A więc Świebodzice mają Panią Minister...

Rozmowy na temat naszego miasta.
Gość

Re: A więc Świebodzice mają Panią Minister...

Post autor: Gość » 18 lis 2015, o 21:34

Nooo. Szczególnie od Kukiza to "mondrości" się nasłuchać można :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Gość

Post autor: Gość » 19 lis 2015, o 12:09

Co może zrobić pis ? Ano, wywalić Lisa, pozamykać bezpodstawnie innych itd. Będą tylko węszyć a nic nie zrobią dla Polski tylko rozpierd..ą to co zrobione. I nie piszcie, że List tylko za PO. A wasza qurva trwam czy jakoś tak to nie stronnicza ? Obłudnicy zafajdani.
Z programu pis to tylko mi się podoba że nie wpuszczą brudasów ale za resztę to ich NIENAWIDZĘ !

gosciu

Post autor: gosciu » 19 lis 2015, o 12:26

Gość pisze:Co może zrobić pis ? Ano, wywalić Lisa, pozamykać bezpodstawnie innych itd. Będą tylko węszyć a nic nie zrobią dla Polski tylko rozpierd..ą to co zrobione. I nie piszcie, że List tylko za PO. A wasza qurva trwam czy jakoś tak to nie stronnicza ? Obłudnicy zafajdani.
Z programu pis to tylko mi się podoba że nie wpuszczą brudasów ale za resztę to ich NIENAWIDZĘ !
Tak może wypowiadać się on, więc w swoim imieniu radzę mu przeczytać wcześniejsze wypowiedzi, tam i o kulturalnym pisaniu jest i o temacie czego dotyczy ten wpis, więc niech wyrazi swoje zdanie zgodnie z charakterem tego postu. Czy on zrozumiał czy lepiej niech tu nie zagląda i niech nie pisze wulgarnie.

Gość

Post autor: Gość » 20 lis 2015, o 15:09

Gość pisze:
Ala pisze:Widzę, że byli uczniowie się wypowiadają.... no cóż, jak dała kiedyś jedynkę to i teraz można ją, przy okazji, obsmarować.
Z punktu widzenia uczniaka A.Z. jest "złą Panią" i nic tego nie zmieni.

Nauczyciele natomiast mają dużą nadzieję, że w końcu przedstawicielka MEN będzie stała po ich stronie, ze teraz będzie głośno o prawach nauczyciela, a nie tylko o prawach ucznia i rodzica (co oczywiście też jest ważne).
Młodzież jest coraz trudniejsza w wychowaniu i nauczaniu, a niestety ciągle podcinało się skrzydła nauczycielom, którzy na dobrą sprawę coraz mniej mogą wymagać i zrobić.
Obrazek
Widzę, że nauczycielka się wypowiedziała. W dodatku naiwna i nierozumiejąca o czym my tu dyskutujemy. Ta pani od wielu lat oderwała się od waszego świata więc proponuję nie łudzić się że zmieni się nagle punkt widzenia. Jakoś w trakcie ZASIADANIA W ŁAWACH POSELSKICH nie grzmiała (a przynajmniej nie zauważyłem) na temat głupiejącego systemu edukacji, korupcjogennej dowolności w doborze podręczników, ograniczania liczby zajęć istotnych na korzyść religii itp. Zajmowała się delikatnie mówiąc INNYMI kwestiami :x (koksownie, obwodnice, szpitale, wiatraki, żyjące w polsce łosie :P (sic) i czort wie na czym ona jeszcze się nie zna :roll: ). Teraz się to zmieni? :ugeek:
No chyba że interpelacja nr 27269 "w sprawie wyeliminowania z treści ogólnopolskiego podręcznika szkolnego dla dzieci przygotowywanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej nazwy: Święta Bożego Narodzenia" jest takim symptomem chęci zmian istotnych :ugeek:
Rodzinę i znajomych króliczka uprasza sie więc o odpuszczenie sobie prowadzenia nachalnej reklamy NICZYM nie popartej merytorycznie. Poczekajmy może na konkretne wyniki aktywności na obecnym polu?
Mam podobne zdanie, a ani razu nie dostałem jedynki. P. Zalewska zawsze była nastawiona na politykę i na tym się niestety kończyło, nauczycielem j. polskiego była mało porywającym w tej dziedzinie, w przeciwieństwie do innych nauczycieli w tym LO (j.polski zdałem bardzo dobrze).
Nie mniej, życzę jej jednak powodzenia, ważne by patrzyła szerzej na problemy szkolnictwa, a nie tylko przez pryzmat dyscypliny partyjnej. Wszak ministrem się bywa, a nie jest.
Nie głosowałem na PO :) na tą Panią też nie.

Gość

Post autor: Gość » 24 lis 2015, o 08:37

Fakty są jakie są - nie ma co z nimi dyskutować. Ciekawe jak przeprowadzi ten powrót do systemu bez gimnazjów? Bo 6 i 7 latki to pikuś. Nikogo to nie zaboli.

Gość

Post autor: Gość » 24 lis 2015, o 11:43

Ona się do niczego nie nadaje. Miejmy nadzieję, że wybory szybciej niż za 4 lata.

Gość

Post autor: Gość » 24 lis 2015, o 12:11

Gość pisze:Ona się do niczego nie nadaje. Miejmy nadzieję, że wybory szybciej niż za 4 lata.
Jak to nie? Wczoraj w TV pokazano że jej "siła perswazji" była tak wielka że dyrektorka szkoły której za diabła nie dało się wczesniej usunąc, po kilku minutach rozmowy z ministrą podała się do dymisji. Tak więc jest to dowód "wielkiej operatywności" tej pani :lol:

goosc

Post autor: goosc » 24 lis 2015, o 13:29

Gość pisze:
Gość pisze:Ona się do niczego nie nadaje. Miejmy nadzieję, że wybory szybciej niż za 4 lata.
Jak to nie? Wczoraj w TV pokazano że jej "siła perswazji" była tak wielka że dyrektorka szkoły której za diabła nie dało się wczesniej usunąc, po kilku minutach rozmowy z ministrą podała się do dymisji. Tak więc jest to dowód "wielkiej operatywności" tej pani :lol:
A czy miała wyjście inne w tej sytuacji?Przecież to była zwykła nagonka na dyrektorke za brak lekcji, bo nauczyciele na zastępstwa przychodzili nie przygotowani, albo lekcji nie było. Tu juz ktoś się wypowiiadał ze tak samo miał gdy go uczyla pani ministra, wię nagle obrończyni z niej się zrobiła. Tylko zapytał bym czyją , chyba usprawiedliwiajac siebie z czasów nauki nas w liceum.Zachowanie ministry budzi już niepokoj i nauczycieli i rodzicow. Koniecznie chce pokazac jak szybko dziala majac kij nad soba guru kacze, szydło i takich jakichś z gliny co to się klóci nic nie wie i wyrzuca mądrzejszych od siebie z telewizji. Co sie porobilo już na początku rzadow pisiorow.Tyle razy tu pytalem jakie beda te rzady ,teraz dowiedzialem sie że tak niebezpieczne jak ten caly uklad prezydent premier rydzyk i cala reszta nawiedzonych.Macie co chcielisci i tera nie narzekajcie.

Gość

Post autor: Gość » 25 lis 2015, o 12:40

goosc pisze:
Gość pisze:
A czy miała wyjście inne w tej sytuacji?Przecież to była zwykła nagonka na dyrektorke za brak lekcji, bo nauczyciele na zastępstwa przychodzili nie przygotowani, albo lekcji nie było. Tu juz ktoś się wypowiiadał ze tak samo miał gdy go uczyla pani ministra, wię nagle obrończyni z niej się zrobiła. Tylko zapytał bym czyją , chyba usprawiedliwiajac siebie z czasów nauki nas w liceum.Zachowanie ministry budzi już niepokoj i nauczycieli i rodzicow. Koniecznie chce pokazac jak szybko dziala majac kij nad soba guru kacze, szydło i takich jakichś z gliny co to się klóci nic nie wie i wyrzuca mądrzejszych od siebie z telewizji. Co sie porobilo już na początku rzadow pisiorow.Tyle razy tu pytalem jakie beda te rzady ,teraz dowiedzialem sie że tak niebezpieczne jak ten caly uklad prezydent premier rydzyk i cala reszta nawiedzonych.Macie co chcielisci i tera nie narzekajcie.
Zlotousta ministra znowu dziś dała się usłyszeć.I znów mówi nie na temat ale to jej sposob kontaktów z mediami,Ciekawy jestem co wymysli w najblizszym czasie. Ta w którejś ciąży programowa astystentka 6latkow Elbanoska jak cien sunie po sejmie. Dobra reklame sobie i ministrze robi. Znielubiłem ją.

gosciuwa

Post autor: gosciuwa » 30 lis 2015, o 19:21

Gość pisze:
goosc pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:Ona się do niczego nie nadaje. Miejmy nadzieję, że wybory szybciej niż za
Zlotousta ministra znowu dziś dała się usłyszeć.I znów mówi nie na temat ale to jej sposob kontaktów z mediami,Ciekawy jestem co wymysli w najblizszym czasie. Ta w którejś ciąży programowa astystentka 6latkow Elbanoska jak cien sunie po sejmie. Dobra reklame sobie i ministrze robi. Znielubiłem ją.
I trudno ją lubic jak ona po to do rzadu z prowincji wzieta, bo po prostacku czyli po Pisowemu zrealizuje wszystko to co narzuca jej partia. Po to sie do rzadu dostala, a nie zeby nauczycieli wspomagać.Kolego, to kariera i tylko kariera przyświeca tej pani.Ja nigdy jej nie lubiłem, ale to co trzeba jej przyznać idzie jak po swoje. Nie ludźmy się ze poziom szkolnictwa poprawi sie za tej pani. bo pomyslałem sobie, ze cala ta polityka pisu zmierza do czasow, gdy nie rozum a partyjniactwo zbiera żniwo. Trzym się ludu!

ODPOWIEDZ