Narzekania na cenzurę i propagandę wszelaką ;)

Wszystko co ma związek z tym forum. Zamieszczajcie tu wasze uwagi oraz ewentualne prośby.
Gość

Narzekania na cenzurę i propagandę wszelaką ;)

Post autor: Gość » 5 gru 2010, o 13:24

[z tematu: Kontynuacja pierwszej sesji Rady Miejskiej]

Zdecydowanie lepiej przenieś się na forum x,tam jest wątek "Świebodzice"i nikt tam tak ostro nie reaguje na zarzuty pod adresem którejkolwiek z opcji.

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Re: [02.12.2010] Kontynuacja pierwszej sesji Rady Miejskiej

Post autor: Adrian » 5 gru 2010, o 19:03

Gość pisze:A i mam pytane,czy to jest "forum Świebodzic" czy forum Naszego Burmistrza?Dlaczego nie pozwolicie każdemu się wypowiedzieć swobodnie?Czemu komentujecie i obrażacie każdego kto opowie się przeciw obecnym rządzącym?
Rozumiem, że jak ktoś ma inną opinię od Twojej, to już nie może jej tu napisać, bo to 'komentowanie i obrażanie'? :)

Dziennik

Post autor: Dziennik » 5 gru 2010, o 19:32

Adrian pisze:
Gość pisze:A i mam pytane,czy to jest "forum Świebodzic" czy forum Naszego Burmistrza?Dlaczego nie pozwolicie każdemu się wypowiedzieć swobodnie?Czemu komentujecie i obrażacie każdego kto opowie się przeciw obecnym rządzącym?
Rozumiem, że jak ktoś ma inną opinię od Twojej, to już nie może jej tu napisać, bo to 'komentowanie i obrażanie'? :)
z powyższego widać, że
Na tym forum nie kasuje się postów podobnie jak kiedyś można było sobie kupić Wołge w każdym kolorze, pod warunkiem, że... był to kolor czarny...

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Post autor: Adrian » 5 gru 2010, o 19:33

Dziennik pisze:
Adrian pisze:
z powyższego widać, że
Na tym forum nie kasuje się postów podobnie jak kiedyś można było sobie kupić Wołge w każdym kolorze, pod warunkiem, że... był to kolor czarny...
z powyższego widać, że
"Moja racja jest najmojsza i zabraniam innym pisania innych komentarzy, bo to Kożuchowicz jest tym złym, nikt inny... :o"

Ponownie proszę o konkrety, bo wciąż ktoś próbuje na siłę udowodnić, że 'tu jest cenzura'...

Gość

Post autor: Gość » 6 gru 2010, o 08:12

Bo jest,i każdy kto zdąży przed Tobą wejść na forum widzi,że znikają wpisy.Mi nie chodzi o to że Pan Kożuchowicz jest be,a inni nie,tylko o to,że skoro już usówacie wpisy,to te skierowane przeciw innym też powinny znikać,a nie tylko te które urażają obecne władze.

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Post autor: Adrian » 6 gru 2010, o 08:45

No to chyba masz wirusa, który usUwa Ci wpisy... ;) ja już nie widzę innego wytłumaczenia

Jak znajdę chwilę to wrzucę zrzut ekranu z panelu aktywności moderatorów, gdzie widać ostatnie zmiany zrobione w postach. Wtedy pomówimy, czy komuś się tylko 'wydaje', czy...

AntyCenzor

No i znów cenzura na forum

Post autor: AntyCenzor » 7 gru 2010, o 14:34

Adrian po raz kolejny się popisał. Podobno forum jest niezależne a sam wprowadza ograniczenia niewygodnych opinii. Dlaczego nie cenzurowałeś, jak obrażano inne formacje? Widać tak strasznie boisz się niepozytywnych opinii wobec swojej grupy, że celowo ograniczasz możliwość debaty. Cóż, widać tylko przyznający się do winy reagują w taki sposób. A śnieg i tak od tej cenzury wcale nie stopnieje i ludzie będą gadać i wyzywać. mają takie prawo, bo problem z odśnieżaniem jest w tym roku szczególnie dotkliwy. Śnieg nie pada od kilku dni a nadal nic nie robi się. Na to nie ma wytłumaczenia i żadne tekściki typu, gdzieś tam jest gorzej wsadź sobie w buty, będzie ci cieplej, jak będziesz się paplał w naszym mieście w tym nieodgarniętym śniegu i błocie.

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Re: No i znów cenzura na forum

Post autor: Adrian » 7 gru 2010, o 14:44

Obrazek

Proszę - oto moja "cenzura" od czasu wyborów. Kilka podwójnych postów połączonych w jeden i pojedynczy spam. Sprawdź, jeśli nie wierzysz :)

Awatar użytkownika
Ganesia
Bywalec

Re: III Spotkanie Sympatyków Janusza Palikota !!!

Post autor: Ganesia » 8 gru 2010, o 01:30

[z tematu: III Spotkanie Sympatyków Janusza Palikota !!!]

Choćbyś nie wiem co robił i tak to ogłoszenie wyląduje w dziale "Ogólne". Palikot to nie jest obowiązująca na tym forum opcja polityczna, a i wydarzeniem nie jest żadnym przy miejscowych atrakcjach. Może gdyby zrobił sobie zdjęcie z burmistrzem, miałby większe szanse ;)
A może zrobić spotkanie w Świebodzicach?

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Re: III Spotkanie Sympatyków Janusza Palikota !!!

Post autor: Adrian » 8 gru 2010, o 01:43

[z tematu: III Spotkanie Sympatyków Janusza Palikota !!!]

Na tym forum nie obowiązuje żadna opcja polityczna. Jesteś jednym z propagandzistów? :P

Zablokowany