zmiany, zmiany

Rozmowy na temat naszego miasta.
lukas80

zmiany, zmiany

Post autor: lukas80 » 27 lip 2015, o 13:29

mógł rewitalizować podwórka świebodzickie, będzie ekspertem od komunikacji - człowiek orkiestra Tomasz Kurzawa, spec zapewne także od toi toiów został preziem mpk w swidnicy http://swidnica24.pl/swidnickie-mpk-z-nowym-szefem/

Gość

Re: zmiany, zmiany

Post autor: Gość » 27 lip 2015, o 19:35

lukas80 pisze:mógł rewitalizować podwórka świebodzickie, będzie ekspertem od komunikacji - człowiek orkiestra Tomasz Kurzawa, spec zapewne także od toi toiów został preziem mpk w swidnicy http://swidnica24.pl/swidnickie-mpk-z-nowym-szefem/
Cóż się dziwić ? Z zawodu jest dyrektorem... :roll:

uprzejmy

Post autor: uprzejmy » 27 lip 2015, o 21:09

Naprawdę tak trudno złożyć gratulacje z tytułu awansu? Przecież to nic nie kosztuje, a pozwala uwierzyć,że dobre obyczaje są jeszcze w narodzie. Dlaczego zazdrościcie, przecież droga do sukcesów każdemu otwarta.Gratulacje dla świebodziczanina, pana Tomasza Kurzawy.

uprzejmy

Post autor: uprzejmy » 27 lip 2015, o 21:11

Naprawdę tak trudno złożyć gratulacje z tytułu awansu? Przecież to nic nie kosztuje, a pozwala uwierzyć,że dobre obyczaje są jeszcze w narodzie. Dlaczego zazdrościcie, przecież droga do sukcesów każdemu otwarta.Gratulacje dla świebodziczanina, pana Tomasza Kurzawy.

Gość

Post autor: Gość » 28 lip 2015, o 14:35

uprzejmy pisze:Naprawdę tak trudno złożyć gratulacje z tytułu awansu? Przecież to nic nie kosztuje, a pozwala uwierzyć,że dobre obyczaje są jeszcze w narodzie. Dlaczego zazdrościcie, przecież droga do sukcesów każdemu otwarta.Gratulacje dla świebodziczanina, pana Tomasza Kurzawy.
Zdaje się że się czopek rozpędził... Wystarczy raz polizać po co nam 2 razy czytać to samo?
Temat zdaje się dotyczy "wszechstronnych talentów" tego Pana , nieprawdaż? Ciekawe kto czuł się z niego dumny poza jego najbliższą rodziną i paroma czopkami którze mają w tym jakiś interes :roll: , ale może się mylę?

uprzejmy

Post autor: uprzejmy » 28 lip 2015, o 22:05

Gość pisze:
uprzejmy pisze:Naprawdę tak trudno złożyć gratulacje z tytułu awansu? Przecież to nic nie kosztuje, a pozwala uwierzyć,że dobre obyczaje są jeszcze w narodzie. Dlaczego zazdrościcie, przecież droga do sukcesów każdemu otwarta.Gratulacje dla świebodziczanina, pana Tomasza Kurzawy.
Zdaje się że się czopek rozpędził... Wystarczy raz polizać po co nam 2 razy czytać to samo?
Temat zdaje się dotyczy "wszechstronnych talentów" tego Pana , nieprawdaż? Ciekawe kto czuł się z niego dumny poza jego najbliższą rodziną i paroma czopkami którze mają w tym jakiś interes :roll: , ale może się mylę?
Zapewniam, że Pan myli się, ja po prostu chciałem docenić fakt, że z mojego miasta awansuje się ludzi, doceniając ich wiedzę i umiejętności a nie obsadza z teczki. Nauczono mnie, aby przy takiej okazji pogratulować. I to jesst powód napadania na mnie w tych postach. Proponuję, abyśmy byli bardziej dla siebie życzliwi, a przyjemniej będzie czytać sie wypowiedzi na świebodzickim forum.Pozdrawiam.
PS. Nie jestem żadnym krewnym Pana Kurzawy, ani jego bliskim znajomym- po prostu mieszkam w Świebodzicach.

Gość

Post autor: Gość » 28 lip 2015, o 23:04

Zapewniam Cię drogi Uprzejmy, że doceniasz niesłuszne. To było najbardziej "z teczki" jak tylko się da.
Pan nowy prezes jest przecież ekspertem w dziedzinie transportu publicznego. Doskonałym organizatorem przewodzonej przez siebie komórki partii rządzącej w naszym mieście. Stąd same sukcesy PO na naszym podwórku, oszałamiający wynik w wyborach na burmistrza, do rady powiatu, oraz bezwzględna większość radnych PO w naszej radzie miasta. O sukcesach ekonomicznych w wałbrzyskich zakładach koksowniczych nie wspomnę…………. :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gość

Post autor: Gość » 29 lip 2015, o 16:45

Gość pisze:Zapewniam Cię drogi Uprzejmy, że doceniasz niesłuszne. To było najbardziej "z teczki" jak tylko się da.
Pan nowy prezes jest przecież ekspertem w dziedzinie transportu publicznego. Doskonałym organizatorem przewodzonej przez siebie komórki partii rządzącej w naszym mieście. Stąd same sukcesy PO na naszym podwórku, oszałamiający wynik w wyborach na burmistrza, do rady powiatu, oraz bezwzględna większość radnych PO w naszej radzie miasta. O sukcesach ekonomicznych w wałbrzyskich zakładach koksowniczych nie wspomnę…………. :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...czyli jednak w zasobach słownictwa tutejszych dyskutantów można doszukać się i pięknych,i dowartościowujących wyrazów i sformułowań, a nie tylko wulgarnych, obraźliwych i ubogich w treści. Dziękuję Panu Gościowi.

ODPOWIEDZ