takie bardzo życiowe

Rozmowy na temat naszego miasta.
Gość

Re: takie bardzo życiowe

Post autor: Gość » 21 wrz 2015, o 08:50

Jak mi żal tych wszystkich naiwniaków o spiskowej teorii dziejów..........
Żydzi sponsorują muzułmanów, masoni rządzą światem, ale też Żydzi rządzą, Soros rządzi i Opus Dei. Oczywiście banki rządzą, i Polaków zadręczają kredytami frankowymi. Oj co ja pieprze - przecież koncerny farmaceutyczne rządzą, i te o GMO rządzą. A dla wielu to przecież bzdura, bo czarne moce z Watykanu rządzą. Szkoda, że każda pewna i udokumentowana teoria spiskowa przeczy wszystkim innym, też pewnym i udokumentowanym.....
A zdebilowaciali naiwniacy wierzą i się nakręcają...

Gość

Post autor: Gość » 21 wrz 2015, o 10:06

Gość pisze:Jak mi żal tych wszystkich naiwniaków o spiskowej teorii dziejów..........
Żydzi sponsorują muzułmanów, masoni rządzą światem, ale też Żydzi rządzą, Soros rządzi i Opus Dei. Oczywiście banki rządzą, i Polaków zadręczają kredytami frankowymi. Oj co ja pieprze - przecież koncerny farmaceutyczne rządzą, i te o GMO rządzą. A dla wielu to przecież bzdura, bo czarne moce z Watykanu rządzą. Szkoda, że każda pewna i udokumentowana teoria spiskowa przeczy wszystkim innym, też pewnym i udokumentowanym.....
A zdebilowaciali naiwniacy wierzą i się nakręcają...
Dobra wyłącz komputer i na drugą zmianę za 1200zł leć,

Gość

Post autor: Gość » 21 wrz 2015, o 10:12

Po co? Jestem muzułmaninem. Soros mi da więcej...
:lol: :lol: :lol:
Albo Żydzi?
Poza tym jak modyfikowaną kukurydzę sprzedaję. 1200 mam za dzień.

Gość

Post autor: Gość » 21 wrz 2015, o 11:19

Gość pisze:Po co? Jestem muzułmaninem. Soros mi da więcej...
:lol: :lol: :lol:
Albo Żydzi?
Poza tym jak modyfikowaną kukurydzę sprzedaję. 1200 mam za dzień.
Wyborca PO?

Gość

Post autor: Gość » 21 wrz 2015, o 12:37

Zakładasz, że wyborca nie PO - nie jest w stanie mieć dobrej pracy?
Może słusznie..............

Gość

Post autor: Gość » 21 wrz 2015, o 13:22

Zazwyczaj najbardziej narzekają z grupy starszych ci niewykwalifikowani - im zawsze źle, zawsze mądrzejsi od kierownika, brygadzisty czy innego majstra - ale nigdy wyżej najniższego stanowiska nie podskoczyli, a że i tam nie są asami to im się wiedzie kiepsko.
Młodsi narzekacze to często ludzie teoretycznie wykształceni, ale po bardzo marnych szkołach i co najważniejsze w totalnie niepotrzebnych kierunkach. I ci tez - narzekają - bo przecież do fizycznej roboty nie pójdą, licencjaty mają - ale w ich zawodzie zapotrzebowanie jest 20 razy mniejsze niż produkcja tych tandetnych, nikomu do niczego nie potrzebnych licencjatów.....
Absolwenci DOBRYCH szkół, dobrych, przemyślanych kierunków nie narzekają na brak pracy po studiach. Oni ją zdobywają bez problemu juzżw ich trakcie. I nie narzekają. W związku z tym, zwykle nie są wyborcami partii, które dla narzekaczy istnieją.......
Zauważyłem, że to zwykle wyborcy PIS lub Kukiza.

Gość

Post autor: Gość » 21 wrz 2015, o 13:22

Zazwyczaj najbardziej narzekają z grupy starszych ci niewykwalifikowani - im zawsze źle, zawsze mądrzejsi od kierownika, brygadzisty czy innego majstra - ale nigdy wyżej najniższego stanowiska nie podskoczyli, a że i tam nie są asami to im się wiedzie kiepsko.
Młodsi narzekacze to często ludzie teoretycznie wykształceni, ale po bardzo marnych szkołach i co najważniejsze w totalnie niepotrzebnych kierunkach. I ci tez - narzekają - bo przecież do fizycznej roboty nie pójdą, licencjaty mają - ale w ich zawodzie zapotrzebowanie jest 20 razy mniejsze niż produkcja tych tandetnych, nikomu do niczego nie potrzebnych licencjatów.....
Absolwenci DOBRYCH szkół, dobrych, przemyślanych kierunków nie narzekają na brak pracy po studiach. Oni ją zdobywają bez problemu juzżw ich trakcie. I nie narzekają. W związku z tym, zwykle nie są wyborcami partii, które dla narzekaczy istnieją.......

Gość

Post autor: Gość » 21 wrz 2015, o 14:10

Gość pisze:Zazwyczaj najbardziej narzekają z grupy starszych ci niewykwalifikowani - im zawsze źle, zawsze mądrzejsi od kierownika, brygadzisty czy innego majstra - ale nigdy wyżej najniższego stanowiska nie podskoczyli, a że i tam nie są asami to im się wiedzie kiepsko.
Praca-pieniądze-pieniądze-praca i tak w kółko albo wyksztalcenie-praca-pieniądze-wykształcenie-praca-pieniąd....bla bla bla bla.
bla bla bla. Nudy.

A spełnianie marzeń, odkrywanie czegoś, podróże za jeden uśmiech. Praca-pieniądze-praca-żydzi-faszyści-praca-komuna-PIS-PO-Kukiz-wykształcenie-kultura- bababababababababababababaabababaabba.

Obserwatorzy życia ze Świebodzic.

Gość

Post autor: Gość » 21 wrz 2015, o 17:13

A to jedź i dupy nie zawracaj jak Ci nie pasuje.

Gość

Post autor: Gość » 21 wrz 2015, o 19:36

Gość pisze:A to jedź i dupy nie zawracaj jak Ci nie pasuje.
Jak ci nie pasuje to nie pisz takich bzdet ipp itdd ipprepwfwk... o ranyyyyyyyy ludzie, czy wy powariowaliścieeeee???????

Dlaczego się tak zachowujecie? Opluwanie innych daje wam radoche? Zluzujcie.

ODPOWIEDZ