A więc Świebodzice mają Panią Minister...

Rozmowy na temat naszego miasta.
Gość

A więc Świebodzice mają Panią Minister...

Post autor: Gość » 9 lis 2015, o 13:57

Minister edukacji narodowej - Anna Zalewska

uczen

Re: A więc Świebodzice mają Panią Minister...

Post autor: uczen » 9 lis 2015, o 14:12

tragedia...

Gość

Post autor: Gość » 9 lis 2015, o 14:45

uczen pisze:tragedia...
Obrazek
Edukacja i tak w tym kraju leży na łopatkach więc gorzej już raczej być nie może to bym się nie przejmował. :o Mnie bardziej martwi nominacja na ministra WOJNY jaką otrzymał maci(o)rewicz :ugeek:

Gość

Post autor: Gość » 9 lis 2015, o 15:19

Teraz to dopiero trzeba stad uciekać.

masterOfWords

Post autor: masterOfWords » 9 lis 2015, o 17:10

pani minister proponuję zredukować połowę dwulicowych i niekompetentnych nauczycieli w naszym LO, czas najwyższy... i sposobności ku temu... ileż można xD niech nie zaniżają poziomu szkoły i uczą prawdziwej historii

Awatar użytkownika
Ganesia
Bywalec

Post autor: Ganesia » 9 lis 2015, o 19:54

Gość pisze:Edukacja i tak w tym kraju leży na łopatkach więc gorzej już raczej być nie może to bym się nie przejmował.
Kiedyś powstał taki oto mem:

Obrazek

A potem nastały kolejne rządy i okazało się, że jednak się da. Póki nie cofnęliśmy się jeszcze do średniowiecza to myślę, że jest się czego obawiać...
Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
Stanisław Lem

http://www.kosciol-spaghetti.pl/

Gość

Post autor: Gość » 10 lis 2015, o 10:31

Co to da? Nic to nie zmieni! Czy będzie to A.Zalewska, J.Kowalski czy całkiem kto inny to i tak nie spodziewam się cudów. Póki władza nie będzie rozliczana ze swoich działań (a póki co wszystko kończy się na obietnicach) to nie ma się co łudzić na jakiekolwiek pozytywne zmiany w systemie oświaty.Takie moje zdanie.

Ala

Post autor: Ala » 10 lis 2015, o 14:23

Myślę, że zmieni. Na dobre.
W końcu jest ktoś, kto zna szkolnictwo i pracę nauczycieli od podszewki.

A nie jak poprzednia minister, która szkołę znała jedynie zza ławki będąc uczniem, a potem jako rodzic przychodzący na wywiadówki. I tyle miała wspólnego z edukacją... W swojej kadencji ciągle robiła nagonkę na szkoły i nauczycieli, stojąc po stronie rodziców (bo przecież tylko tę stronę zna).
Mogłabym to porównać do prowadzenia samochodu przez osobę, która nigdy nie siedziała za kierownicą. Całkiem inna perspektywa patrzenia, inna wiedza.... nie wiem jakim cudem ktoś taki był odpowiedzialny za edukację? No i dlatego mamy, co mamy. Nauczyciele poświęcają swój cenny czas na ankiety, analizy, papierki i papierki.... zamiast najzwyczajniej na świecie przygotować sie do pracy i uczyć.

Ale teraz, mam nadziej że coś sie zmieni na lepsze.

nieminister

Post autor: nieminister » 10 lis 2015, o 15:02

Buhahahaha...Jaką minister A.Z będzie wszyscy wiedzą, co ją znają.Mnie próbowała przed laty uczyć, ale nigdy jej się to nie udawalo, bo zawsze kosztem lekcji była albo na sesjach, albo w terenie, albo na korepetycjach po południu.W nosie miała nas uczniów i ich problemy bo zawsze udzielała się ale nie dla nas. Zresztą z nią rozmowy były śmieszne i obraźliwe, bo poniżała kazdego. To bylo dawno, ale wiem ze nigdy za swoja pracę nie była nagrodzona, inni nauczyciele tak, a o niej kuratory i starosty, burmistrze zapominali. Ale nagrodzil ja Kaczynski i Szydło. Ja zastanawiałem się, dlaczego dziś nie klaszczecie jej, żaden belferl ze Świebodzic ani uczeń ani dyrektor Świebodzickiej szkoły nie gratuluje jej publicznie na facebooku czy tutaj na forum. Powiem wam, bo ta pani nie zasluguje i każdy wie ze jej jedynym celem to kariera a nie praca.Cieszycie się, bo ja jako prosty chłop myslę z przerażeniem o pracy tej wybranki z bożej łaski i Pisu.Gimnazja i 6latki,bójcie się, Licea a szczególnie to nasze ze Świebodzic , bo ona tam jest zatrudniona, tak słyszałem macie o czym myśleć. Ale wy przy niej nie macie nic do powiedzenia.Szkoda młodzieży polskiej i dzieci uczonych po 2 lekcje religii w szkole a po 1 historii. Ale to pis i kler tak postanowili, wiec pani minister będzie dalej krzewić ciemnotę po swojemu. Dobrze, ze moje dzieci opuszczaja gimnazjum, bo bałbym się jeszcze bardziej.Macie się dobrze po obsadzie tego ministerstwa?

Gość

Post autor: Gość » 10 lis 2015, o 22:57

Nareszcie nowa Pani Minister będzie mogła się wykazać. Jak do tej pory wszyscy wszystko robili źle w wszystko było krytykowane . Teraz będzie okazja do pokazania co się samemu potrafi , trzeba się będzie wziąć do pracy a nie tylko gadać, gadać ..... I zobaczymy jak się poczuje pani minister gdy grom krytyki spadnie na nią, gdy niezadowolenie społeczeństwa sięgać będzie zenitu. Mówi się łatwo nie ważne co byle mówić - teraz idziemy do pracy i czekamy na jej efekty. Powodzenia.

ODPOWIEDZ