JOWY, Kukiz i inne chore pomysły

Rozmowy na temat naszego miasta.
Gość

Re: JOWY, Kukiz i inne chore pomysły

Post autor: Gość » 14 wrz 2015, o 13:44

Gość pisze:Chroń nas Panie Boże przed PISdzielcami, kartoflem i maliniakiem !!! Jeszcze czytałem, że maciora na ministra obrony narodowej. O quźva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ale będzie uchodźców z Polski... Ostatnio jak hołota się dostała to 1,2 mln spieprzyło. Dwa lata byli i na śmietnik historii :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A propos, jesteś stałym bywalcem działu: burmistrz pyta a mieszkancy....?

Gość

Post autor: Gość » 14 wrz 2015, o 14:42

absolutnie. Z tego co wiem, to odpowiada tylko na wygodne sobie.

Gość

Post autor: Gość » 14 wrz 2015, o 15:10

Chcesz prawdę? Słuchaj radia!

http://niepoprawneradio.pl/

Gość

Post autor: Gość » 14 wrz 2015, o 17:08

Gość pisze:w sobotę na rynku odbyła się charytatywna Zumba dla Anety, i co tam robił nasz kandydat Ireneusz Z ?, zbierał podpisy pod swoją listę fuj fuj Panie Ireczku, tak krążył Pan z tą dyktą, aż mi Pana było żal.
Jak można być taką wyborczą hieną?

Gość

Post autor: Gość » 15 wrz 2015, o 08:49

Ni - i pisiorki ogłosiły, że prawdopodobnie ministrem skarbu będzie Morawiecki Junior (aktualnie prezes BZ WBK). U Kukiza jedynką we Wrocławiu wieczny doktor (bez rozwoju pozycji naukowej, bez habilitacji po tylu latach....?) Morawiecki senior. Przypadek?
I dalej naiwniacy myślicie, ze to antysystemowy Kukiz bla bla bla........ Naiwniacy do kwadratu. To to samo G..... tylko nowe i bardziej nienażarte.

mirekwalczyk
Obserwator
Kontakt:

Post autor: mirekwalczyk » 16 wrz 2015, o 11:23

No przecież to było wiadomo, że jak utrzyma się na fali to wejdzie do tego politycznego szamba, albo jak to mówi do systemu z którym walczy i będzie jego częścią.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2015, o 23:52 przez Adrian, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: usunięcie spam linka

Gość

Post autor: Gość » 16 wrz 2015, o 13:16

Gość pisze:
Gość pisze:w sobotę na rynku odbyła się charytatywna Zumba dla Anety, i co tam robił nasz kandydat Ireneusz Z ?, zbierał podpisy pod swoją listę fuj fuj Panie Ireczku, tak krążył Pan z tą dyktą, aż mi Pana było żal.

Jaki trzeba mięć moralność, jakie zaślepienie władzą. Poza tym jakim facetem? To już dno panie kandydacie i 3 metry mułu.....
Przy takiej okazji zbierać podpisy w celach wyborczych? Podłość ludzi z przerostem ambicji nie zna granic. Żadnych hamulców, żadnych świętości.

Gość

Post autor: Gość » 16 wrz 2015, o 13:25

Gość pisze:
Gość pisze:

Jaki trzeba mięć moralność, jakie zaślepienie władzą. Poza tym jakim facetem? To już dno panie kandydacie i 3 metry mułu.....
Przy takiej okazji zbierać podpisy w celach wyborczych? Podłość ludzi z przerostem ambicji nie zna granic. Żadnych hamulców, żadnych świętości.
Ma ktoś kod źródłowy tej informacji? Bo możliwe, że toczycie pianię przez plotkę!

dratwa

Post autor: dratwa » 17 wrz 2015, o 13:36

chodził Zyska w czasie zumby w sobote i zbierał podpisy na listy dookoła ratusza. Widziałem i wiele innych osób go widziało którzy tam byli. Dziwny czlowiek któremu potrzebny stołek/krzesełko by zafunkcjonować. Nie tedy droga ....... panie były wicebrumistrz, były kandydacie na posla z listy pis, były kandydacie na prezydenta walbrzycha, były kandydacie na burmsitrza i za chwile były kandydacie na posla z listy kukiz'15..... 8)
Ernest Nosko z tej samej listy który jest na 2 miejscu ma mój glos 8) ten działa naprawdę, od dzierzoniowa po swiebodzice. ruch narodowy , brawo !

Gość

Post autor: Gość » 17 wrz 2015, o 15:01

Nie rozumiem ludzi, co się dopierd... do wszystkiego . Absolutnie nie jestem za nim ani za nikim innym. Ba.. Byłem tylko raz na wyborach. Ale wquvia mnie jak takie pi..dy czepiają się wszytkiego. Bo tam łaził a kiedy indziej w innym miejscu łaził. Co za zj..y umysłowe. Jak wasz "burmistrz" robi cyrki w parku i inne to dobrze ? Co cię tumanie to obchodzi gdzie kto próbuje się załapać. Odejdź od monitora i sam coś zrób bo pewnie jesteś niewolnik za 2 koła na rękę i tylko daj i daj. z*eb..m STOP. W ogóle powinni zawiesić wszystkie fora bo człowiek wejdzie i się przez takich z*eb..w tylko dołuje.

Zablokowany