Roma

Rozmowy na temat naszego miasta.
ankrr
Obserwator

Roma

Post autor: ankrr » 27 lip 2011, o 15:04

Witam
Przeżyłam dzisiaj szok po zamówieniu gyrosa z "Romy" - dostałam coś co nie przypomina przynajmniej wagowo tego co dostaje się na miejscu... wyglądem makabra, bo nawet nie próbowałam tylko złożyłam reklamacje. Przeważyłam porcje i okazało się, że razem z pudełkiem ważyła 200 g. Pan, który przyjechał po odbiór oddał mi pieniądze i uciekł....nie zabrał nawet zwrotu. Traktowanie klienta na "wysokim" poziomie. Makabra....moja noga więcej u nich nie stanie....

Awatar użytkownika
btfm
Bywalec

Re: Roma

Post autor: btfm » 29 lip 2011, o 22:40

Pizza jest pyszna i na wynos (czy tam na zamówienie) i na miejscu :]

ramirez
Zaglądacz

Post autor: ramirez » 7 sie 2011, o 21:45

Tylko z pizzą te drożdżowe pampuchy niewiele mają wspólnego.

Awatar użytkownika
wojtek
Nowicjusz

Post autor: wojtek » 11 sie 2011, o 14:24

ramirez pisze:Tylko z pizzą te drożdżowe pampuchy niewiele mają wspólnego.
bo może to jakaś mutacja knedlika houskowego w wersji faszerowanej??? (wieki nie próbowałem jeść w Romie...)

a na poważnie: gdzie w Świebo można przyzwoicie zjeść?
a wódki dużo lubię pić
i w mordę dać nie umiem

Awatar użytkownika
btfm
Bywalec

Post autor: btfm » 14 sie 2011, o 19:03

W Czerwonym smoku jest niezła zapiekanka, w grubym Benku mi smakuje pizza (znajomym też), w Sportowej też smacznie jest :-)

Awatar użytkownika
pawel
Moderator

Post autor: pawel » 15 sie 2011, o 09:44

Benka dyskwalifikuje jakość obsługi: usyfione stoły, których nikt nie sprząta, długie oczekiwanie na realizację zamówienia, a kiedy byłem tam ostatnim razem łzawiły mi strasznie oczy od soku z cebuli, który unosił się w pobliżu kuchni. W dodatku to bydło przy stolikach.
Czerwony Smok jest ok, poza tym, że raczej nazwa kojarzy się z czymś orientalnym, a niczego takiego w menu tam nie znalazłem.

Awatar użytkownika
btfm
Bywalec

Post autor: btfm » 18 sie 2011, o 09:22

No jest też restauracja na osiedlu w której można zjeść np. ślimaki.
A w Benku sprzątają stoliki bo widziałam a pizze zrobili szybko, nie sądzę żeby był długi czas oczekiwania.
Jedna pani nie da rady na raz wysprzątać wszystkich stolików ale robi to na bieżąco.

Kajtka
Obserwator

Post autor: Kajtka » 2 lis 2011, o 13:35

Witam,
Co do tego gyrosa to popieram ja też miałam taką niespodziankę. W sumie to raz dostawałam większą porcje raz mniejszą. Pizza jest ok jak dla mnie każdy ma swój gust przegięcie to są sosy żeby płacić za taki mały pojemnik 2 zł masakra! Co mnie kiedyś zraziło to kobieta która tam obsługuje taka w rudych lokach jest nie miła i bardzo opryskliwa . Raczej wchodząc do takiego lokalu powinno się czuć mile,a nie jak intruz, co nie można powiedzieć o takiej malutkiej w krótkich włoskach i okularach jest bardzo sympatyczna i taka czarna wysoka której już tam nie ma od jakiegoś czasu,też była miła i fajna.Pozdrawiam

Maku
Zaglądacz

Post autor: Maku » 3 lis 2011, o 08:40

Pizza jest Ok :) wg Gustu :) no i nalesnik meksykanski u nich jest mega :) a co do gyrosa to nie brałem nigdy :)

ODPOWIEDZ