nie udzielono pomocy w szpiatlu

Rozmowy na temat naszego miasta.
Gość

Re: nie udzielono pomocy w szpiatlu

Post autor: Gość » 20 lip 2015, o 11:04

Przepraszam bardzo. Pan Edward to wyjątek jakiś?
Ja mam za dużo palców u rąk żeby wystarczyło na policzenie uprzejmych,kompetentnych lekarzy z którymi miałem styczność w życiu.Czy to mikulicz,latawiec i inne tzw.placówki służby zdrowia...
Idź lepiej gościu złóż doniesienie osobiście na policję,bo umyją ręce i notatka tylko pozostanie.A tak to może trochę smrodu im narobisz.Inaczej policja palcem nie kiwnie, chociaż to bardzo w naszym kraju wątpliwe.
Albo do prawnika skarżyć lekarza i mikulicz.

Gość

Post autor: Gość » 24 lip 2015, o 10:27

No ale skoro robale wyłaziły - to chyba trwało to tygodniami, może miesiącami a nie był to nagły wypadek i potrzeba natychmiastowej pomocy - ratowania życia. Mikulicz może nie ma możliwości leczenia takiego czegoś i odesłał do lepszego, specjalistycznego szpitala jakim jest Latawiec. To chyba dobrze? Kilkanaście minut przy tygodniach zaniedbań - to nic wielkiego. Pacjenta nie narażono na niebezpieczeństwo.
PS - a na marginesie, jest duży szpital w Świdnicy, jeszcze większy w Wałbrzychu - po co wogóle zamieszanie z tym Mikuliczem? Dla karetki to kilka minut.

Gość

Post autor: Gość » 24 lip 2015, o 11:24

Gość pisze: PS - a na marginesie, jest duży szpital w Świdnicy, jeszcze większy w Wałbrzychu - po co wogóle zamieszanie z tym Mikuliczem? Dla karetki to kilka minut.
Właśnie.Po cóż nam ten prywatny mikulicz?

Gość

Post autor: Gość » 24 lip 2015, o 12:02

Prywatny czy nie prywatny to nie ma znaczenia - jest po prostu NIEPOTRZEBNY.

Gość

Post autor: Gość » 24 lip 2015, o 19:11

Gość pisze:
Gość pisze: PS - a na marginesie, jest duży szpital w Świdnicy, jeszcze większy w Wałbrzychu - po co wogóle zamieszanie z tym Mikuliczem? Dla karetki to kilka minut.
NAM ? Czyli komu ? Skoro jest prywatny to może wystarczy sie od niego odp. ?
Sam nie dał bym tam sobie nawet paznokcia obciąć ale takie dyskusje jakbyśmy mieli cokolwiek do czyjegos prywatnego majątku trąca bolszewizmem chyba? Wystarczy że pacjenci nie będą tam chcieli byc leczeni i wszystko po krótkim czasie ureguluje się SAMO :?

Gość

Post autor: Gość » 24 lip 2015, o 19:31

Gość pisze:
Gość pisze:
Sam nie dał bym tam sobie nawet paznokcia obciąć ale takie dyskusje jakbyśmy mieli cokolwiek do czyjegos prywatnego majątku trąca bolszewizmem chyba? Wystarczy że pacjenci nie będą tam chcieli byc leczeni i wszystko po krótkim czasie ureguluje się SAMO :?
Człowieku niemądry.To NIEPUBLICZNA placówka.Czyli za marnej jakości usługi ssają kasę z nfz.Moją kasę!To jest bolszewia!
Albo całkowicie prywatny albo wypad.
Wszystkie niepubliczne nzozy szkoły przedszkola i inne to wrzody na tyłku społeczeństwa.
SZpitale tylko państwowe.

Gość

Post autor: Gość » 24 lip 2015, o 21:24

Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:
Człowieku niemądry.To NIEPUBLICZNA placówka.Czyli za marnej jakości usługi ssają kasę z nfz.Moją kasę!To jest bolszewia!
Albo całkowicie prywatny albo wypad.
Wszystkie niepubliczne nzozy szkoły przedszkola i inne to wrzody na tyłku społeczeństwa.
SZpitale tylko państwowe.
Niech zgadnę: Bolszewik?

XxX

Post autor: XxX » 3 lis 2015, o 14:29

Leżałem tam na chirurgi i więcej już tam się nie pojawię. Brud, smród i ubóstwo.

ODPOWIEDZ