Adrian pisze:Widzę, że jednak zmieniłeś swoją poprzednią wypowiedź. Tak, gdybyś ty był tu moderatorem, wszystko wyglądałoby tak pięknie :( ludzie mogliby się obrażać do woli, bo w końcu wolność słowa, bo co cię obchodzą inni, ja postoję z boku, napisik mi wystarczy...
Gdybym był tu moderatorem obowiązywałyby tu jasne i proste zasady. Nie byłoby czegoś takiego, że raz goście mogą pisać, innym razem nie. Gdyby moi koledzy chcieli pisać pochwalne hymny ku czci mieliby jasny wybór: albo nauczyliby się rejestrować i logować na forum, albo by nie pisali. Dziecinnie proste :)

Zarzucasz mi, że pozwalałbym forumowiczom obrażać się do woli. Albo masz sklerozę, albo startujesz w konkursie na hipokrytę roku. Był tu kiedyś wątek, w którym pod adresem członków PO latały różne wyzwiska. Ja postulowałem usunięcie obraźliwych treści, Ty nie kiwnąłeś palcem zasłaniając się wolnością słowa. Teraz gdy obrażają "magistratczyków" pałasz świętym oburzeniem i magle przypomniałeś sobie, że jesteś moderatorem. To się nazywa bezstronność.
Adrian pisze:I tak, na rękę jest mi pisanie czegokolwiek na tym czacie. Tylko ciekawe, co mi to daje :shock:
Nie wiem, co ci to daje, ale na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam ;P
Adrian pisze:Tak tylko przypomnę, że to nie jest temat o 'opcjach politycznych' na forum...
Tak dla przypomnienia - to nie jest dyskusja o opcjach politycznych. To jest dyskusja o tym, dlaczego dla moderatora wydarzeniem jest przedwyborczy występ kabaretu nomen omen DNO, a nie jest spotkanie z naczelnym kabareciarzem kraju i było nie było posłem na sejm...

P.S.
Adrian jako moderator-propagandzista w innym wątku pisze://Wulgarne słowo zostało wykropkowane. Nic nie było usuwane, więc ponownie możemy zaobserwować propagandę i 'pokrzywdzoną' opozycję, która od kilku tygodni jedzie na obecną władzę :) /Adrian
Ciągle podkreślasz swoją bezstronność. Tylko nie widać jej w Twoich działaniach. Wygłoszenie powyższej kwestii z pozycji moderatora jednoznacznie zaprzecza deklaratywnej bezstronności. QED 8-)

Awatar użytkownika
Ganesia
Bywalec

Re: [14.11.2010] Kabaret "Dno"

Post autor: Ganesia » 14 gru 2010, o 01:09

[z tematu: Kabaret "Dno"]

Oczywiście, że to nie jest propaganda. Przedstawiony na zdjęciu nr 2 sobowtór Bogdana K. miał tylko rozśmieszyć publiczność na wiecu wyborczym Jana W., a koleś na zdjęciu nr 7 ma na sobie koszulkę Związku Bojowników o Wódkę i Denaturat. Zbieżność kolorów jest absolutnie przypadkowa ;>
ROTFL!

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Re: woda

Post autor: Adrian » 14 gru 2010, o 04:27

[z tematu: woda]

Gość napisał:
Oleg pisze: Sam z sobą piszesz ???
Jak się startuje z okręgu wyborczego Nr 3 z listy nr 19 poz. 11 to się kasuje wszystko co się źle pisze na temat burmistrza. Nieprawdaż Adrianie ??

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Post autor: Adrian » 14 gru 2010, o 04:34

Wybacz, ale nie rozumiem pierwszej części...
Nie, nie kasuje się. A temat dotyczy czego innego.

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Post autor: Adrian » 14 gru 2010, o 04:35

Gość napisał:
Gość pisze:Panie "Oleg", ja myślałem , że sklepy z dopalaczami już zamknięto w Świebodzicach i regionie ale się jednak myliłem...

mapei
Obserwator

Post autor: mapei » 14 gru 2010, o 04:37

Adrian pisze:Wybacz, ale nie rozumiem pierwszej części...
Nie, nie kasuje się. A temat dotyczy czego innego.
A ty chłopczyku cokolwiek rozumiesz? Forumowicz jasno sprecyzował o co mu chodzi, jeśli masz problem ze zrozumieniem to pretensje miej do siebie i swojego intelektu.

Zablokowany