skacowany Kożuchowicz pod pomnikiem Papieża...

Rozmowy na temat naszego miasta.
Gość

Re: skacowany Kożuchowicz pod pomnikiem Papieża...

Post autor: Gość » 10 kwie 2015, o 13:55

Gość pisze:
Gość pisze:
obiektywny pisze:
masakra pisze:To jest masakra, co wy tu piszecie ułomni ludzie. Nic tylko za zniesławienie każdemu z was sprawa się należy i wpłaty na fundacje. Ksenofobia, łgarstwo, sianie złego, to właśnie wy, grabarze, generały, radcy z bozej łaski, obywatele, czarno-biali, żałosni mali, wstyd i żenada, brak wam honoru tchórze śmierdzące z daleka. Tak piszcie sobie kłamczuchy, piszcie, musicie na forum wylać swoje frustracje, nienawiść, maluczkość. Ja utożsamiam się z ofiarą nie z wami, robicie robotę głupiego, piszcie dalej źle, to działa dobrze dla tych, których opisujecie. Super, brawo, gratulacje za taktykę głupiego !
wstyd i żenada to obecni rządzący
Wiem, że Cię boli, z takim kretesem przegraliście, 15 radnych od BK, Witraż 3 radnych, Stowarzysz 3 radnych, ( co do kompetencji radnych nie wnikam, to wyborcy zdecydowali), Panowie musicie się postarać. Obecni rządzący robią swoje. Już widzę jak Was będzie bolało jak w sierpniu wjadą trzy nowe autobusy, ( zapewne nadal będziecie biadolić, że "zupa za gorąca"), i że radni nic nie robią, prace idą powoli do przodu, poradzą sobie.
Po primo to nie przegrałem bo mam w d...ie uprawianie polityki a jedynie oceniam władzę. Uważam że za poprzedniego burmistrza było dużo konkretnych inwestycji a teraz d..a blada mimo tak potężnych środków z UE gdzie wcześniej tego nie było. No ale jacy wyborcy taka władza.
Po secondo nie wiem dlaczego wam jak się tłumaczy że nie każdy kto was krytykuje nie jest od JW czy innych ? Z wami się gada jak z Macierewiczem. też pusty jak dzban. I śmiem stwierdzić że 99 % radnych jest tam tylko dla tej marnej diety sądząc po oświadczeniach majątkowych ;-)
ha, to się uśmiałem, jakie uprawianie polityki, w radzie miejskiej?, poprzednia władza i konkretne inwestycje :), haha, żart jakiś, takiego giganta jak Jan W to żadna gmina w Polsce nie miała, i jeszcze jedno co mają oświadczenia majątkowe do tego czy ktoś jet dobry w tym co robi czy nie, może wprowadź kryteria przedwyborcze że 100 tys złotych na koncie to możesz ubiegać się o mandat radnego, reszta to plew który na 99% przytula miesięcznie 900zł, daruj sobie z tą polemiką , znam paru byłych radnych i vicków którzy mają bardzo duże zadłużenie w bankach i co ...

Gość

Post autor: Gość » 10 kwie 2015, o 14:05

Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:
obiektywny pisze:
masakra pisze:To jest masakra, co wy tu piszecie ułomni ludzie. Nic tylko za zniesławienie każdemu z was sprawa się należy i wpłaty na fundacje. Ksenofobia, łgarstwo, sianie złego, to właśnie wy, grabarze, generały, radcy z bozej łaski, obywatele, czarno-biali, żałosni mali, wstyd i żenada, brak wam honoru tchórze śmierdzące z daleka. Tak piszcie sobie kłamczuchy, piszcie, musicie na forum wylać swoje frustracje, nienawiść, maluczkość. Ja utożsamiam się z ofiarą nie z wami, robicie robotę głupiego, piszcie dalej źle, to działa dobrze dla tych, których opisujecie. Super, brawo, gratulacje za taktykę głupiego !
Wiem, że Cię boli, z takim kretesem przegraliście, 15 radnych od BK, Witraż 3 radnych, Stowarzysz 3 radnych, ( co do kompetencji radnych nie wnikam, to wyborcy zdecydowali), Panowie musicie się postarać. Obecni rządzący robią swoje. Już widzę jak Was będzie bolało jak w sierpniu wjadą trzy nowe autobusy, ( zapewne nadal będziecie biadolić, że "zupa za gorąca"), i że radni nic nie robią, prace idą powoli do przodu, poradzą sobie.
Po primo to nie przegrałem bo mam w d...ie uprawianie polityki a jedynie oceniam władzę. Uważam że za poprzedniego burmistrza było dużo konkretnych inwestycji a teraz d..a blada mimo tak potężnych środków z UE gdzie wcześniej tego nie było. No ale jacy wyborcy taka władza.
Po secondo nie wiem dlaczego wam jak się tłumaczy że nie każdy kto was krytykuje nie jest od JW czy innych ? Z wami się gada jak z Macierewiczem. też pusty jak dzban. I śmiem stwierdzić że 99 % radnych jest tam tylko dla tej marnej diety sądząc po oświadczeniach majątkowych ;-)
ha, to się uśmiałem, jakie uprawianie polityki, w radzie miejskiej?, poprzednia władza i konkretne inwestycje :), haha, żart jakiś, takiego giganta jak Jan W to żadna gmina w Polsce nie miała, i jeszcze jedno co mają oświadczenia majątkowe do tego czy ktoś jet dobry w tym co robi czy nie, może wprowadź kryteria przedwyborcze że 100 tys złotych na koncie to możesz ubiegać się o mandat radnego, reszta to plew który na 99% przytula miesięcznie 900zł, daruj sobie z tą polemiką , znam paru byłych radnych i vicków którzy mają bardzo duże zadłużenie w bankach i co ...
nie wiesz, czy udajesz że nie wiesz o istotnych dla miasta inwestycjach za W. ? Wiesz co, nie o to mi do końca chodziło z tymi oświadczeniami ale jak się zastanowić to może faktycznie taki limit powinien być wprowadzony? Jak ktoś ma sukces finansowy tzn. że kumaty i potrafi dbać o interesy swoje i miasta. A taki co ma od pierwszego do pierwszego to patrzy co by tu nie zapierdzielić dla siebie a nie w głowie mu interesy miasta ?

Gość

Post autor: Gość » 10 kwie 2015, o 15:18

Gość pisze:
Gość pisze:
obiektywny pisze:

Co sie robiło za witraża? Pytam co? Bo basen w większości spłacono,za Kożuchowicza, hala była zasponsorowana przez Totalizator i póki nie usprawniono ją za Kożuchowicza to była bezużyteczna. I poza tym o jakich bredzisz inwestycjach? O chodnikach co je 3 deszcze rozmywały? O fasadach co płatamizłaziły czy o pomniku nietoperza, bo Jana P. II TEN BOHOMAZ NIE PRZYPOMINA. jakie więc inwestycje. Opanuj się. Co najwyżej kilkku kolesimi sam wittaż fortuny zbudowali lub podbudowali.
A z ddugiej sttony to rzeczywiście Kożuchowicz trochę niewidzi jakie pijawy ma wokół,siebie. A co,cwańsi mkeszkańcy sprawy na Strzegomskkej załatwiają......

Gość

Post autor: Gość » 10 kwie 2015, o 15:27

Acha, jeszcze rozpieprzył witraż po znajomkach lokale miejskie, cały park maszynowy ZGK w diabły, olał strefę, zaprzepaścił komunikację, nie wyremontowano za jego czasu ani grama dachów. Chyba żadnej miejskiej ulicy, żaden okoliczny włodarz nie chciał nawet na witraża spojrzeć, zniszczył sport w mieście. Z jedej z najbogatszych gmin na Dolnym Śląsku pod koniec jego watażkowania byliśmy na dnie. To fakty. Łatwe do sprawdzenia. O kompromitacji przez krzesłomiotanie itp nie wspomnę. Do tego słynny kompostownik. Wszystko co najgorsze mogło spotkać miasto już było. Za witrażyny. Nawet stowarzysze nie byliby gorsi. A zbior ik w dobromierzu załatwiłby każdy. To był problem ponad gminny i ponad gminne decyzje. I jeszcze szpital przepieprzoony za grosze. Długa lista porażek tego nieudacznika.

Gość

Post autor: Gość » 10 kwie 2015, o 19:22

Gość pisze:Acha, jeszcze rozpieprzył witraż po znajomkach lokale miejskie, cały park maszynowy ZGK w diabły, olał strefę, zaprzepaścił komunikację, nie wyremontowano za jego czasu ani grama dachów. Chyba żadnej miejskiej ulicy, żaden okoliczny włodarz nie chciał nawet na witraża spojrzeć, zniszczył sport w mieście. Z jedej z najbogatszych gmin na Dolnym Śląsku pod koniec jego watażkowania byliśmy na dnie. To fakty. Łatwe do sprawdzenia. O kompromitacji przez krzesłomiotanie itp nie wspomnę. Do tego słynny kompostownik. Wszystko co najgorsze mogło spotkać miasto już było. Za witrażyny. Nawet stowarzysze nie byliby gorsi. A zbior ik w dobromierzu załatwiłby każdy. To był problem ponad gminny i ponad gminne decyzje. I jeszcze szpital przepieprzoony za grosze. Długa lista porażek tego nieudacznika.
Fantastyczne podsumowanie działalności Pana Jana W, w latach kiedy mógł.., ...W dzisiejszych czasach takie zagrywki jakie wyprawiał, to TVN24, by miał stały wóz antenowy w naszym pięknym mieście. Dlatego temu Pani już dziękujemy, aczkolwiek może to by była jakaś promocja miasta, żeby je omijać, zróbmy obwodnicę

Gość

Post autor: Gość » 10 kwie 2015, o 19:42

Gość pisze:
Gość pisze:Acha, jeszcze rozpieprzył witraż po znajomkach lokale miejskie, cały park maszynowy ZGK w diabły, olał strefę, zaprzepaścił komunikację, nie wyremontowano za jego czasu ani grama dachów. Chyba żadnej miejskiej ulicy, żaden okoliczny włodarz nie chciał nawet na witraża spojrzeć, zniszczył sport w mieście. Z jedej z najbogatszych gmin na Dolnym Śląsku pod koniec jego watażkowania byliśmy na dnie. To fakty. Łatwe do sprawdzenia. O kompromitacji przez krzesłomiotanie itp nie wspomnę. Do tego słynny kompostownik. Wszystko co najgorsze mogło spotkać miasto już było. Za witrażyny. Nawet stowarzysze nie byliby gorsi. A zbior ik w dobromierzu załatwiłby każdy. To był problem ponad gminny i ponad gminne decyzje. I jeszcze szpital przepieprzoony za grosze. Długa lista porażek tego nieudacznika.
Fantastyczne podsumowanie działalności Pana Jana W, w latach kiedy mógł.., ...W dzisiejszych czasach takie zagrywki jakie wyprawiał, to TVN24, by miał stały wóz antenowy w naszym pięknym mieście. Dlatego temu Pani już dziękujemy, aczkolwiek może to by była jakaś promocja miasta, żeby je omijać, zróbmy obwodnicę
Z pisowskimi błaznami i nieudacznikami nie ma co gadać. Macierewiczom i tak nie wytłumaczysz. Bez odbioru nieudaczniki. :-D

Gość

Post autor: Gość » 10 kwie 2015, o 20:05

Gość pisze:
Gość pisze:
Z pisowskimi błaznami i nieudacznikami nie ma co gadać. Macierewiczom i tak nie wytłumaczysz. Bez odbioru nieudaczniki. :-D
Wiem wiem że czytasz , akurat mam poglądy lewicowe, co do Jana W, on jest w stanie spoczynku, wiem boli przegrana, "płacz jak inni płaczą", nie jestem nieudacznikiem przestań mnie obrażać, strzel sobie setkę przejdzie. Stań przed lustrem i powiedz sobie, "potrafię tylko kogoś wyzywać i obrażać", dalej widzę szarość, Porada: daj krok do tyło, jakiś metr, i z całej siły facjatą w lustro. Przejdzie Ci i wrócisz na ziemię. Pozdrawiam z odbiorem:):):)

Gość

Post autor: Gość » 10 kwie 2015, o 20:10

Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:
Wiem wiem że czytasz , akurat mam poglądy lewicowe, co do Jana W, on jest w stanie spoczynku, wiem boli przegrana, "płacz jak inni płaczą", nie jestem nieudacznikiem przestań mnie obrażać, strzel sobie setkę przejdzie. Stań przed lustrem i powiedz sobie, "potrafię tylko kogoś wyzywać i obrażać", dalej widzę szarość, Porada: daj krok do tyło, jakiś metr, i z całej siły facjatą w lustro. Przejdzie Ci i wrócisz na ziemię. Pozdrawiam z odbiorem:):):)
Dla admin nie publikuje wiadomości nie odpowiadającym obecnej nieudolnej władzy?

olo
Zaglądacz

Post autor: olo » 10 kwie 2015, o 20:44

Do ADMINA
Zrobisz w końcu porządek na tym FORUM!!!
Wródźmy do starej opcji żeby osoby zalogowane tylko i wyłącznie mogły pisać na całym Tym Naszym FORUM!!!

KhalDrogo

Post autor: KhalDrogo » 11 kwie 2015, o 06:21

Gość pisze: Dla admin nie publikuje wiadomości nie odpowiadającym obecnej nieudolnej władzy?
Przecież wszystkie są publkkowane. Po co jęczysz jak zbity piesek? Niech dojdzie do takich cieniasów jak Ty. Tak na forum, jak i wśród mieszkańców najwięcej sympatyków podczas ewentualnych dyskusji politycznych ma ten burmistrz. Burmistrz Kożuchowicz. Wygrał wybory, w I turze. Czemu więc nie uruchomisz Ty i Tobie podobni zwojów mózgowych i nie zrozumiesz, że także wypowiedzi wobec niego pozytywnych będzie dużo. I w kolejce w mięsnym, i na forum. Tak trudno pojąć?
I sprawa druga, również obnażająca waszą umysłową nIemoc. Jaki Pis? Pis miał swoją listę i NIKT z niej nie wszedł. Ja pisu nie trawię. W mieście jak nasze głosuje się na ludzi nie na partie. Dlatego matołki partia rządząca również nie wprowadziła ani jednego radnego. Kożuchowicz wygrał bo przez ostatnoe 8 lat sprawdził się. Wygrał także dlatego, że kontrakandydatów miał namarniejszych jakich sobie można było wyobrazić. A nie żaden pis. A czasy lokalnych watażków traktujących Miasto jak własność, po których codziennie trzsba było maśę słomy wymiatać z gabinetu mknęły bezpowrotnie. Czasy nabzdyczonych egocentryków nigdy nie nadejdą. A Kożuchowicz się sprawdza. Ma wady. Jak każdy. Ale się sprawdza.

ODPOWIEDZ