Osobiste sugestie do Szanownego Pana Admina !!!

Wszystko co ma związek z tym forum. Zamieszczajcie tu wasze uwagi oraz ewentualne prośby.
Awatar użytkownika
HUGODROM
Zbanowany
Zbanowany

Osobiste sugestie do Szanownego Pana Admina !!!

Post autor: HUGODROM » 23 mar 2010, o 21:22

Szanowny Adminie !!!
Sugeruje aby troszku się zająć bardziej tym forum.Mianowicie chodzi mi o to by przeglądnąć wpisy i wykasować np. takie jak : -szukam pracy -dodano w 2007 roku lub też zatrudnię pracownika dodano tez 2007 roku .powód ten ktoś już się zatrudnił sam lub kogoś. Kolejnie zająć się wpisami starym już niemającymi nic wspólnego z prawdą a jedynie może z historią.Np rozkład jazdy 31bis co drugi kurs z tych podanych nie jedzie. Usunąć wpisy bzdurne typu że linia 30 już dawno nie jeździ i jeszcze na dodatek że omija Piaskową Górę w Wałbrzychu i na pewno obsługanci powyższą linię byliby nie zadowoleni. Ja zarejestrowałem się na tym forum dopiero kilka minut temu chociaż często bywam na portalu miejskim jakimś dziwnym trafem tu nie trafiłem.SERDECZNIE POZDRAWIAM I z góry DZIĘKUJĘ !!!
Hugon Wieniawski

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Re: Osobiste sugestie do Szanownego Pana Admina !!!

Post autor: Adrian » 23 mar 2010, o 22:18

Odpowiem za admina:
HUGODROM pisze:Szanowny Adminie !!!
Sugeruje aby troszku się zająć bardziej tym forum.Mianowicie chodzi mi o to by przeglądnąć wpisy i wykasować np. takie jak : -szukam pracy -dodano w 2007 roku lub też zatrudnię pracownika dodano tez 2007 roku .powód ten ktoś już się zatrudnił sam lub kogoś.
Można by pomyśleć nad usuwaniem ogłoszeń starszych niż 30 dni. Kwestia ustalenia, póki co żadne (po za dublującymi się lub łamiącymi regulamin) nie są usuwane. Poza tym starsze ogłoszenia są na ostatnich stronach, więc też nie ma większego problemu.
HUGODROM pisze:Kolejnie zająć się wpisami starym już niemającymi nic wspólnego z prawdą a jedynie może z historią.Np rozkład jazdy 31bis co drugi kurs z tych podanych nie jedzie. Usunąć wpisy bzdurne typu że linia 30 już dawno nie jeździ i jeszcze na dodatek że omija Piaskową Górę w Wałbrzychu i na pewno obsługanci powyższą linię byliby nie zadowoleni.
Zostało wyjaśnione, post mówiący o braku linii nr 30 pochodził sprzed 2 lat.
HUGODROM pisze:Ja zarejestrowałem się na tym forum dopiero kilka minut temu chociaż często bywam na portalu miejskim jakimś dziwnym trafem tu nie trafiłem.SERDECZNIE POZDRAWIAM I z góry DZIĘKUJĘ !!!
Czy to dzięki nowemu wyglądowi strony? Witamy i również pozdrawiamy :)

Awatar użytkownika
HUGODROM
Zbanowany
Zbanowany

Post autor: HUGODROM » 24 mar 2010, o 09:22

Najpewniej !!! Wygląd strony po nowemu jest jak najbardziej cool !!!
Hugon Wieniawski

Awatar użytkownika
holek
Administrator

Post autor: holek » 24 mar 2010, o 12:09

Myślę, że nie ma potrzeby usuwania starszych tematów czy postów, każdy widzi kiedy dany wpis został utworzony, więc po prostu powinien brać to pod uwagę.

Witamy na forum ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
HUGODROM
Zbanowany
Zbanowany

Post autor: HUGODROM » 24 mar 2010, o 18:05

A Ja jednak nadal będę popierał swoją sugestię ponieważ rownie dobrze można dodac post o wojnie trojańskiej i tez każdy zobaczy kiedy ale nie będzie "bigosu" a także zaoszczędzi sie miejsca na serwerze.... Pozdrawiam !!!
Hugon Wieniawski

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Post autor: Adrian » 24 mar 2010, o 18:08

HUGODROM pisze:A Ja jednak nadal będę popierał swoją sugestię ponieważ rownie dobrze można dodac post o wojnie trojańskiej i tez każdy zobaczy kiedy ale nie będzie "bigosu" a także zaoszczędzi sie miejsca na serwerze.... Pozdrawiam !!!
Miejsca nam nie brak, a post o wojnie trojańskiej byłby z dzisiejszą datą... :)

Awatar użytkownika
Ganesia
Bywalec

Post autor: Ganesia » 24 mar 2010, o 22:09

Wedle życzenia. Wojna trojańska będzie z dzisiejszą datą :)
Przed Państwem jedyny w swoim rodzaju królik trojański: http://www.youtube.com/watch?v=ssN0sdPNBu4
Ale ostrzegam to jest materiał dla ludzi o mocnych nerwach!

Awatar użytkownika
pawel
Moderator

Post autor: pawel » 26 mar 2010, o 23:50

HUGODROM pisze: Ja zarejestrowałem się na tym forum dopiero kilka minut temu chociaż często bywam na portalu miejskim jakimś dziwnym trafem tu nie trafiłem.
Jakby umieścili wcześniej banner to nie miałbyś tego problemu.

Swoją drogą nowy wygląd swiebodzice.pl jest świetny. Brawo, ciekawe ile kosztował.

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Post autor: Adrian » 27 mar 2010, o 00:30

pawel pisze:
HUGODROM pisze: Ja zarejestrowałem się na tym forum dopiero kilka minut temu chociaż często bywam na portalu miejskim jakimś dziwnym trafem tu nie trafiłem.

Swoją drogą nowy wygląd swiebodzice.pl jest świetny. Brawo, ciekawe ile kosztował.
Przecież banera nie było, nie ma i nie będzie... Jest odnośnik, to wystarczy

Awatar użytkownika
pawel
Moderator

Post autor: pawel » 27 mar 2010, o 11:28

Adrian pisze:
pawel pisze:

Przecież banera nie było, nie ma i nie będzie... Jest odnośnik, to wystarczy
Owszem, ale miał się tam znaleźć, a się nie znalazł. Teraz rzeczywiście nie ma takiej potrzeby, bo odnośnik jest dosyć widoczny.

ODPOWIEDZ