Tramwaje konne w Świebodzicach

Rozmowy na temat naszego miasta.
Gość

Re: Tramwaje konne w Świebodzicach

Post autor: Gość » 22 wrz 2015, o 21:39

Gość pisze:
Gość pisze:Niektórym jak by gó..no podali za darmo na porcelanie to by kolejka była :lol: :lol: :lol:
Ale przecież nie o tym mowa była czy za darmo, czy za pieniądze. Przedstawiłaś szanowna Izo swoją opinię o męczarni koni. Przedstawiłem ci, że te konie nie są bite i zmuszane do śmiertelnej walki podczas transportu do Książa.

Teraz nagle wyskoczyłaś i brzydkim stwierdzeniem, przeskakując na inny temat.

Niestety nie masz racji, że konie są męczone nadmiernie. Nie podoba Ci się to przecież nikt Ciebie nie zmusza do korzystania. Prawda?!

Dlaczego przypisujesz mi słowa ,których nie napisałam?

Gość

Post autor: Gość » 23 wrz 2015, o 09:35

Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:Niektórym jak by gó..no podali za darmo na porcelanie to by kolejka była :lol: :lol: :lol:
Ale przecież nie o tym mowa była czy za darmo, czy za pieniądze. Przedstawiłaś szanowna Izo swoją opinię o męczarni koni. Przedstawiłem ci, że te konie nie są bite i zmuszane do śmiertelnej walki podczas transportu do Książa.

Teraz nagle wyskoczyłaś i brzydkim stwierdzeniem, przeskakując na inny temat.

Niestety nie masz racji, że konie są męczone nadmiernie. Nie podoba Ci się to przecież nikt Ciebie nie zmusza do korzystania. Prawda?!

Dlaczego przypisujesz mi słowa ,których nie napisałam?

mazel tov

tyci

Post autor: tyci » 1 paź 2015, o 19:49

a co ze złotymi autobusami? ile trzeba będzie zapłacić ś-cy za zerwanie kontraktu? a może są tak ekologiczne jak ww?

Gość

Post autor: Gość » 2 paź 2015, o 05:57

A po co płacić? Autobusy wyjeżdżają na linie 1. Stycznia, a w gudniu kończy się umowa z dotychczasowym przewoźnikiem.
W czym problem?

Gość

Post autor: Gość » 2 paź 2015, o 07:50

Gość pisze:A po co płacić? Autobusy wyjeżdżają na linie 1. Stycznia, a w gudniu kończy się umowa z dotychczasowym przewoźnikiem.
W czym problem?
Problem w tym, że świebodziccy Janusze muszą zawsze zrobić gówno-burze z niczego.

ODPOWIEDZ