III Spotkanie Sympatyków Janusza Palikota !!!

Rozmowy na temat naszego miasta.
ducze23
Obserwator

Post autor: ducze23 » 8 gru 2010, o 00:54

10 grudzień 2010 (piątek) godzina 18.00

Siedziba wałbrzyskiej wspólnoty samorządowej

Al. Wyzwolenia 2/3

Zapraszam Was także na naszą stronę oficjalną gdzie przedstawiane są najnowsze informacje:

ruch-poparcia.walbrzych.pl

oraz do dyskusji na forum:

www.nowoczesna.org.pl
zakładka "dolnośląskie/ okręg wyborczy nr2

Awatar użytkownika
Ganesia
Bywalec

Re: III Spotkanie Sympatyków Janusza Palikota !!!

Post autor: Ganesia » 14 gru 2010, o 10:38

Ponieważ oryginalne posty zostały stąd usunięte, dodam je jeszcze raz.
Ganesia pisze:Choćbyś nie wiem co robił i tak to ogłoszenie wyląduje w dziale "Ogólne". Palikot to nie jest obowiązująca na tym forum opcja polityczna, a i wydarzeniem nie jest żadnym przy miejscowych atrakcjach. Może gdyby zrobił sobie zdjęcie z burmistrzem, miałby większe szanse ;)
A może zrobić spotkanie w Świebodzicach?
Adrian pisze:Na tym forum nie obowiązuje żadna opcja polityczna. Jesteś jednym z propagandzistów? :P
Ganesia pisze:W przeciwieństwie do Ciebie nie :P
Adrian pisze:No jak już mówisz, że jestem, to z dowodami proszę. :P Bo w swoim wpisie sugerujesz, że forum ma jakąś obowiązującą opcję polityczną. Po ponad tygodniowej nagonce na ludzi z urzędu na pewno nie powiesz, że chodzi o obecną władzę... :)
Ganesia pisze:Całe to forum i sposób jego prowadzenia są dowodami w sprawie. Kiedy Ci to na rękę goście piszą do woli, kiedy nie, przestają mieć taką możliwość... :P
Adrian pisze:Widzę, że jednak zmieniłeś swoją poprzednią wypowiedź. Tak, gdybyś ty był tu moderatorem, wszystko wyglądałoby tak pięknie :( ludzie mogliby się obrażać do woli, bo w końcu wolność słowa, bo co cię obchodzą inni, ja postoję z boku, napisik mi wystarczy... I tak, na rękę jest mi pisanie czegokolwiek na tym czacie. Tylko ciekawe, co mi to daje :shock:

Tak tylko przypomnę, że to nie jest temat o 'opcjach politycznych' na forum...
Ganesia pisze:
Adrian pisze:Widzę, że jednak zmieniłeś swoją poprzednią wypowiedź. Tak, gdybyś ty był tu moderatorem, wszystko wyglądałoby tak pięknie :( ludzie mogliby się obrażać do woli, bo w końcu wolność słowa, bo co cię obchodzą inni, ja postoję z boku, napisik mi wystarczy...
Gdybym był tu moderatorem obowiązywałyby tu jasne i proste zasady. Nie byłoby czegoś takiego, że raz goście mogą pisać, innym razem nie. Gdyby moi koledzy chcieli pisać pochwalne hymny ku czci mieliby jasny wybór: albo nauczyliby się rejestrować i logować na forum, albo by nie pisali. Dziecinnie proste :)

Zarzucasz mi, że pozwalałbym forumowiczom obrażać się do woli. Albo masz sklerozę, albo startujesz w konkursie na hipokrytę roku. Był tu kiedyś wątek, w którym pod adresem członków PO latały różne wyzwiska. Ja postulowałem usunięcie obraźliwych treści, Ty nie kiwnąłeś palcem zasłaniając się wolnością słowa. Teraz gdy obrażają "magistratczyków" pałasz świętym oburzeniem i magle przypomniałeś sobie, że jesteś moderatorem. To się nazywa bezstronność.
Adrian pisze:I tak, na rękę jest mi pisanie czegokolwiek na tym czacie. Tylko ciekawe, co mi to daje :shock:
Nie wiem, co ci to daje, ale na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam ;P
Adrian pisze:Tak tylko przypomnę, że to nie jest temat o 'opcjach politycznych' na forum...
Tak dla przypomnienia - to nie jest dyskusja o opcjach politycznych. To jest dyskusja o tym, dlaczego dla moderatora wydarzeniem jest przedwyborczy występ kabaretu nomen omen DNO, a nie jest spotkanie z naczelnym kabareciarzem kraju i było nie było posłem na sejm...

P.S.
Adrian jako moderator-propagandzista w innym wątku pisze://Wulgarne słowo zostało wykropkowane. Nic nie było usuwane, więc ponownie możemy zaobserwować propagandę i 'pokrzywdzoną' opozycję, która od kilku tygodni jedzie na obecną władzę :) /Adrian
Ciągle podkreślasz swoją bezstronność. Tylko nie widać jej w Twoich działaniach. Wygłoszenie powyższej kwestii z pozycji moderatora jednoznacznie zaprzecza deklaratywnej bezstronności. QED 8-)
To co powyżej zostało usunięte z tego wątku i wrzucone do śmietnika pt. Narzekania na cenzurę i propagandę wszelaką ;). Oczywiście śmietnik został zamknięty i zakamuflowany, żeby nie było można już nic więcej napisać bo jak wiadomo:

pkt. 1. smerf Ważniak ma zawsze rację,
pkt. 2. jeśli jej nie ma patrz pkt. 1.

Nie obyło się bez odrobiny pobłażliwego mentorstwa:

Adrian w zamkniętym wątku o niesłusznej krytyce pisze:W związku z tym, że niektórym zbytnio się nudzi i trzy tygodnie po wyborach nadal szukają spisków i propagandy, postanowiłem odcedzić cały ten spam ;) by utrzymać dyskusje na temat, w innych tematach. Pokazuję też posty, które musiałem 'wstrzymać' - tak jak ten wyżej. Przykro się czyta, gdy za chęć pomocy dostaje się... głosy niezadowolenia i obraźliwe teksty, tak jak w temacie o zakręcie z ulicy Wałbrzyskiej na ulicę Świdnicką. No cóż, część społeczeństwa taka już jest i nic tego nie zmieni.
Pomieszały Ci się pojęcia Adrianie. Mentor to nie znaczy moderator. Nie nadajesz się zresztą ani na jednego ani na drugiego. Rozumiem, że to co piszę nie jest dla Ciebie zbyt wygodne, ale dotyczy poruszonego tu tematu. Przenoszenie tych postów w inne miejsce, nazywanie spamem i zamykanie dyskusji jest najzwyklejszą w świecie cenzurą. Robiąc to co robisz, pokazujesz swoje prawdziwe oblicze. Jak dla mnie jest to oblicze obrażonego dziecka z piaskownicy. Może już czas dorosnąć i zmierzyć się z krytyką, a nie zamiatać ją pod dywan. Termometr możesz stłuc, ale gorączka pozostanie.

Zostaw ten post tutaj. Pozwól innym mieć swoje zdanie i dyskutować o nim.

Awatar użytkownika
pawel
Moderator

Post autor: pawel » 14 gru 2010, o 11:14

Ganesia pisze: Przenoszenie tych postów w inne miejsce, nazywanie spamem i zamykanie dyskusji jest najzwyklejszą w świecie cenzurą.
I nikt temu nie przeczy. Jak chcesz wolności słowa to idź na onionforum, bo wszędzie indziej cenzura była, jest i zawsze będzie. Każda moderacja nią jest.

Gość

Post autor: Gość » 14 gru 2010, o 13:09

Administratorze :idea:
Ja bym dał bana Ganesi, bo mnie te chore wypowiedzi nie bawią, a to trwa juz za długo i nie ma widoku żeby coś się miało zmienić. Jeżeli od tak długiego czasu nic się tej osobie nie podoba niech nie ma możliwości zaglądania tutaj i niech poszuka sobie innego forum lub stworzy własne.

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Post autor: Adrian » 14 gru 2010, o 16:01

Ganesia - racja, widzę że już nie tylko mi to przeszkadza, a gość nie jest już pierwszą osobą która ma taką opinię. To trwa już za długo i jeśli tak bardzo ci się tu nie podoba, naprawdę - zmień forum, nikt cię tu nie trzyma. To nie jest sprawa życia i śmierci, a ja nie mam czasu wiecznie pilnować twojego spamu i upolityczniania forum. Dostajesz bana na dwa tygodnie. Wesołych świąt :)

Awatar użytkownika
pawel
Moderator

Post autor: pawel » 14 gru 2010, o 19:59

Adrian pisze:Ganesia - racja, widzę że już nie tylko mi to przeszkadza, a gość nie jest już pierwszą osobą która ma taką opinię. To trwa już za długo i jeśli tak bardzo ci się tu nie podoba, naprawdę - zmień forum, nikt cię tu nie trzyma. To nie jest sprawa życia i śmierci, a ja nie mam czasu wiecznie pilnować twojego spamu i upolityczniania forum. Dostajesz bana na dwa tygodnie. Wesołych świąt :)
Wszystko super, ale zapomniałeś napisać za co konkretnie go banujesz. Bo ja,szczerze mówiąc, nie widzę który punkt regulaminu naruszył.

Awatar użytkownika
seba123
Bywalec

Post autor: seba123 » 14 gru 2010, o 20:32

Adrianie, dlaczego tak bardzo liczysz się „gościami”, zarejestrowanym użytkownikom nie przeszkadzają te „obelgi”. A wykropkowanie słowa „srały” w poście dotyczącym psów to gruba przesada... Zrób porządek w regulaminie, nie będzie problemów. Pierwsza rzecz - niezarejestrowani nie mają głosu - gwarantuję Ci, że zniknie chamstwo i bluzganie...

BTW
Czy ktoś był na spotkaniu z Palikotem? Jakie wrażenia?
nowy serwis informacyjno-reklamowy: http://swiebodzice.info/

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Post autor: Adrian » 14 gru 2010, o 22:23

seba123 - Masz rację i możliwość pisania dla gości jest już zablokowana.
Paweł - Teraz już tego w większości nie ma, ale gdy ja w nocy uporządkowałem cały 'propagandowy' spam i przerzuciłem go do jednego tematu, Ganesia wyciągnął go ponownie do tych samych tematów. Poprzednie usunąłem, ale tutaj zostawiłem, więc możesz zobaczyć o co chodzi. To stało się zbyt uporczywe. Jeśli chodzi już koniecznie o punkty regulaminu, to możemy tu podciągnąć punkt 1.2, w niektórych miejscach 2.2 i 2.4. Regulamin był pisany ponad dwa lata temu, gdy nie działy się tu takie rzeczy i banowanie ani ostrzeżenia nie były potrzebne. Reszta jest uniwersalna, a kwestia banów zostanie w regulaminie ujęta.

Awatar użytkownika
pawel
Moderator

Post autor: pawel » 15 gru 2010, o 15:35

Adrian pisze:możemy tu podciągnąć punkt 1.2,
1.2 Trzymaj się obranego tematu.
Zbanuj też siebie, bo twój post w tym temacie jest zdecydowanie offtopic.

Awatar użytkownika
wojtek
Nowicjusz

Post autor: wojtek » 22 gru 2010, o 09:45

adrianie zbanowanie ganesii to zwykłe zamykanie ust. jak nie masz siły argumentu - używasz argumentu siły. nie zgadzasz się z poglądami - to dyskutuj. ale nie rób takich chec. zachowałeś się wg mnie jak radny fedorowicz, gdy obażony na bielawską próbował zamknąć gazetę świebodzicką. ta sama liga mój panie.

polecam gorąco myśl Woltera: „nienawidzę tego, co mówisz, ale oddam życie, abyś mógł to mówić"

świebo to miasto wolności. pamiętajmy o tym

Jeśli śledziłbyś forum lub chociaż przeczytał ten temat, znałbyś powód zbanowania. Zamykanie ust byłoby, gdybym te posty dodatkowo pousuwał i udawał, że sprawy w ogóle nie ma. Czy gdyby było tak jak piszesz, to miałbyś możliwość napisania takiego posta? /Adrian
a wódki dużo lubię pić
i w mordę dać nie umiem

ODPOWIEDZ