Internet w Świebodzicach

Rozmowy na temat naszego miasta.
mrkojiro
Obserwator

Internet w Świebodzicach

Post autor: mrkojiro » 19 sie 2016, o 18:35

Witam serdecznie. Mieszkam na ul. Zamkowej i chciałbym zapytać Was, jaki najlepszy internet jest tu dostępny? Obecnie jestem klientem Netii, ale jakość ich usług jest, delikatnie mówiąc, śmieszna i żenująca. Nie zależy mi na ogromnych transferach (10-20Mbit wystarczy), ale głównie na stabilności o każdej porze dnia, bez względu na to czy jest to weekend, święto czy 4 nad ranem. Słyszałem, że światłowody zostały tu położone jakiś czas temu ale to chyba tylko mit. Liczę na jakieś propozycje. Może być bezprzewodowo.

kondziu
Obserwator

Re: Internet w Świebodzicach

Post autor: kondziu » 28 sie 2016, o 03:05

Bierz LTE z Playa, smiga jak zloto na telefonie mam przerzut 70M, i daj sobie spokuj z radiem i swiatlowodem, na terenie miasta uslugi swiadczy jedna firma i jest to obraz nedzy i rozpaczy. Co z tego ze swiatlowod bedziesz mial w domu jak cala reszta nie dziala jak powinna tnie to sie, czesto nieta nie ma o serwisie juz pisalem gdzies tu na forum. Jeszcze kilka miesiecy i bede od nich wolny :)

Awatar użytkownika
EBO
Bywalec

Re: Internet w Świebodzicach

Post autor: EBO » 1 wrz 2016, o 08:45

Netia (wcześniej Dialog) ze mną od 6 lat. Ale w otatnich 3 tygodniach bardzo nawala. Oczywiście bez nerwów dałem im określony czas na ustabilizowanie połączenia, a czasami przywrócenie połączenia.
A LTE, zależy od miejsca w którym mieszkasz. Mam przykre doświadczenia, gdzie na 1 km2 było zalogowanych do przekaźnika ponad 25 tyś klientów i prorytet mialy rozmowy telefoniczne, LTE nie działał w porach szczytów, a po za pozostawiał dużo do życzenia. Na osiedlu Piastowskim jest około 7,5 tyś ludzi z minimum 1 telefonem komórkowym. Na komórce działa, ale do domu? Ciekawi mnie to.
Jeżeli życie kopie Cię w dópę... to pewnie masz dysleksję.

Obrazek

ODPOWIEDZ