Pytania na temat działania forum

Wszystko co ma związek z tym forum. Zamieszczajcie tu wasze uwagi oraz ewentualne prośby.
janiu222
Zaglądacz

Re: Zbieranie nakrętek

Post autor: janiu222 » 5 kwie 2011, o 20:05

energy72 pisze:Hej,
Słuchajcie - co do nakrętek nie mam pojęcia o stronie ekonomicznej, ale tu chodzi o ogólną mobilizację i wyrobienie pewnych pozytywnych nawyków oraz przyciągnięcia uwagi w jakiś sposób dla spraw istotnych.
To tyle o nakrętkach. Proszę o wskazówkę co do forum. Możecie poradzić jak odpisywać do jakiegoś konkretnego okna jednego uczestników dyskusji, a nie wpisywać się na samym końcu?
to jest forum i się pisze ogólnie. jak chcesz napisać odpowiedz do posta konkretnej osoby, to musisz ją za cytować j/w

energy72
Obserwator

Post autor: energy72 » 5 kwie 2011, o 20:08

Dzięki. No ale właśnie technicznie, jak się robi ten cytat?
Podświetla się, kopiuje i wkleja, wstawia cudzysłów???
Dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Post autor: Adrian » 5 kwie 2011, o 20:15

Po prawej stronie u góry każdego posta jest przycisk "cytuj", który wystarczy nacisnąć i post automatycznie się zacytuje. Możesz też wkleić treść posta w tagi [ quote] treść [ /quote] (bez spacji w kwadratowych nawiasach), co będzie wyglądać tak:
treść
.
A przy okazji - witamy na forum :-)

energy72
Obserwator

Post autor: energy72 » 5 kwie 2011, o 20:16

Adrian pisze:Po prawej stronie u góry każdego posta jest przycisk "cytuj", który wystarczy nacisnąć i post automatycznie się zacytuje. Możesz też wkleić treść posta w tagi [ quote] treść [ /quote] (bez spacji w kwadratowych nawiasach), co będzie wyglądać tak:
treść
.
A przy okazji - witamy na forum :-)
Właśnie postępuję zgodnie z instrukcją. Ciekawe czy się uda? :?
Dzięki za pomoc i przywitanie. Chlebem i solą ;)

energy72
Obserwator

Post autor: energy72 » 5 kwie 2011, o 20:33

na początku cytatu i będzie ok :) poprawiłem[/color]
Ciekawe czy się uda teraz?
Przy okazji sorki, że na tym temacie eksperymentuję, ale jestem eko i o segregacji mogę godzinami, jak mam akurat czas :D

ODPOWIEDZ