A więc Świebodzice mają Panią Minister...

Rozmowy na temat naszego miasta.
Gość

Re: A więc Świebodzice mają Panią Minister...

Post autor: Gość » 6 gru 2015, o 22:30

35.8 mln specjalistów od edukacji, się teraz nagle zrobiło. A ja wam powiem, że gówno prawda co wy tu piszecie. Próbujecie zwalić na szkołę obowiązek do którego wy rodzice jesteście z góry namaszczeni. To wy macie wyedukować swoje dzieci, a szkoła to tylko instrument pomocny! To w domu powinny zostać zaszczepione idee, to rodzic powinien wyedukować i wychować dziecko, a nie szkoła i państwo. Wygodnisie się znalazły, rudz 4 litery i ucz własne dziecko, szacunku, pierwszej pomocy i odpowiedzialności. Państwo za was to jedynie wychoduje płatnika składek, a nie świadomego człowieka.

Patrzcie jacy mądrzy się znaleźli. Stare dobre powiedzenie, chcesz zeby bylo zrobione dobrze, zrob to sam.

Gość

Post autor: Gość » 6 gru 2015, o 23:54

Najśmieszniejsi są ci mali płytcy ludzie, co teraz chodzą i w przekonaniu o swojej wyższości opowiadają jacy to oni mądrzy i nie głosowali na pisiorów i tylko głupcy to zrobili. Żal mi ich. Budzą litość, bo są mądrzy tylko w swoimmniemamlniu. A to pustaki. Celem jest tylko afiszowanie. A są bezradni i głupi. Mądrzy się nie afiszują z poglądami.

Gość

Post autor: Gość » 7 gru 2015, o 11:12

Bardzo mi się to podoba, że Państwo opiekuje się rodakami z zagranicy!!! Bardzo pięć!!! Pani minister high five, tak trzymać!!!!

Gość

Post autor: Gość » 7 gru 2015, o 12:10

Odbiegając całkowicie od tematu, a nie chcę zakładać nowego wątku jak i również nie chce mi się szukać starego. Jakiś czas temu jakieś jełopy na forum się śmiali z najlepszego jak do tej pory burmistrza Świebodzic że podupadł bo jeździ nie zbyt ciekawym samochodem. A tu dzisiaj czarne nowe Porsche :-) I co bidule ? Biegiem gnojki na taśmę za tysiaka. Tfuu hejterzy :lol: :lol: :lol: :lol:

Gość

Post autor: Gość » 7 gru 2015, o 13:00

Gość pisze:Odbiegając całkowicie od tematu, a nie chcę zakładać nowego wątku jak i również nie chce mi się szukać starego. Jakiś czas temu jakieś jełopy na forum się śmiali z najlepszego jak do tej pory burmistrza Świebodzic że podupadł bo jeździ nie zbyt ciekawym samochodem. A tu dzisiaj czarne nowe Porsche :-) I co bidule ? Biegiem gnojki na taśmę za tysiaka. Tfuu hejterzy :lol: :lol: :lol: :lol:
Czy mógłbyś nie zaśmiecać tematu swoim tematem?

Gość

Post autor: Gość » 7 gru 2015, o 13:03

Gość pisze:
Gość pisze:Odbiegając całkowicie od tematu, a nie chcę zakładać nowego wątku jak i również nie chce mi się szukać starego. Jakiś czas temu jakieś jełopy na forum się śmiali z najlepszego jak do tej pory burmistrza Świebodzic że podupadł bo jeździ nie zbyt ciekawym samochodem. A tu dzisiaj czarne nowe Porsche :-) I co bidule ? Biegiem gnojki na taśmę za tysiaka. Tfuu hejterzy :lol: :lol: :lol: :lol:
Czy mógłbyś nie zaśmiecać tematu swoim tematem?
Mógłbym, ale tu jest tak zafajdane, że nic to nie zmieni.

Gość

Post autor: Gość » 7 gru 2015, o 13:08

Długo nie pojeździ....w Polsce łapią za jazdę na podwójnym, i to dość często. A teraz będzie się rzucał w oczy, w Bidolandzie.

Gość

Post autor: Gość » 7 gru 2015, o 13:11

Gość pisze:
Długo nie pojeździ....w Polsce łapią za jazdę na podwójnym, i to dość często. A teraz będzie się rzucał w oczy, w Bidolandzie.
Obecnego to bym się nie zdziwił jakby złapali :lol:

Gość

Post autor: Gość » 7 gru 2015, o 22:25

Ale obecny nie pije. To tylko Jaruzelski siał ploty. Witraż za to nie od parady japę ma czerwoną. Wstyd wsiur tylko przynosił.

ODPOWIEDZ