A więc Świebodzice mają Panią Minister...

Rozmowy na temat naszego miasta.
Gość

Re: A więc Świebodzice mają Panią Minister...

Post autor: Gość » 17 lis 2015, o 14:08

Nikt nie poda pełnego imienia i nazwiska, tylko pseudonimy. Ani swojego, ani osoby o której się wypowiada. Strach ma wielkie oczy :)

Gość

Post autor: Gość » 17 lis 2015, o 14:48

Gość pisze:Nikt nie poda pełnego imienia i nazwiska, tylko pseudonimy. Ani swojego, ani osoby o której się wypowiada. Strach ma wielkie oczy :)
Załóżmy nawet teoretycznie że podam tylko po co? Będę potem siedział w domu i pilnował szyb ? Mam ciekawsze rzeczy do roboty. A nawet jak złapię gnoja na gorącym uczynku i mu natrzaskam do durnego łba to sądy w Polsce zawsze staną po jego stronie, bedą się nad łachudrą użalać że młody, głupi, biedny, w dzieciństwie z becika się wysunął itp. Wszelkie szkody we WŁASNYM MIENIU będę musiał pokryć ja a jeszcze tępy gnój będzie mi się smiał w twarz. Nie stać mnie na to z oczywistych powodów. PRAWO nie chroni porządnych obywateli w takim przypadku i nie wygląda żeby się to miało zmienić.

Gość

Post autor: Gość » 17 lis 2015, o 15:01

Jedno co zauważam na tym forum: kiedy pojawia się nowy wątek to pierwsze wpisy jeszcze jakoś w miarę trzymają się tematu, ale im ich jest więcej tym bardziej stają się one wzajemnym obrażeniem piszących, a o sednie sprawy się zapomina. Ot taka jakaś dziwna przypadłość tego forum. Proponuję utworzyć wątek pt. "Kto ma rację?" i tam bawić się w słowne przepychanki na wszelkie możliwe tematy. Przypuszczam, że na 3-5 wpisach by się skończyło. Wracając do TEMATU TEGO WĄTKU nie przypuszczam aby Świebodzice jakoś specjalnie zyskały na obecności pani A.Z. w MEN. Nie zyskaliśmy nic przez 2 kadencje jej poselstwa w sejmie, to niby co teraz miałoby się zmienić?

Ela

Post autor: Ela » 17 lis 2015, o 17:16

Gość pisze:Jedno co zauważam na tym forum: kiedy pojawia się nowy wątek to pierwsze wpisy jeszcze jakoś w miarę trzymają się tematu, ale im ich jest więcej tym bardziej stają się one wzajemnym obrażeniem piszących, a o sednie sprawy się zapomina. Ot taka jakaś dziwna przypadłość tego forum. Proponuję utworzyć wątek pt. "Kto ma rację?" i tam bawić się w słowne przepychanki na wszelkie możliwe tematy. Przypuszczam, że na 3-5 wpisach by się skończyło. Wracając do TEMATU TEGO WĄTKU nie przypuszczam aby Świebodzice jakoś specjalnie zyskały na obecności pani A.Z. w MEN. Nie zyskaliśmy nic przez 2 kadencje jej poselstwa w sejmie, to niby co teraz miałoby się zmienić?
Zgadzam się, że gubią sens wypowiedzi ci, którzy tu zaglądają tylko po to, aby komuś dołożyć. Nie mają żadnych konkretów w temacie, który się pojawił na forum, tylko nie przebierając w słowach, obrażają się nawzajem, chociaż nie wiedzą za co.Może za czasów nowej pani minister edukacji A.Z doczekamy się skutecznych programów, jak posługiwać się słowami i argumentami w dyskusji, bo jak dotąd to wszyscy, którzy tu wypowiadają się ,nie zostali tego nauczeni ani w szkole, ani gdzie indziej.Walka z hejtami- to zadanie dla resortu też ważne i mam nadzieję, że pani minister o tym dobrze wie.

rodzic

Post autor: rodzic » 17 lis 2015, o 17:23

Miejmy nadzieję, ze nareszcie w 6 latkach od nowego semestru paniom nauczycielkom pomagać będą nauczyciele tzw. wspomagajacy, bo wychowawczyni mówiła, ze powinny samorządy zatrudniać dodatkowe siły do pomocy w pracy nad sześciolatkami. Pani nowa minister chyba dopomoże, aby lżej było i dzieciom i wychowawczyniom. A czy tera mogą dzieci 6 letnie wrócić do przedszkola i rozpoczać od września naukę jako siedmio latek. Te które poszły z nakazu w tym roku nie radzą sobie więc dobrze bylo by.

Gość

Post autor: Gość » 17 lis 2015, o 20:46

Ela pisze:
Gość pisze:Jedno co zauważam na tym forum: kiedy pojawia się nowy wątek to pierwsze wpisy jeszcze jakoś w miarę trzymają się tematu, ale im ich jest więcej tym bardziej stają się one wzajemnym obrażeniem piszących, a o sednie sprawy się zapomina. Ot taka jakaś dziwna przypadłość tego forum. Proponuję utworzyć wątek pt. "Kto ma rację?" i tam bawić się w słowne przepychanki na wszelkie możliwe tematy. Przypuszczam, że na 3-5 wpisach by się skończyło. Wracając do TEMATU TEGO WĄTKU nie przypuszczam aby Świebodzice jakoś specjalnie zyskały na obecności pani A.Z. w MEN. Nie zyskaliśmy nic przez 2 kadencje jej poselstwa w sejmie, to niby co teraz miałoby się zmienić?
Zgadzam się, że gubią sens wypowiedzi ci, którzy tu zaglądają tylko po to, aby komuś dołożyć. Nie mają żadnych konkretów w temacie, który się pojawił na forum, tylko nie przebierając w słowach, obrażają się nawzajem, chociaż nie wiedzą za co.Może za czasów nowej pani minister edukacji A.Z doczekamy się skutecznych programów, jak posługiwać się słowami i argumentami w dyskusji, bo jak dotąd to wszyscy, którzy tu wypowiadają się ,nie zostali tego nauczeni ani w szkole, ani gdzie indziej.Walka z hejtami- to zadanie dla resortu też ważne i mam nadzieję, że pani minister o tym dobrze wie.
A nie.sądzisz, że w opozycji realnych spraw za wielu nie załatwisz, nie pomożesz społeczności lokalnej, bo jak. Teraz jest u władzy. Teraz będzie.test. Co zdziała. Dla nas czy wszystkich.

Gość

Post autor: Gość » 17 lis 2015, o 20:48

Jancio - starszy pan co nic nie zrobi? :mrgreen:
Powaliło kogoś. Do końca będzie knuł.

Gość

Post autor: Gość » 17 lis 2015, o 21:56

Nareszcie nowa Pani Minister będzie mogła się wykazać. Jak do tej pory wszyscy wszystko robili źle w wszystko było krytykowane . Teraz będzie okazja do pokazania co się samemu potrafi , trzeba się będzie wziąć do pracy a nie tylko gadać, gadać ..... I zobaczymy jak się poczuje pani minister gdy grom krytyki spadnie na nią, gdy niezadowolenie społeczeństwa sięgać będzie zenitu. Mówi się łatwo nie ważne co byle mówić - teraz idziemy do pracy i czekamy na jej efekty. Powodzenia.

Jak będzie podejmować decyzje jak pan Prezydent to gratuluję ............... i zostawiam bez komentarza.
mamy ładny początek.

Pan

Post autor: Pan » 17 lis 2015, o 23:01

Gość pisze:Nareszcie nowa Pani Minister będzie mogła się wykazać. Jak do tej pory wszyscy wszystko robili źle w wszystko było krytykowane . Teraz będzie okazja do pokazania co się samemu potrafi , trzeba się będzie wziąć do pracy a nie tylko gadać, gadać ..... I zobaczymy jak się poczuje pani minister gdy grom krytyki spadnie na nią, gdy niezadowolenie społeczeństwa sięgać będzie zenitu. Mówi się łatwo nie ważne co byle mówić - teraz idziemy do pracy i czekamy na jej efekty. Powodzenia.

Jak będzie podejmować decyzje jak pan Prezydent to gratuluję ............... i zostawiam bez komentarza.
mamy ładny początek.
Będzie tak grać jak jej pryncypał i Trójca Święta KDS, bo po to się dochrapała tak wysokiego stołka. Rrządzic to ta ministra umie, ale czy pracować- watpię i nie liczcie lokalnie, że naszym szkołom coś załatwi, sobie i rodzinie napewno.Kto te dzialaczkę wielu parti zna to wie, ze umie tylko głośno mówić, a dzwon co głośno dzwoni jest pusty wewnetrznie, więc nie oczekujcie , że nagle pani AZ stanie się zaslużona obywatelką naszego miasta.Przyglądalem się jej wystąpieniom, i tylko podoba mi się jej uśmiech ironiczny bo ma ząbki bialutkie i nie wojskowe, jak przed ministrą. Przynajmniej nie bedę sie wstydzil gdy bedzie publicznie wystepować. To jedno co mnie cieszy.

widz

Post autor: widz » 18 lis 2015, o 19:40

A gdzie to nasza ministra byla dzisiaj po ekspoze?Ogladałem Sejm i widziałem, że tylko na poczatku pracowała ministra, a po ekspoze sobie poszla, tak jak i prawie wszyscy ministry Kaczynskiego, Dudy i Szydło. Padały pytania, wnioski, a ministry od oświaty nie było. To tak się za nasze pieniadze w Warszawce pracuje już na wstępie? Widziałem, ze inni spali, rozmawiali przez komórki i napewno nie słuchali ani swoich prezesuniów, ani opozycji. Tacy sa znudzeni zapisanymi planami w ekspoze? Ja też się nudziłem, bo nic nowego się nie dowiedziałem, tylko Jaśnie prezydent uśmiechał się ironicznie pytany o ułaskawienie nieskazanego Kamińskiego, Dziwny to kraj, prezydent, ministry. Pani ze Świebodzic ministra- czas do pracy, a nielekceważyć w Sejmie innych posłów i w czasie obrad uciekać poza sejm. Nieładnie, oj nieładnie. I nie spać, tylko wsłuchiwać się w madr słowa Petru, Kukiza i Platformy.

ODPOWIEDZ