Konkurencja znalazła nowe źródło informacji ;)

Rozmowy na temat naszego miasta.
Komisja

Re: Konkurencja znalazła nowe źródło informacji ;)

Post autor: Komisja » 23 lis 2010, o 07:44

Nie chce mi się śledzić wszystkiego, ale widzę rozbieżności na pierwszy rzut oka,
KWW BK okręg 1
Bogucki Wojciech 20 a tam 22
Ciechoń Marcin Andrzej 18 a tam 19

a wyniki w dobie telefonów komórkowych z aparatem i MMS można zrobić w kilka chwil.

Awatar użytkownika
Adrian
Administrator
Kontakt:

Post autor: Adrian » 23 lis 2010, o 22:47

Obserwatorek pisze:Ale Admina poniosło ;) Był pewien, że jest na tyle mocny, że jest już w radize a jak skończy szkołę zostanie Burmistrzem... a tu policzek ;)...
No tak... Takie plany, takie marzenia... Po wyborach pozostało mi tylko siąść i płakać. A tak serio, to kto mógł być pewny zwycięstwa? Nawet pierwsze pozycje z niektórych list nie powchodziły. Ale oczywiście, Obserwatorku - pewnie znasz mnie lepiej i wiesz, czego byłem pewny... ;)
Obserwatorek pisze:Mój Tato również brał udział w wyborach i liczbę głosów oddanych na niego znaliśmy późnym wieczorem. Więc nie tylko ty masz znajomości i monopol na informacje ;)
Twój tata jest jasnowidzem? :o Pełne wyniki spłynęły o godzinie 4 (okręg 1, godzinę wcześniej spłynęły dwa inne), Twój tata mógł poznać wynik jedynie z jednego obwodu, a to przecież nie jest pełny wynik.
Komisja pisze:Nie chce mi się śledzić wszystkiego, ale widzę rozbieżności na pierwszy rzut oka,
KWW BK okręg 1
Bogucki Wojciech 20 a tam 22
Ciechoń Marcin Andrzej 18 a tam 19

a wyniki w dobie telefonów komórkowych z aparatem i MMS można zrobić w kilka chwil.
Wyniki w tabelach zostaną poprawione na prawidłowe. A co do podania... Zapraszam za 4 lata do komisji :D Poznasz wtedy protokoły, do których nie ma tak szybko dostępu, a nawet jeśli już się ma - zdajesz sobie sprawę, że to tylko jeden obwód?

NWW

Post autor: NWW » 24 lis 2010, o 07:48

Komunikat z Ratusza był po godzinie 9, i zawierał "Twoje wyniki".

Inne dane są na Twoje grafice, a inne na screenie który zrobiłeś, więc chyba Cię poniosło.

/Ponieważ wczoraj uaktualniłem tabelkę, wcześniej były "moje wyniki". Dzięki za potwierdzenie godziny.

Gość

Post autor: Gość » 24 lis 2010, o 09:50

Ale o co chodzi?
Na screenie pierwszy wpis w komentarzach jest o godz.7.30
Nie zostało też podane zrodło owych informacji

Wiele osób było zainteresowanych wynikami chociażby nieoficjalnymi, a takie wpisy jedynie mogą zniechęcać do zrobienia czegoś dla innych.

ODPOWIEDZ