kino na dworze :-)

Rozmowy na temat naszego miasta.
Awatar użytkownika
tola
Bywalec

kino na dworze :-)

Post autor: tola » 18 lip 2008, o 09:23

Znow mam pomysł na ulepszenie miasta ;-), albo prznajmniej wakacji w miescie .
Fakt, ze w ksiazu ponoc juz wystawiali na dworze jakies filmy, na tarasach (nie byłam ;-( ), ale to jest super sprawa. Teraz kazdy ma prawie samochód, do kina mało kto chodzi bo sie nie oplaca... , super zatem by było zrobic kino na dworze. Najlepiej samochodowe :D, oczywiscie za niewielkie pieniadze.

Z tego co wiem jak ktos ma zamiar isc do kina i wydac te 18zl, to jedzie do w-cha, lub wrocławia (częsciej). Inni wypozyczają DVD za 5ł i tyle. Jeszcze inni ... wiadomo. Ogólonie - przezytek.

Ale jakby był gdzies (nie wiem gdzie) wielki ekran, na którego mozna było by sie pogapic z samochodu (albo i nie), za powiedzmy góra 5ł... to mniami :-)

Awatar użytkownika
snajp3rka
Początkujący

Re: kino na dworze :-)

Post autor: snajp3rka » 18 lip 2008, o 10:20

Nawiązując do tematu kina, poniżej "rozkład jazdy" na kino plenerowe w zamku Książ
Obrazek

A co do pomysłu na kino samochodowe, interesujący ale na to trzeba inwestora jakiegoś znaleźć a szczerze powiedziawszy nie orientuję się czy dużo w Polsce jest takich kin.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2008, o 06:49 przez snajp3rka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Płoną ognie, płoną ognie, jest bezpiecznie jest spokojnie..." Blade Loki

Awatar użytkownika
Krakonos
Bywalec

Post autor: Krakonos » 18 lip 2008, o 16:36

Fiu fiu! Powolutku zaczynamy dorównywać przedwojennej USA. Prawie każdy ma samochód, lodówkę a teraz jeszcze kino samochodowe. Ach jak ten świat sięzmienia! :D

Taka ciekawostka. Oglądałem o tym dokument. Pierwsze kino samochodowe otworzono w 1933 r. (chyba).
Obrazek
Uderzaj siłą mocy duchowej i wyższości moralnej!

Awatar użytkownika
beton
Bywalec

Post autor: beton » 23 lip 2008, o 11:20

jednak temat poruszony, mniejsza :P
nawiązuując do kina samochodowego...takie coś mozna by spokojnie zrobić np na parkingach rpzed supermarketami, moim zdaniem miejsce jak znalazł, wydzielone miejsca dla samochodów są, popstawić tylko odpowiedni ekran i heja zabawa jak znalazł :D!!! i to ma prawdziwe szanse realizacji...
"Człowiek ma wrodzoną zdolność do autodestrukcji"
Terminator

Awatar użytkownika
tola
Bywalec

Post autor: tola » 23 lip 2008, o 12:01

Własnie tak myslałam, 'swojskie' kino plenerowe (samochodowe)- bez budowania bóg wie czego.

Jesli chodzi o kase, to chyba głównie jest to koszt wynajmu kopii filmowej, obsługi projekcyjnej, itp. Mozna podpytac sie jak robili to w Ksiażu, z jakim dystrybutorem podpisali umowę i ile to wyniosło. Oni mają WOK, a my MDK.
Czesto jest tak, ze wstep jest wolny, a pieniadze (zamiast biletów) zbierają na smakołykach sprzedawanych na pokazie, albo podpisac umowe z jakąs gastronomią.

kaji
Obserwator
Kontakt:

Post autor: kaji » 15 cze 2016, o 12:25

Super by to było :)
"Masz przecież oczy, więc patrz, gdzie nogi wdepły."
penis vergroot xtrasize erfahrungen förlänga penis

ODPOWIEDZ